Maudymosi kostiumėliai 

Yra 71 prekės(-ių).
puslapyje
Rodoma 25 - 36 iš 71 dalykų
Maudymosi kostiumėliai

Maudymosi kostiumėliai ir prie ežero ir į baseiną

Maudymosi kostiumėliai – pagrindinis vasaros atributas. Tai atviras drabužis, kurį reiktų rinktis itin atidžiai. Maudymosi kostiumėlis gali pabrėžti visus Jūsų privalumus ir paslėpti trūkumus arba atvirkščiai. Maudymosi kostiumėliai – tai viena pikantiškiausių moters aprangos dalių vasarą. Tinkam...

Maudymosi kostiumėliai ir prie ežero ir į baseiną

Maudymosi kostiumėliai – pagrindinis vasaros atributas. Tai atviras drabužis, kurį reiktų rinktis itin atidžiai. Maudymosi kostiumėlis gali pabrėžti visus Jūsų privalumus ir paslėpti trūkumus arba atvirkščiai. Maudymosi kostiumėliai – tai viena pikantiškiausių moters aprangos dalių vasarą. Tinkamas maudymosi kostiumėlis turi tikti moters figūrai, kaip nulietas. Dizaineriai siūlo daug įvairių modelių maudymosi kostiumėlių, kurie visada lieka stiliaus viršūnėje: bikini maudymosi kostiumėliai, vientisi maudymosi kostiumėliai, tankini maudymosi kostiumėliai. Maudymosi kostiumėlio gali prireikti bet kuriuo sezonu – keliaujant į paplūdimį, važiuojant į šiltus kraštus ar tiesiog lankant baseiną. Todėl visada yra tinkamas laikas rinktis naują maudymosi kostiumėlį: ryškios spalvos, nuostabūs siuviniai bei detalės, aktualūs modeliai – pakels Jums nuotaiką ir papildys spintą. Siūlome savo ekipiruotėje turėti kelis maudymosi kostiumėlius. 

Madingi maudymosi kostiumėliai

– įvairiausių raštų ir spalvų, o svarbiausia yra tai, kad madingas maudymosi kostiumėlis yra įsigyjamas už prieinamą kainą. Daugiau jokio streso, savigraužos dėl pinigų ir klaidų. Juk apsipirkimas turi teikti džiaugsmą, o ypatingai toks individualus ir moteriškai intymus pirkinys – kaip maudymosi kostiumėlis. Vientisi maudymosi kostiumėliai pravers lankantis pramogų zonoje baseine, sportiniai maudymosi kostiumėliai puikiai tiks lankant plaukimo treniruotes baseine. Platus bikini maudymosi kostiumėlių pasirinkimas – liemenėlės bandeo, push up ar trikampio formas galite derinti su string, tanga, žemo ar aukšto liemens kelnaitėmis ir šortukais - leis kiekvienai moteriai pritaikyti drabužį pagal figūros tipą. Vasara – tai ne tik atostogos, saulė, paplūdimys, bet ir puiki proga atnaujinti savo maudymosi kostiumėlių kolekciją. 

Daugiau