NINA RICCI L'extase EDP 80ml

63,96 €

79,95 €

Pridėti prie pageidavimų

Išlaisvina Jūsų svajones

Mados namai „Nina Ricci” padeda moterims daryti perversmus. Užbėga už akių jų norams. Leidžia kiekvienai moteriai pasijusti išskirtine asmenybe. Kiekvienas jų kūrinys – tai odė moteriškumui. Poezijos sklidini kvepalai „Nina Ricci” visais laikais atskleidžia moterų geismingumo esmę, jų siekius ir svajones, atverdami jų vidinį pasaulį Paryžiaus mados dvasiai.

Nauji mados namų „Nina Ricci” kvepalai „L’Extase” atveria naują puslapį išlaisvindami naujas moterų svajones. Puslapį, skirtą moteriškumui ir stebinantį drąsia jo išraiška.

Reklamos veidas

Laisva, instinktyviai besielgianti ir be galo geisminga Laetitia Casta idealiai įkūnija prancūzišką rafinuotumą. Savo figūra, žavesiu, nepaprastu fotogeniškumu ir veidu, kuris nuostabiausiai atrodo be jokio makiažo. Tuo pat metu būdama ir nežabota, ir rafinuota Laetitia Casta perteikia laikui nepavaldžios asmenybės temperamentą. Būdama naujų mados namų „Nina Ricci” kvepalų „L’Extase” reklamos veidu jį kviečia moteris išlaisvinti savo svajones, patirti malonumą ir pasinerti į ekstazę.

Nauja svajonė

Naujas mados namų „Nina Ricci” kūrinys perteikia pačius slapčiausius moters troškimus. Būdama šiuolaikiška ji deklaruoja savo teisę patirti malonumą visomis savo juslėmis. Malonumą būti nustebinta, sujaudinta, sukrėsta. Geismą žadinantį moteriškumą. Teisę būti savimi netgi būdama nuoga. Ypač būdama nuoga. Karšta, laisva, ryžtinga. Kepalai „L’Extase” – tai erotinė moters svajonė, vaizduotės ir kūno kelionė į jos būties esmę, į ekstazę.

Aromatas

Šis pirmasis mados namams „Nina Ricci” sukurtas parfumerio Franciso Kurkdjiano kūrinys – tai moterų aistros atspindys. Kūniškas atvaizdas, jausmų proveržis. Du akordai – išraiškingas ir slėpiningas – lydi ir atkartoja vienas kitą.
Rožių aromatą išryškina baltažiedžių gėlių kvapų puokštė ir rausvųjų pipirų dvelksmas. Svaiginantį muskuso dvelksmą lydi benzoino, virgininių kadagių ir ambros kvapas.

„L’Extase” – tai kvapusis vanduo, kurio nepretenzingas aromatas spinduliuoja gryna erotika. Flakonas ir dėžutė
Madingą delninukę – vieną iš kultinių mados namų „Nina Ricci” aksesuarų – primenantis kvepalų „L’Extase” flakonas perteikia šiems mados namams būdingą paryžietiško rafinuotumo dvasią. Dėl paslaptimi dvelkiančio tamsios rausvai violetinės spalvos stiklo, aukso spalvos detalių, subtilios juodo atlaso juostelės ir firminės plokštelės su logotipu jis atrodo taip pat įspūdingai, kaip ir kiti šių mados namų kvepalų flakonai. Blyškiai rausvą dėžutę puošią plokštelė su logotipu ir juoda auksu atausta juostelė. Juodas jos vidus perteikia kvepalų „L’Extase” pažadą išlaisvinti.

APIE GAMINTOJĄ:
Nenugalimas moteriškumas 
Kai praėjusio amžiaus ketvirtajame dešimtmetyje Paryžius ėmė vilkėti ekscentriškumo iliuziją kuriančius drabužius, Nina Ricci atkreipė dėmesį į žavingą, nenugalimą ir nuostabų moteriškumą. Svarbiausia jai buvo kukli elegancija – grakštumas visu savo paprastumu. 
Ninos sūnus Robertas 1932-aisiais įtikino ją atidaryti mados namus. Netrukus šių namų kolekcijose atsirado tarsi iš kino ekranų nužengusių aktorių apdarai, o Nina tuo metu kūrė baltosios damos įvaizdį: balta krepo suknelė, daugybė perlų vėrinių, prašmatnios garbanos ir balta veido oda. 
Paryžietiško skonio simbolis 
Kadangi tuo metu mados namams, norintiems įsitvirtinti pasaulyje, reikėjo gero ginklo, Robertas pasirinko kvepalus. Pirmieji pasirodė 1946-aisiais. Tai „Coeur Joie“ – gėlių ir muskuso kvapas. Šių kvepalų sėkmė paskatino kurti toliau ir netrukus NINA RICCI kvapai tapo paryžietiško skonio simboliu. 
1959 m. Nina bendrovės valdymą perdavė Jules’iui Francois Crahay. Jis pasiūlė naują RICCI moteriškumo išraišką – įmantrų šilko ir lygios geometrijos derinį. Jaunas kino dievaites ir karališkosios giminės atstoves jis puošė nuostabiai spalvingais ir moteriškais drabužiais. 
NINA RICCI atrado moters grožio paslaptį. Šie mados namai – tai Paryžiaus spindesys ir svaiginanti moteriškumo viršūnė. Tai prestižas, elegancija, jausmingumas ir rafinuotumas.

lippincott-logo-design-GeoPost-DPDgroup. DPD kurjeriu

Siuntos kaina - 4.00€
Pristatymas per 1-2d.d. po apmokėjimo patvirtinimo.
Užsisakius prekių už daugiau nei 50€, pristatymas NEMOKAMAS. Iki Liepos 10d. pristatymas NEMOKAMAS
Atsiskaitymas:  banko pavedimu / paysera.lt / grynaisias kurjeriui

LP_express_logotipas.jpg  LP EXPRESS paštomatai

Siuntos kaina - 3.00€
Pristatymas per 24val. po apmokėjimo patvirtinimo.
Užsisakius prekių už daugiau nei 50€, pristatymas NEMOKAMAS. Iki Liepos 10d. pristatymas NEMOKAMAS
Atsiskaitymas tik banko pavedimu ir per paysera.lt

lp_big.jpg  Paštu registruota pirmenybine siunta

Siuntos kaina - 2.00€
Pristatymas per 1-3d.d. po apmokėjimo patvirtinimo. Į kaimo vietoves ar šventiniu laikotarpiu pristatymas gali užstrukti iki 5-7d.d.
Užsisakius prekių už daugiau nei 50€, pristatymas NEMOKAMAS. Iki Liepos 10d. pristatymas NEMOKAMAS
Atsiskaitymas tik banko pavedimu ir per paysera.lt

GRĄŽINIMAS

Nusprendus grąžinti prekę, Jums tereikia užpildyti kartu su prekėmis gautą formą.
Grąžinamas prekes, kartu su užpildyta forma, siūsti adresu: UAB "Komoda" Mainų g. 6-305kab. LT-94101 Klaipėda
Prekes rekomenduojame siūsti Lietuvos Paštu registruota siunta, kad siunta nepasimestų. Už siuntimo paslaugas moka klientas.
Jei prekę grąžinate, nes gavote: išpurvintą, brokuotą ar kaip kitaip pažeistą, tuomet informuokite mus Tel. +37065100101 arba 
El.paštu info@komoda.lt  DPD kurjeris atvyks siuntos atsiimti, ir Jums tai nieko nekainuos.

KEITIMAS

Nusprendus keisti prekę, Jums pirmiausia reikia mus informuoti
Tel. +37065100101 arba El.paštu info@komoda.lt 
(kad norimą prekę mes atidėtume Jums) tuomet užpildyti keitimo formą ir kartu su prekėmis išsiūsti adresu: 
UAB "Komoda" Mainų g. 6-305kab. LT-94101 Klaipėda

GRĄŽINAMA AR KEIČIAMA PREKĖ TURI BŪTI:

Nepakeitusi savo prekinės išvaizdos, nesugadinta ir nedėvėta.
Su visomis prie prekės pritvirtintomis etketėms.
Maišelių, dėžučių, reklaminių bukletų grąžinti nereikia.

21 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: