Kreminė pudra BOURJOIS Healthy mix 54 Beige

8,99 €

14,99 €

Pridėti prie pageidavimų

3 Prekės

Kreminė pudra 54 Beige 30 ml.

„Bourjois“ pasitelkė savo sukauptas žinias apie makiažą ir peržiūrėjo taip visų pamėgtos kreminės pudros „Healthy Mix“ sudėtį. Naujoji versija ir toliau išsaugo visas turėtas juslines ypatybes bei gaivų makiažo priemonių linijos aromatą, tačiau dabar jos patobulinta sudėtis padeda naikinti nuovargio ženklus ir pažadina spindesį! Patobulintos naujos sudėties kreminė pudra puikiai atitinka šiuolaikinės moters gyvenimo būdą – joje yra įvairių vitaminų ir kitų naudingų veikliųjų medžiagų.

Dėl naujosios su nuovargiu kovojančios priemonės sudėties, kurioje yra vitaminų C, E ir B5, veido spalva atrodo sveika ir spindinti. Jūsų oda labiau švyti, o veidas atrodo gaivesnis, labiau pailsėjęs ir tiesiog spinduliuojantis.

Naujosios kreminės pudros „Healthy Mix“ sudėtyje esantys pigmentai su apvalkalu užtikrina nepriekaištingą natūraliai atrodantį makiažą, kuris išlieka iki 16 val., ir odai suteikia gaivumo pojūtį. Oda pažadinama ir drėkinama iki 24 val., o tamsūs ratilai ir raudonos dėmės paslepiamos – odos spalva išlieka spindinti visą dieną.

Nepriekaištinga sudėtis ir toks pat malonus pojūtis

Itin gaivi, kreminė, lengva, neužkemšanti porų ir malonų pojūtį suteikianti makiažo priemonė „Healthy Mix“ tobulai susilieja su oda, ją suminkština ir išlygina. Oda „kvėpuoja lengvai“, išlaikomas malonus švarios odos jausmas ir kartu ji tampa tobulai lygi. Švelni tarsi šilkas kreminė pudra nepastebima, ji nepalieka jokių žymių ir niekada nesukietėja.

Jos subtilus, malonus kvapas atskleidžia tas pačias gaivias natas kaip ir kitos linijos priemonės ir tarsi pažadina pojūčius.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: