Aromaterapija - kūnui ir sielai

Aromaterapija - kūnui ir sielai

Dabar beveik kiekvienas savo namus dekoruoja įvairiais namų kvapais arba kvepiančiomis žvakėmis. Tai namams suteikia ne tik grožio, bet ir jaukumo, žvakių šviesa šildo ir ramina. Tačiau, pasirinkus tinkamo kvapo žvakę galima pagerinti emocinę būseną ar net lengviau įveikti peršalimą ir kitas ligas.

Čiobrelis. Jau nuo seno žinoma, kad čiobrelis - vaistas tinkamas kone viskam. Pasirinkę aromaterapinę čiobrelio žvakę sustiprinsite savo imuninę sistemą, pagerinsite kraujo apytaką, tonizuosite savo nervų sistemą ir suaktyvinsite protinę veiklą.

Mėta. Deganti aromaterapinė mėtos žvakė įneš į jūsų šeimą darnos. Be to, mėta mažina sąnarių ir migrenos skausmus bei lengvina atsikosėjimą.

Kedras. Turėjote įtampos ir streso kupiną dieną? Kedro aromaterapinė žvakė bus ta, kuri padės greitai atgauti jėgas po nervinės įtampos. Taipogi, kedras suteiks jūsų mintims bei veiksmas aiškumo, įkvėps pasitikėjimo ir ryžtingumo.

Greipfrutas ir apelsinas. Jeigu trūksta pozityvumo ir geros energijos, ši arometarapinė žvakė kaip tik Jums. Labai gaivus aromatas, kuris subalansuoja žmogaus emocijas ir gerina nuotaiką, išsklaido melancholiją ir apatiją. Suteikia džiaugsmo, kurio mums taip norisi!

Jaukaus ir širdį šildančio rudens Jums linki KOMODA!