Pižama - saldaus miego priežastis!

Pižama - saldaus miego priežastis!

Tikrai moteriai tai yra puiki proga parodyti savo kūno grožį, tačiau miegoti taip šaltuoju metų laiku tampa vėsu. Tokiais momentais mus gali išgelbėti jaukios pižamos. Renkantis miego drabužius, svarbu kad jie būtų patogūs ir gražūs. Kokią pižamą pasirinkti, pasakojame žemiau:

Patogumas:

Visų pirma, atkreipkite dėmesį į medžiagą. Trikotažiniai pižamų komplektai yra idealūs ne tik patogiam miegui, bet ir kasdieniam dėvėjimuiŠaltu oru tikru išsigelbėjimu tampa veliūrinės pižamos. Pasirinkimas platus - nuo žaismingų, šventinių iki begalybės mielų ir jaukių moteriškų pižamų. Kiekvienoje mūsų slypi maža mergaitė, kuriai norisi įlįsti į jaukią pižamą, valgyti šokoladą ir žiūrėti juokingus filmus ar skaityti gerą knygą.

Patarimas: nebijokite pirkti didesnio dydžio pižamos. Taip jūs būsite tikri, kad ji bus patogi miego metu.

Grožis:

Pižamos gali būti ne tik jaukios, bet ir seksualios. Tokiu atveju pirmenybę skirkite viskozės, šilko arba satino gaminiams. Mini šortai ir palaidinė su elegantiškais nėriniais pabrėš viliojančias kūno linijas. Nenustebkite, dėvėdama šilkinę pižamą nesušalsite - prie Jūsų glausis antroji pusė ir jaukiai šildys. Juk taip gerą apsikabinti, ypač kai už lango šaltukas. 

Patarimas: norite vizualiai pašalinti keletą papildomų centimetrų? Pasirinkite klasikines pižamas su vertikaliomis juostomis ;)

Atminkite, kad ne visada būtina pasirinkti pižamos spalvą pagal patalynės arba plaukų atspalvį. Svarbiausia, kad pižama sukurtų tinkamą nuotaiką Jums. Tokiu atveju tikslinga turėti keletą pižamų, kiekvieną vis kitai nuotaikai. Mums moterims svarbus jaustis gerai, na o jei nuotaika šiandien oranžinė, tuomet ir pižamą rinktis norisi būtent tokią. Gera savijauta ir pasitikėjimas savimi neatsiejamas nuo dėvimų drabužių. Pižama čia - ne išimtis.

Patarimas: tiems, kurie nori greitai užmigti, psichologai pataria rinktis mėlyną, žalią arba rožinę pižamą.

Saldžių sapnų!