Vaikams

Galanterija ir papuošalai vaikams.

                Galanterija ir papuošalai vaikams yra nepakeičiama bet kokio stilingo drabužio dalis. Jų užduotis yra du esminiai punktai: užbaigti įvaizdį ir pabrėžti jo savininko individualumą. Galanterija ir papuošalai vaikams- tai ta pati vyšnia ant torto, lemianti skonį. Todėl daug ką prarandate, jei vis dar neišmokote, kaip teisingai pasirinkti aksesuarus. Dažnai mamos dėl nežinojimo apie paprastus įvaizdžio kūrimo įstatymus dažniausiai atsisako naudoti galanteriją ir papuošalus vaikams, kurie, akivaizdu,  padeda kurti įvairiausius įvaizdžius. Žinoma, atrankos metodų - keliolika, įskaitant gana sudėtingus, priklausančius stilistui, tačiau namuose dažnai galite sukurti harmoningą įvaizdį - verta naudoti tik kelis pagrindinius atrankos principus.

                Pirmasis principas derinant vaiko galanterija ir papuošalus – spalvos. Yra du būdai, kaip pasirinkti atspalvius: naudoti kontrastus ir ar artimas spalvas. Antrasis variantas tinka, jei įvaizdis nesigavo kaip Jūs to norėjote tik aksesuaras gali suteikti tinkamą nuotaiką. Pavyzdžiui, prie baltos suknelės, juodų batų ir juodo krepšio tiks tik spalvoti papuošalai. Raudonas karoliai arba platus mėlynas diržas atrodys puikiai. Tokiu atveju aksesuaras bus viso įvaizdžio bruožas ir pritrauks dėmesį į save. Taigi grįžkite prie pirmojo principo, kad nustatytumėte, kurią zoną jūsų atveju reikia pabrėžti. Lengviausias pasirinkimas yra skirtingi tos pačios spalvos atspalviai. Pavyzdžiui, prie mėlynų marškinėlių tiks mėlynos spalvos karoliukai, o prie oranžinių auskarų - persikų palaidinė. Tokie deriniai visada atrodo išbaigti ir harmoningi, pabrėžia nepriekaištingą savininko skonį. Vienintelė pataisa: išmeskite to paties atspalvio batus ir krepšius, jie atrodo ypač senamadiški.

                Pagrindinė galanterijos vaikams dalis – kuprinė. Šis galanterijos vaikams produktas turi atitikti vaiko augimą ir kūno sudėjimą. Neįmanoma pateikti tikslių rekomendacijų šiuo klausimu, nes to paties amžiaus vaikai labai skiriasi savo svoriu ir ūgiu, o kuprinės matmenys šiuo atveju yra labai individualūs. Sureguliavę diržus ir su tinkama apkrova, kuprinė turėtų tvirtai priglusti prie nugaros pečių ašmenų srityje. Jei kuprinė nukrenta žemiau, tai sukuria papildomą apkrovą apatinei nugaros daliai, o vaikas eidamas pasilenks į priekį, bandydamas perkelti krūvį į pilvo ir krūtinės raumenis. Įpratęs pernešti sunkio jėgą, be kuprinės vaikas stengsis imtis tokios pačios pozos. Šiuolaikiniai mokyklinių kuprinių modeliai paprastai turi gana platų kuprinių aukščio reguliavimo diapazoną dėl patogiai reguliuojamų petnešėlių. Nerekomenduojame pirkti kuprinės be vaiko. Kuprinė turi būti išbandyta. Be to, mūsų parduotuvėje pirkėjams yra galimybė pristatyti išbandžius kelis gaminius, kad jie galėtų namuose, patogioje aplinkoje, užpildydami krepšį aksesuarais, pasirinkti patogiausią vaikiškos mokyklinės kuprinės modelį. Kokia tyrėtų būti mokyklinė kuprinė? Patogi. Ir tai šiek tiek nepriklauso ne tik nuo ortopedinės nugaros buvimo, bet ir nuo jos dydžio. Mokyklinės kuprinės (krepšio) dydis yra vienas iš pagrindinių veiksnių renkantis kuprinę studentui! Daugelis tėvų daro rimtą klaidą, kai nusprendžia, galanteriją vaikams pirkti  nedalyvaujant patiems vaikams. Netinkamo dydžio kuprinė yra ne tik neteisinga, bet ir pavojinga! Jei kuprinė yra didelė vaikui, tai gali sugadinti nugarą. Kuprinės dydis yra pagrindinis kriterijus, pagal kurį jūs galite atpažinti gerą kuprinę ar vidutinišką pasiūlymą. Vis dar yra neišsakyta taisyklė dėl kuprinės vaikams kokybės. Tai nėra tokia paplitusi kaip ankstesnis galanterijos vaikams pasirinkimo aspektas, tačiau turėtumėte atkreipti į tai dėmesį. Turėtumėte būti atsargūs, jei jūsų pasirinktoje kuprinės vaikams versijoje yra tariamai mėgstamų animacinių filmų herojai (o tai labai svarbu pirmakursiams ir pradinių klasių moksleiviams), tačiau jie neatrodo teisingi. Prastai nupiešti elementai. Siluetai tik primena pažįstamus vaizdus, ​​bet jų tiksliai neatvaizduoja. Labai tikėtina, kad toks krepšys pagamintas prastai ir ilgai neišsilaikys. Ir lieka klausimas dėl medžiagų patikimumo ir jų saugumo vaikui.

                Pirmoji galanterija ar papuošalai vaikams yra puiki dovana ketverių – penkerių metų vaikui. Tai ne tik dar viena naujas daiktas, bet, svarbiausia, vaiko interesas, kaip tvarkyti savo būsimus aksesuarus. Tai padės išmokyti vaiką atsakomybės ir stiliaus pojūčio.

                Svarbiausia galanterijos ir papuošalų dalis vaikams – kepurė ir šalikas. Vaikiškų skrybėlių, taip pat aksesuarų pasirinkimas dabar yra didžiulis. Kaip nusipirkti vaikišką šaliką, kad jis sušildytų vaiką ir vaikas jį dėvėtų su malonumu? Šalikas yra paprastas stačiakampio formos audinio gabalas, kurio sudėtis gali būti skirtinga, atsižvelgiant į orą. Žiemos sezonui gamintojai dažniausiai gamina vilnonį šaliką, taip pat gamina šalikus su įvairiais aksesuarais vaikams. Šalikai yra geri tiek iš 100% vilnos, tiek pridedant viskozės, akrilo ar poliesterio, nes šalikai su sintetika yra minkštesni ir nenusidėvi kaip iš grynos vilnos, ir mes visi žinome, kaip svarbu, kad vaikas jaustųsi patogiai. Šiltesniam orui yra medvilninis šalikas vaikams arba lengvas šalikas.

                Perkant vaikams galanterijos aksesuarus, tokius kaip kepurė, svarbu vadovautis keliomis taisyklėmis:

                1. Kepurė vaikams turi būti patogi, neslinkti ir būti lengvai uždedama.

                2. Dažnai tėvai pasirenka plunksnų kepurę. Iš tiesų, paukščių plunksnos ir plunksnos apsaugos vaiką nuo šalčio ir šalčio. Tačiau nepamirškite, kad natūralių pūkų ir plunksnų visiškai neįmanoma visiškai pilnai išvalyti ar išskalbti.

                3. Žiemos laikui geriau įsigyti tankią šiltą kepurę iš natūralaus ar dirbtinio kailio, iš kurios būtų galima pasidaryti viršutinę galvos apdangalo dalį ar pamušalą.

                4. Gerai, kai vaikų žieminė skrybėlė turi ištraukiamąją elastinę dalį, kuri sandariau uždarys kūdikio kaktą ir kaklą. Elastinga dalis turėtų būti pakankamai plati.

                Šiuo metu yra begalinis galanterijos ir papuošalų pasirinkimas vaikams, svarbu išsirinkti kokybišką gaminį, kuris džiugintų tiek tėvelius teik jų vaikučius.

Rodyti daugiau