Apatinis trikotažas mamoms

Apatinis trikotažas mamoms.

                Per 9 nėštumo mėnesius moters kūnas keičiasi kasdien prieš mūsų akis: padidėja pilvas ir krūtinė, liemuo išnyksta, o klubai tampa platesni. Natūralu, kad visi šie pokyčiai gali tik paveikti būsimos motinos patogumą ir pirmiausia tai, kaip ji jaučiasi įprastais drabužiais, o ypač dėvėdama apatinį trikotažą. Pakalbėkime apie pagrindinius dalykus: kaip pasirinkti  apatinį trikotažą mamoms ir kodėl apatiniai drabužiai turėtų būti specializuoti. Taip pat tiksliai žinoma, kokios liemenėlės ir kelnaitės yra gyvybiškai svarbios nėščioms, o vėliau ir žindančioms moterims.

                Turiu pasakyti, kad mūsų mintyse vis dar populiari idėja, kad apatiniai drabužiai, ypač nėščioms moterims, turi būti pasiūti iš natūralaus audinio. Tai būtų visiškai tiesa, jei per pastaruosius 100 metų pasauliniai gamintojai neišmoktų gaminti medžiagų, kurios daugeliu atžvilgių yra pranašesnės, o kartais net visiškai atsveria medvilnę ar trikotažą - tiek kokybės, tiek atsparumo dilimui.

                Žinoma, jums reikia pasirinkti drabužius nėščioms ir žindančioms, atsižvelgiant į jūsų skonį. Reikėtų atsižvelgti į figūros ypatumus, amžių ir, žinoma, vidinius pojūčius, nuo jų priklauso, kaip jausitės naujuose apatiniuose rūbuose. Todėl prieš galutinai pasirinkdami išanalizuokime vienų ar  kitų rūšių audinių pliusus ir trūkumus.

Medvilnė. Paprastai natūrali medvilnė, pagaminta iš natūralių pluoštų, naudojama gaminant aukštos kokybės apatinį trikotažą mamoms. Natūralūs audiniai turi keletą niuansų, kuriuos reikėtų atsiminti: Natūrali medvilnė nesitempia, nes joje nėra elastingų siūlų. Jis puikiai išlaiko savo formą, tačiau neleidžia kontroliuoti pilvo ar krūtinės augimo. Kai naudojamas baltas natūralus audinys, sunku išlaikyti pirminį jo baltumą. Natūralių pluoštų savybės yra tokios, kad veikiant išorinei aplinkai, tai yra - nuolatiniam dilimui ir plovimui, jų siūlai pagelsta.  Iš natūralių audinių pagamintų apatinių drabužių dėvėjimo laikotarpis yra 3–9 mėnesiai.

Mikropluoštas buvo išrastas 1950 metais, tačiau drabužiams siūti jis pirmą kartą buvo panaudotas tik po 22 metų Japonijoje. Medžiaga susidaro kaitinant poliamidą - sintetinę medžiagą. Tačiau nebijokite žodžio poliamidas, jis yra sintetinis, tačiau yra absoliučiai saugus odai, nes jo neutralus pH yra 5,5. Šios medžiagos ypatumas yra tas, kad poliamido siūlai, dėl kurių susidaro audinys, yra šimtą kartų plonesni nei arklio plaukai. Atitinkamai, susipynę vienas su kitu, jie sudaro tankiausią, elastingiausią, bet tuo pat metu beveik nesvarią struktūrą. Mikropluoštas džiūsta labai greitai, 4 kartus greičiau nei gaminiai iš kitų rūšių audinių. Mikropluoštas palaiko temperatūrą. Atrodytų, visiškai nesvarbu, tačiau iš tikrųjų labai svarbu palaikyti temperatūros režimą tiek karštu oru būnant lauke, tiek žindymo metu. Juk būtent jaunos motinos krūtyje yra „greitai gendantis produktas“ - motinos pienas. Kai kurie gamintojai mikropluoštą vadina „antra oda“, nes audinys įgyja kūno temperatūrą per 5 minutes, jos nei padidina, nei sumažina. Mikropluošto audinys neturi statinio efekto, atitinkamai, skirtingai nuo kitų sintetinių medžiagų, jis nesielektrina, sukeldamas nemalonią trintį. Ši medžiaga yra labai atspari dėvėjimuisi ir tinkamai naudojama, išlaiko visas savo funkcijas 5-6 metus Žinoma, renkantis apatinį trikotažą mamoms, mes pirmiausia galvojame apie tai, kaip gražiai atrodys mūsų kūno linijos.

Tiesą sakant, nėštumo laikotarpiu reikia pradėti nuo kelių kitų atrankos kriterijų, nes šiuo metu pagrindinė užduotis yra išlaikyti krūties formą. Todėl atsiminkite keletą pagrindinių taisyklių: liemenėlės forma nėščioms ir žindančioms moterims turėtų būti lygiašonis trikampis. Lygiašonis trikampis gaminant liemenėlę nėščioms ir žindančioms moterims buvo išrastas, kad tiksliai atitiktų apskritimą. Nėštumo metu krūtys pamažu auga, tai reiškia, kad krūtų atrama turėtų būti vienoda iš visų pusių. Jei pasirinksite bet kokią kitą formą, gali atsitikti taip, kad kuri nors krūtinės dalis yra per daug suspausta, o kita, priešingai, nėra pakankamai pritvirtinta. Dėl šio disbalanso krūtys deformuojasi ir atitinkamai praranda ankstesnį patrauklumą. Todėl be galo svarbu rinktis tinkamiausią apatinį trikotažą mamoms. Nėščių ir žindančių moterų liemenėlės dizainas turėtų būti kuo uždaresnis. Liemenėlė nėščioms ir žindančioms moterims turėtų turėti minimalų vidinių siūlių kiekį. Tai tikrai būtina, nes šiuo laikotarpiu moters krūtys yra labai jautrios bet kokiam prisilietimui, o bet koks papildomas prisilietimas gali sukelti nemalonią trintį. Šiuo metu apatinio trikotažo mamoms asortimentas siūlo be galo didelį dailių bei patogių liemenėlių būsimoms mamoms.

Pagrindinė moters užduotis po gimdymo yra rūpintis naujagimiu. Kad būtų patogu rūpintis, maudytis, daryti masažą ir, žinoma, maitinti kūdikį,  apatinis trikotažas mamoms turėtų būti kuo tinkamesnis. Pirmenybė turėtų būti teikiama produktams, kurie patenkina visus motinos norus ir suteikia lengvą prieigą prie krūtinės. Apskritai, drabužiai turėtų būti malonūs kūnui, gerai tikti prie figūros ir netrukdyti judėti pasirinkus tinkamą dydį. Optimalūs apatinis trikotažas mamoms miegui: naktiniai marškiniai - daugybė variantų ir formų: nuo marškinėlių su dirželiais iki marškinėlių su skirtingo ilgo rankovėmis. Viskas priklauso nuo jums patogaus kirpimo; pižama - jei jums labiau patinka pižamos, o ne naktiniai marškiniai, tada rinkitės būtent tokį apatinį trikotažą mamoms; chalatas yra labiausiai paplitusi namų apranga apatinio trikotažo mamoms tarpe. Jis gali būti naudojamas tiek nėštumo metu, tiek po gimdymo.

Moters nėštumo metu keičiasi viskas: gyvenimo būdas, įpročiai, drabužių spinta. Kalbant apie drabužių spinta, ji keičiasi ne iš karto, tačiau beveik visa. Ir apatinis trikotažas mamoms – ne išimtis. Apatinis trikotažas mamos turėtų būti patogūs, saugūs ir funkcionalūs. Taigi rinkdamiesi savo modelį, atkreipkite dėmesį ne tik į jo grožį, bet ir į medžiagą, dydį ir būtinai matuokitės. Įsitikinkite, kad apatinis trikotažas mamoms gerai priglunda prie figūros ir niekur nespaudžia. Jei jums patogiau pirkti internetinėje parduotuvėje, rinkitės apatinį trikotažą mamoms internetinėje parduotuvėje „KoModa“, nes čia platus asortimentas, kruopščiai atrinkti patogiausi modeliai, tiksliai aprašyti ir nurodyti visi jums reikalingi išmatavimai ir dydžiai įsitikinkite. Visa tai paveiks jūsų patogumą dėvint apatinį trikotažą mamoms. Norėdami išsirinkti tinkamą dydį, susisiekite su parduotuvės konsultantu, internetinėje parduotuvėje „KoModa“ dirba tikri profesionalai, kurie suteiks visą reikalingą informaciją apie apatinį trikotažą mamoms bei mielai paplepės visomis rūpimomis jums temomis. Internetinė parduotuvė „KoModa“ – diena iš dienos padeda mamoms rūpintis savimi bei atrodyti gražiai dėvint patogų bei dailų apatinį trikotažą mamoms.

Rodyti daugiau