Filtrai (551 prekės)

Kaina

0,00 € - 45,00 €

Maudymosi aprangos dydis

Apatinis trikotažas mergaitėms

Yra 551 prekės.

Rodoma 1-40 iš 551 elem.

Apatinis trikotažas mergaitėms.

                Nors galite manyti, kad stilius nėra pagrindinis prioritetas, kai kalbama apie apatinį trikotažą mergaitėms, tačiau  iš tikrųjų galite nustebti. Stilius ir spalva, kaip taisyklė, yra vieni iš pirmųjų dalykų, kurie pastebimi, net renkantis apatinius drabužius mergaitėms. Atrankos procesas taip pat turėtų apimti kitus aspektus, tokius kaip patogumas ir komfortas. Taip pat svarbus yra audinys ar medžiaga, iš kurios siuvami tokie drabužiai.

                Apatinis trikotažas mergaitėms yra įvairių tipų - nuo liemenėlių ir marškinėlių iki apatinių kelnių, kurie būna įvairių stilių. Apatinės kelnaitės gali būti įvairių modelių, tarp jų - apatinės kelnaitės, bikiniai, bokseriai, vaikiški šortai.

                Viena iš sąmoningų tėvų užduočių yra įteigti vaikui meilę geriems apatiniams. Vaikiškų apatinių drabužių išvaizda mergaitėms kelia gana aukštus reikalavimus. Vaikiškos kelnaitės ir marškinėliai tiesiogiai liečiasi su švelnia vaiko ar paauglio oda, todėl jie neturėtų trinti ar priešingai, būti per laisvi. Jų užduotis - užtikrinti visišką komfortą. Labai svarbu pasirinkti medvilninius apatinius pagal dydį, o pirkdami atkreipkite dėmesį į audinio sudėtį ir jo elastingumą.

Renkantis apatinį trikotažą mergaitėms svarbu atsižvelgti į aukštos kokybės audinį – tai vienas iš svarbiausių kriterijų renkantis. Kelnaitės ir marškinėliai turėtų būti gaminami tik iš natūralių medžiagų, geriausia iš medvilnės. Medžiagos, iš kurių gaminamas apatinis trikotažas mergaitėms nėra vienintelis dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį renkantis. Būtina įsitikinti, kad išrinktas apatinis trikotažas mergaitei yra tinkamo dydžio. Priešingu atveju vaikas nuolat jaus diskomfortą.

Jeigu mergaitė skundžiasi kad trina kelnaitės, pirmiausia turite atkreipti dėmesį ar teisingai yra parinktas apatinių kelnaičių modelis. Kelnaičių mergaitėms modelių yra įvairiausių: galima rinktis kelnaitės kurios yra uždaros iki sėdmenų vidurio, jos yra gana plačios ir elastingos, gerai priglundančios prie kūno linijų; vyresnio amžiaus paauglėms puikiai tiks tanga kelnaitės, turinčios elastinę juosmens juostą arba bikini kelnaitės, kurios mažiau dengia sėdmenis.

Apatinio trikotažo mergaitėms segmente yra trys audinių tipai, užimantys lyderio pozicijas. Ideali apatinio trikotažo mergaitėms medžiaga – medvilnė. Medvilnės gaminiai leidžia odai kvėpuoti ir nesukelia alergijos. Taip pat tinkama medžiaga šiame segmente yra bambukas medžiaga, apatinis trikotažas mergaitėms iš šios medžiagos yra be galo malonus kūnui, leidžia odai kvėpuoti, palaiko kūno temperatūrą. Taip pat renkantis apatinį trikotažą mergaitėms – galima rasti apatinių pagamintų iš tarpusavyje maišytų medžiagų, tarkime medvilnė ir microfibra, ar medvilnės ir poliamidas. Tokius derinius taip pat galima rinktis, svarbiausia kad vaiko oda kvėpuotų ir gaminys tinkamai sugertų drėgmę. Medžiagos storins ir tankis neturi būti labai didelis, medžiaga neturi būti šiurkšti, rinkitės minkštus ir malonius liesti apatinius mergaitėms – dėvint būtent juos jūsų vaikai bus laimingesni.

Būtina atsižvelgti ir į gaminio kokybės, o būtent kaip jis pagamintas: ar kokybiškai yra pasiūtas, ar tvarkingos siūlės ir gaminio guma, Siūlės neturi būti šiurkščios, siūlai neturi badyti odos, o gumos neturi būti veržiančios.

Rinkdamiesi apatinius drabužius mergaitėms, turite atsižvelgti į dydį. Nereikėtų pirkti apatinių drabužių „išaugimui‘, nes mergaitės figūra keičiasi neįprastai greitai ir gali būti nepatogi pačiomis netinkamiausiomis akimirkomis. Kiekviena figūra, įskaitant mergaičių – yra individuali, stenkitės pirkti apatinį trikotažą mergaitėms tinkamo dydžio. Per didelis apatiniai kils į viršų po viršutiniai rūbais, per maži – gali trinti ir trukdyti normaliai kraujotakai.

Mergaitėms svarbiausia ir geriausia – patogumas, dar niekada mėgstamiausiais nėra tapę labai gražūs ar puošnūs tačiau visiškai nepatogūs ar netinkantys apatiniai.

Tradiciškai, apatinis trikotažas mergaitėms, gaminamas švelnių pastelinių, šviesių spalvų su neryškiu piešinių ar aplikacija. Tačiau galima rasti ir ganėtinai ryškių, spalvingų ar tamsių gaminių. Rinkitės apatinį trikotažą taip kad jis patiktų ne tik Jums, bet ir Jūsų vaikui. Atsižvelkite į tai kad ypatingai ryškūs ar neteisingai parikti apatiniai gali matytis iš po vaiko viršutinių rūbų.

Įsigiję apatinį trikotažą mergaitėms pirmiausia išskalbkite jį šiltame vandenyje rankomis su nedideliu kiekiu skalbimo milteliu ar muilo, nukirpkite visas etiketes, kurios prisiūtos vidinėje gaminio pusėje, kad nereikalingos detalės netrintų ir neerzintų odos, būtinai išanalizuokite kaip tinkamai prižiūrėti įsigytą apatinį trikotažą mergaitėms.

Rinkdamiesi apatinį trikotažą mergaitėms – būkite ypatingai atidūs, rinkitės tik kokybiškus patikrintus gamintojus, atsižvelkite į savo vaiko norus bei pomėgius, odos bei figūros ypatumus, gaminio medžiagiškumą bei kokybę

Rodyti daugiau