Filtrai (1015 prekės)

Kaina

0,00 € - 132,00 €

Pėdkelnių Kojinių dydžiai

Apatinis trikotažas moterims

Apatinis trikotažas moterims

                Klasikinis apatinis trikotažas moterims– visada madingas apatinis trikotažas.

Ne veltui sakoma, kad klasika visada madinga. Ir tikrai dauguma žmonių pirmenybę teikia klasikiniams filmams, muzikai, literatūros kūriniams ir kitiems klasikiniams meno stiliams. Ne išimtis ir apatinio trikotažo pasirinkimas moterų tarpe. Klasikinis apatinis trikotažas moterims visada pirmauja, yra visada aktualus bei populiarus, turi didelę paklausą šiuolaikiniame mados pasaulyje. Klaikiniai apatiniai – tai paprastumo bei gracingumo derinys, kuriame naudojamos ilgai tarnaujančios medžiagos, tokios kaip medvilnė, atlasas, aksomas arba šilkas, be papildomų nereikalingų detalių ar puošybos elementų, kurie kartais verčia moterį jaustis nepatogiai. Klasikinis apatinis trikotažas moterims pilnai priglunda prie kūno, suteikia komforto jausmą bei koreguoja kūno linijas, paslėpdamas trūkumus bei pabrėždamas  figūros ypatumus. Klasikinis apatinis trikotažas – visada patikimas bei praktiškas pasirinkimas, kuris atrodo prabangiai bei elegantiškai. Klasikinio apatinio trikotažo spalvų gamą sudaro tokios spalvos, kaip balta, kūno, dramblio kaulo, pieno baltumo, kreminė arba juoda, tamsi šokolado ar kiti rudi atspalviai. Praktiški, patogūs, bet tuo pačiu ir prabangūs, klasikiniai apatiniai iki šiol yra mados viršūnėje. Jeigu moteris pageidauja suskurti viliojantį seksualų įvaizdį – tai klasikinis apatinis trikotažas šioje situacijoje pagrindinis pagalbininkas. Kiekvienais metais pasaulinio garso dizaineriai kuria itin madingus apatinius, tačiau kiekvienų metų kolekcijoje – visada kuriami ir klasikinis apatinis trikotažas moterims. Nepriklausomai nuo sezono ar diktuojamos metų mados – švelnumas ir moteriškumas – visada aktualus, o turėti šių savybių Jums padės būtent klasikinis apatinis trikotažas. Klasikiniai apatiniai tiks moterims mėgstančioms eleganciją. Pagrindiniai klasikinio apatinio trikotažo kriterijais yra: apatiniais iš prabangių medžiagų, gerai koreguojantys kūno linijas, pagrindiniai atspalviai – pasteliniai. Šviesios odos savininkėms puikiai tiks pieno atspalviai, tamsios odos savininkės gali rinktis lengvo įdegio arba auksinius atspalvius. Moterys turinčios rausvą odą – renkasi lašišos atspalvius. Juodos spalvos apatiniai taip pat patenka į klasikinio apatinio trikotažo moterims apibrėžimą. Klasikinis apatinis trikotažas niekada nepraras savo reputacijos bei liks moterų pasirikimu numeris 1.

            Ką apie Jūs pasako išrinkta apatinio trikotažo spalva? Apatinis trikotažas moterims yra neatsėjamas moteriškos aprangos atributas. Nors apatinis trikotažas slepiasi po viršutiniais drabužiais, tačiau jis turi esminės reikšmės. Apatinis trikotažas – tai moteriškumo bei seksualumo simbolis. Pakalbėkime apie slaptą apatinio trikotažo spalvos reikšmę. Kai perkame viršutinius rūbus – labai atsakingai renkamės spalvinę gamą. Ar susimastėte kada nors, kas mus skatina rinktis vienos ar kitos spalvos apatinius? Psichologai yra nustatė tiesioginį ryšį tarp žmogaus charakterio ir spalvų pasirinkimo. Kūno spalvos apatinis trikotažas moterims – yra be galo praktiškas, tokia esate ir Jus. Jus ideali visomis prasmėmis, organizuota bei visada pasiruošusi spręsti problemas. Gerai išmanote mados tendencijas bei renkatės klasikinė stilių. Tarkime, mėlyna spalva – ramybės ir savikontrolės spalva. Taip pat prabangos spalva. Moteris, kuri renkasi mėlyną apatinį trikotažą yra racionali, vienu metu šaltakraujiška ir emocionali. Kiekvieną dieną mėgstate rinktis tik kas yra geriausia. Violetinė apatinio trikotažo moterims spalva – tai tikros aktorės spalva, elegancijos simbolis. Jeigu renkatės rožinės spalvos apatinį trikotažą – tai sako, kad esate širdinga, laiminga bei rūpinatės aplinkiniais.  Geltonų apatinių savininkės pasitiki savimi, komunikabilios, turi gerą humoro jausmą bei mėgsta dėmesį.  Žalios spalvos apatinio trikotažo mėgėjos yra draugiškos, taikios, ramios, gyvena sutardamos su savimi bei pasauliu. Raudona spalva – judrių bei aistringų žmonių spalva. Jeigu dažniausiai renkatės raudonos spalvos apatinį trikotažą – esate žingeidi, aktyvi, energinga bei drąsi asmenybė. Baltos spalvos apatiniai taip pat daug gali pasakyti apie moterį. Mėgstančios baltos spalvos apatinį trikotažą moterims dažniausiai yra teisingos, perfekcionistės, daug dėmesio skiria praktiškiems bei funkcionaliems dalykams. Jūsų simpatiška bei gili natūra padeda Jums megzti naujus draugiškus santykius.  Juodos spalvos apatinio trikotažo mėgėjos – nėra sentimentalios, turi stiprią valią, savarankiškos bei nepriklauso nuo kitų žmonių. Jeigu dažniausiai renkatės juodą apatinį trikotažą – Jūs tikrai esate pasitikinti savimi moteris, Jūs visada žinote ko norite ir suprantate kaip tai gauti.

Pasaulio dizainerių yra sukurtų aibė apatinio trikotažo moterims kolekcijų bei modelių. Kai kurie kūriniai įkainuojami itin brangiai ir patenka į brangiausių apatinių sąrašą. Šis apatinis trikotažas moterims įkainuotas nuo dviejų iki penkiolikos milijonų dolerių ir yra puoštas, dekoruotas bei siuvinėtas įvairiausiais ir gražiausiais brangakmeniais. Todėl jeigu Jūsų vyrai arba Jūs pati pergyvenate, kad leidžiate apatiniam trikotažui per daug savo lėšų – nusiraminkite ir nuraminkite savo antrąsias puses kartu paskaitydami apie brangiausią apatinį trikotažą pasaulyje.

Parduotuvėje „Komoda“ rasite įvairiausio apatinio trikotažo moterims: medvilnė, aksomas, šilkas – „Komoda“ išpildys visus jūsų norus. Įvairios spalvos, begalinis asortimentas, kuo daugiau reikia ieškant patraukliausio ar praktiškiausio apatinio trikotažo moterims.

         

Rodyti daugiau