Chalatai vaikams

Yra 28 prekės.

Rodoma 1-28 iš 28 elem.

Vaikų chalatai | Chalatai vaikams

Chalatai – namų drabužis, kurį dievina ne tik suaugusieji, bet ir vaikai. Svarbiausi reikalavimai chalatui – patogumas, komfortas, jaukumas, malonumas kūnui ir šiluma. Skirtumas tarp suaugusiųjų chalatų ir vaikų chalatų – vaikai labiau mėgsta ryškius ir žaismingus chalatus, kurie švelniai apgaubia ne tik kūną, bet ir galvą (su gaubtuvais, dekoruotais animaciniais elementais, žvėrelių aplikacijomis), kuriuos norisi dėvėti visą dieną. 

Kodėl vertėtų įsigyti chalatą vaikams?

Vaikų chalatai – laisvalaikio ar namų drabužis, kurį patogu dėvėti išsimaudžius ar tiesiog jaukiai vakarojant namuose. Taip pat chalatas gali ir sušildyti – juo galima apsivilkti jau dėvint pižamą ar kitą namų drabužį. Arba chalatas gali atlikti ir tiesiog laisvo, judesių nevaržančio namų drabužio funkciją. Tiesa, svarbios chalato audinio savybės ir modelis. Pavyzdžiui, chalatai, pasiūti iš kilpinio audinio, yra ypač sugeriantys drėgmę ir gali būti naudojami po maudynių. O poliesterio chalatai vaikams puikiai tinka kaip namų drabužis. Chalatai mažiems vaikams būna su specialiai įsiūtais diržais – kad būtų patogu intensyviai judėti po namus, užsiimti mėgstama veikla ir nepamesti chalato.

Kokio audinio chalatą vaikams rinktis?

Chalatai gaminami iš skirtingų audinių, kurie skiriasi savo tekstūra ir svoriu. Standartinės chalato medžiagos – poliesteris,  atlasas, kilpinis audinys, egiptietiška medvilnė, vilna, šilkas. Chalato audinį pasirinkti vertėtų pagal savo norus ir sezoną. Pavyzdžiui, vilnos chalatas puikiai tinka šaltajam sezonui, o atlasinis ar šilkinis chalatas – šiltajam metų laikui. 

Tiesa, renkantis chalatą vaikams labai svarbu įvertinti ir jų amžių. Vyresniems vaikams be abejonės tiks suaugusiųjų chalatus primenantys namų drabužiai, o mažiesiems reikėtų rinktis chalatus iš itin švelnios, kūnui malonios medžiagos. Iš poliesterio pasiūti chalatai vaikams – malonūs dėvėti, yra atsparūs trinčiai, nesiglamžo.

Kokie yra vaikų chalato panaudojimo būdai?

Chalatas vaikams – puikus pasirinkimas jaukiems vakarams po maudynių, nuostabiems rytams terasoje gurkšnojant kakavą ar tiesiog leidžiant laiką namuose (ypač šiuo metu, kai didžioji gyvenimo dalis persikėlė į namus). Tiesa, nuo chalato paskirties priklauso ir jo audinio pasirinkimas. Pavyzdžiui, po maudynių idealiai tinka kilpinio audinio chalatas. O jei chalatas vaikams reikalingas, kad juos sušildytų – puikus pasirinkimas yra mikropluoštas. Chalatai, skirti poilsiui ar laisvam laikui namuose, gali būti gaminami ir iš poliesterio.

Kokio ilgio chalatą vaikams rinktis?

Šiuo metu chalatai vaikams yra siuvami skirtingų modelių, skirtingo stiliaus, skirtingų medžiagų ir, be abejo, skirtingo ilgio. Galima rinktis tiek ilgesnius, tiek trumpesnius chalatus vaikams. Reikėtų atkreipti dėmesį ir į vaiko amžių. Mažųjų chalatai turi būti itin patogūs ir netrukdyti judėti.

Chalatai vaikams – platus asortimentas

Norintiems pamaloninti savo vaikus ar ieškantiems dovanos, chalatas vaikams – puikus pasirinkimas. „Komoda“ asortimente galima rasti ne tik žaismingų, spalvotų, bet ir be galo vaikų mylimų chalatų.

Vaikiškas chalatas. Švelnus, purus, jaukus, minkštas ir labai malonus dėvėti chalatas vaikams – nepalieka abejingų. Chalatai gali būti dekoruoti įvairiais elementais, modeliuoti su gobtuvu ir kišenėmis, gali turėti sujuosiamą dirželį. 

Pižama – kombinezonas. Tai vėsiems vakarams (ir ne tik) sukurtas namų drabužis. Malonus, pūkuotas, šilto audinio kombinezonas su gobtuvu ir linksmomis žvėrelių aplikacijomis yra ypač mėgstamas vaikų. 

Rodyti daugiau