Filtrai (1688 prekės)

Kaina

0,00 € - 70,00 €

Kojinės ir pėdkelnės

Kojinės ir pėdkelnės

                Kojinių ir pėdkelnių pasirinkimas – svarbus aspektas, norint pasiekti teisingą bei galutinį savo įvaizdį. Pėdkelnės ir kojinės gali būti ne tik svarbiu aspektu kuriant įvaizdį, bet taip pat ir ganėtinai ryškiu Jūsų aksesuaru. Teisingai pasirinktos kojinės ar pėdkelnės – parodo Jūsų rafinuotą skonį bei pabrėžia Jūsų grožį.

Pėdkelnės gaminamos iš skirtingų medžiagų – šilkas, nailonas, poliesteris, medvilnė. Populiariausios pėdkelnės – klasikinės, kūno bei juodos spalvos. Pėdkelnių storis bei elastingumas matuojamas denais (denjė), kuo didesnis denų skaičius – tuo pėdkelnės yra elastingesnės bei storesnės. Pėdkelnės pagal storį skirstomos į kelias rūšis: itin plonos (5-10 den) – tokias pėdkelnes patariama dėvėti esant tam tikroms progoms, einant į vakarėlį ar šventinį vakarą. Šios pėdkelnės visiškai nepastebimos ir labiau yra etiketo formalumas nei aprangos dalis. Šios pėdkelnės yra tokios plonos, kad dėvėti jas kasdien nėra komfortiška ar reikalinga; Plonos pėdkelnės (10-15 den) – šios pėdkelnės labiau yra skirtos šiltiems orams, kaip ir itin plonos pėdkelnės – jos taip pat bus nepastebimos, tačiau daug patvaresnės; Vidutinio storio pėdkelnės (20-40 den) – tai populiariausio storio pėdkelnės, kurios dėvimos dažniausiai, tinkamos kaip ir šaltesniems vasaros orams, taip ir pavasario ar rudens sezonui. Šio storio pėdkelnių pasirinkimas itin didelis, nuo matinių ir vienspalvių iki spalvotų ar raštuotų; Storos pėdkelnės (50-200 den) – itin tinkamos šaltiems orams, pasižymi itin dideliu elastingumu. Šios pėdkelnės patvariausios ir tinkamai prižiūrint – gali tarnauti Jums ne vieną sezoną. Šaltoms žiemos dienoms geriau rinktis pėdkelnes, kurių sudėtyje yra medvilnės ar vilnos.  Iš spalvų ir modelių gamintojai siūlo Jums begale variantų – kūno spalvos (įvairių atspalvių) pėdkelnės, kurias galėsite rinktis artimiausiai Jūsų odos spalvai, juodos spalvos pėdkelnės – universalus variantas, tinkamas beveik visose situacijose, nėriniuotos ar raštuotos pėdkelnės – puikiai tiks prie kuklios aprangos, ekstravagantiškoms asmenybėms – puikiai tiks įvairių spalvų pėdkelnės – mėlynos, pilkos,  baltos, raudonos ir t.t., svarbu teisingai bei lakoniškai suderinti Jūsų įvaizdį.

Pėdkelnės yra svarbus bet kurios moters drabužių spintos elementas. Kur mes moterys be pėdkelnių ?! Pėdkelnių ir kojinių pasirinkimas yra svarbus aspektas kuriant harmoningą įvaizdį. Juk pėdkelnės yra ne tik nepakeičiami mūsų kompanionai kuriant drabužių komplektus, bet ir svarbus aksesuaras. Tinkamai parinktos pėdkelnės gali pabrėžti kojų grožį ir parodyti jų savininkės skonio buvimą. Neteisinga - visiškai sugadini visų savo pastangų įspūdį priešais veidrodį. Šiandien pėdkelnių pasirinkimas yra didžiulis, kiekvieno skoniui ir spalvai. Jis yra toks didelis, kad kartais tiesiog nežinai, kurį pasirinkti. Žinoma, užsukę į parduotuvę, mes jau įsivaizduojame, kodėl mums jų reikia ir kokiu metų laiku juos nešiosime, tačiau tai yra vienintelis dalykas, kuriuo esame įsitikinę.

Kaip ir pėdkelnės, taip ir kojinės audžiamos iš įvairių medžiagų. Kojinės ir pėdkelnės mūsų spintose atsirado ne taip jau ir seniai. Jų kilmė miglota. Manoma, kad Europos vyrų garderobe kojinės atsirado Senovės Graikijos gyventojų dėka: Graikijos moterys namuose nešiojo kojinių prototipus - minkštas šlepetes, pagamintas iš plonos odos. Šią tradiciją perėmė romėnai, barbarai ir kiti. Dvidešimtajame amžiuje žmonės išmoko naudotis mašinomis, kad sukurtų kojines iš viskozės - kanapių, vilnos, lino, bambuko, medvilnės, sintetinių medžiagų. Tačiau rankomis megztos kojinės tapo retenybe. Ir nors rankdarbių gaminiai prieš porą metų buvo pristatyti visuose reikšminguose pasaulio pasirodymuose kaip vieną iš pagrindinių stilių formuojančių šiuolaikinių moterų kostiumų elementų, jie vis tiek nesulaukė didelio populiarumo. O mašina megztos kojinės puikiai įrodė - per pastarąjį pusmetį jų gamyba buvo sistemingai ir sėkmingai plėtojama. Struktūriškai nėra skirtumo tarp vyrų, moterų ir vaikų kojinių. Jos skiriasi tik dydžiu ir dizainu. Kojinių žaliava paprastai yra visų rūšių pluoštų siūlai: medvilnė, dirbtinė viskozė, šilkas, vilna. Ypatinga rūšis yra kojinės iš labai elastingų susuktų sintetinių siūlų.

Iš pirmo žvilgsnio nereikšmingiausia vyrų garderobo dalis yra kojinės, nors stilistų nuomonė kardinaliai skiriasi. Šiandien madingi ir stilingi vyrai netgi gali naudoti kojines, kad sukurtų originalų įvaizdį. Be to, stilistai dalijasi daugybe patarimų, kaip derinti ilgio, spalvos ir kojinių dizainą su bendra išvaizda ir kitais drabužių spintos elementais. Tam pirmiausia reikalingos aukštos kokybės vyriškos kojinės. Šiandien net tokie firminiai prekės ženklai kaip „Calvin Klein“, „Pierre Cadin“ užsiima madingų ir aukštos kokybės kojinių kūrimu. Naujausios mados taip pat diktuoja spalvingų ir ryškių kojinių tendencijas, svarbu tik harmoningai jas derinti prie bendro drabužių stiliaus. Skirtingo amžiaus ir pageidavimų vyrams galite pasirinkti geriausią kojinių porą, žinodami pagrindinius atrankos kriterijus.

Tik tokiu atveju galite išsirinkti geras vyriškas kojines, jei kalbame apie kokybiškus gamintojo gaminius. Tačiau tik nedaugelis vyrų tiksliai žino, pagal kokius kriterijus galima įvertinti kojinių kokybės laipsnį. Kokybiškos kojinės skiriasi šiais rodikliais: 100% natūrali hipoalergeninio audinio sudėtis; medžiagų tamprumas, dėl kurio kojinės lengvai įgauna pėdos formą, o jas nuėmus grįžta į ankstesnę būseną; tinkama kaina, kurią lemia kokybė; gamintojo patikimumas ir gera reputacija; aukštos kokybės kirpimas, nėra šiurkščių ir pertrauktų siūlių.

Rinkdamasis kokybiškas kojines ir pėdkelnes, pirmiausia turite atkreipti dėmesį į metų laiką ir oro sąlygas, nes šis drabužių spintos daiktas yra skirtas kojoms sušildyti šaltuoju metų laiku. Ne ką mažiau svarbus aspektas renkantis kojines ir pėdkelnes – komfortas, sudėtis, dizainas.

Internetinė parduotuvė „Komoda“ turi be galo platų kojinių ir pėdkelnių pasirinkimą. Galite rinktis moteriškas, vaikiškas ir vyriškas kojines: vienspalves, raštuotas, spalvotas, trumpas, ilgas, skirtas sportui ar laisvalaikiui, su smagiais paveiksliukais ar net skirtas įvairioms šventėms. Moterys ir vaikai – ras begalinį asortimentą pėdkelnių: plonos, storos, ar itin šiltos, su šortukais, kelnaitėmis ar korsetines.

Įsigykite kojines ir pėdkelnes internetinėje parduotuvėje „KoModa“ ir derinkite. Derinkite su įvairiais turimais drabužiais ar aksesuarais.

Rodyti daugiau