Filtrai (733 prekės)

Kaina

0,00 € - 132,00 €

Apranga, avalynė

Šiuo metu mokslo ir technologijų pažanga stipriai prisidėjo prie naujų aprangos ir avalynės medžiagų atsiradimo, naujos technologijos daro didelę įtaką kuriant naujus modelius, tai puikiai matoma paskutinio dešimtmečio aprangos ir avalynės mados tendencijose.

Nuo seniausių laikų apranga, avalynė išgyveno daugybę vystymosi stadijų. Kiekvienoje epochoje mada pasižymėjo savitų stiliumi, kuris per šimtmetį pasikeitė. Nuo baroko ar imperijos laiku, apranga keičiasi labai greitai. Aprangos, avalynės raida atspindi pokyčius, kurie vyksta visose visuomenės srityse. Tačiau šiuo metu ne kiekviena naujovė tampa madinga ar aktuali. Gana dažnai šiuolaikinėje aprangoje galite rasti praeities erų aidus. Naujasis amžius diktuoja savo gyvenimo, elgesio, bendravimo, mąstymo taisykles. Gyvenimas kartu su paranga ir avalyne keičiasi kaleidoskopinių greičiu. Šiuolaikiniam, nepastoviam ir mobiliam žmogui labai svarbu turėti tinkamą įvaizdį, kuris turėtų atskirti žmogų nuo bendro fono ir prisidėti prie jo asmeninės ir profesinės sėkmės. Daiktai – apranga, avalynė, aksesuarai – gali harmoningai sukurti žmogaus įvaizdį atspindėdamas jo asmenybę. Šiuo metu itin didelis audinių, medžiagų pasirinkimas, iš kurių gaminama apranga bei avalynė. Pirkdami aprangą: suknelė, palaidinė, kelnės, tamprės, šortai ir kita, labai svarbu aiškiai suprasti tam tikro audinio savybes. Kai kuriuos medžiagos tinka tik dalykinei aprangai, o kitos bus puikus sprendimas išskirtinei vakarinei suknelei. Kai kurie audiniai, prastai praleidžiantys orą, netinka nei vasarinei aprangai, nei sporto aprangai. Rinkdamasis drabužius, žmogus demonstruoja savo skonį, stilių, pabrėžia tam tikrus išvaizdos ar charakterio bruožus, socialinę padėtį ir kita. Šiuolaikinė apranga ir avalynė yra tokia įvairi, kad mados namų dizaineriams sunku kuo nors nustebinti sočią auditoriją.

Aprangos medžiagų savybes pirmiausia lemia pluoštai, iš kurių jie yra pagaminti. Tarkime  kai kurios medžiagos geriausiai atrodo, kai jos tiksliai priglunda prie figūros, pabrėždamos privalumą, o kitos – kaip tik skirtos lengvesnei ar laisvesnei aprangai.

Pažymėtina, kad kurdamas modernią aprangą, ar avalynę dizaineris turi atsižvelgti ne tik į mados naujoves, bet ir į patogumą, atitikimą šiuolaikinės visuomenės reikalavimams ir skoniui. Apibendrinamos dvi naujų aprangos technologijų sritys: natūraliam pasauliui priklausantys pluoštai – ekologinis stilius ir sintetinis pluoštas kartu su elektronikos ir nanotechnologijų laimėjimų naudojimas. Pirmoji sritis yra susijusi su ekologiniu stiliumi, kuris prasidėjo septintame dešimtmetyje, kai tapo madinga autentiška apranga, natūralios medžiagos, natūralios gėlės. Džinsai, drabužiai iš medvilnės, afganų siuvinėtos  striukės iš avies odos, indėnų odos aksesuarai, ilgos indiškos skarelės ir dažytos batikos marškinėliai tapo tinkama apranga. Dabar ekologinis aprangos stilius įgavo didelį pagreitį mados srityje. Naujos technologijos leido, kaip moderniausia iš audinių, leido naudoti kanapių pluoštus ir kita. Šiuolaikinėje visuomenėje nemažai žmonių vertinančių natūralų grožį, ekologiškus produktus bei natūralių pluoštų aprangą ir avalynę.

Manoma, kad kiekvieno žmogaus spintoje turi būti bazinės aprangos ir avalynės detalės, kurios turi sudaryti mūsų aprangos pagrindą. Kalbant apie aprangos ir avalynės spalvų gamą – 70% aprangos turėtų sudaryti drabužiai ramesnių, nelabai ryškių spalvų: juoda, balta, žemės spalvos, pilki atspalviai, likę 30% aprangos, avalynės – gali būti sudaryti iš ryškių spalvų ir detalių.

Kiekviena moteris savo spintoje turi turėti bent dvi klasikinio stiliaus baltos spalvos lengvas palaidines ar marškinius. Kodėl dvi? Kol skalbsite vieną, dėvėti galėsite antrą. Antra būtina aprangos detalė moters spintoje – klasikinis arba pieštuko formos sijonas. Tokį sijoną galima dėvėti su įvairiomis palaidinėmis, striukėmis ar paltais. Trečia aprangos detalė – džinsai. Džinsai  - universali aprangos detalė mūsų spintoje. Galime kurti sportinė įvaizdį, dėvėdami juos su tinkama avalyne, kasdieninį įvaizdį derindami džinsus su kitomis aprangos detalėmis, vakarinį įvaizdį -  dėvėdami džinsus su puošia palaidine ar marškinėliais. Vienas svarbesnių aspektų renkantis džinsus – atkreipkite dėmesį į kišenių vietą ir jų formą, džinsų modelį ir kaip visa tai dera prie jūsų kojų. Priklausomai nuo sezono ir nuotaikos galime rinktis įvairių formų, modelių ar spalvų džinsus. Ketvirta būtina detalė kiekvienai merginai – juoda suknelė. Juoda suknelė niekada netaps nemadinga, ji gali tapti geriausia jūsų drauge iš visos jūsų aprangos. Dėvėdami juodą suknelė – galite sukurti daug įvairių įvaizdžių: kasdieninį, vakarinį. Kiekvieną kartą rinkdamiesi skirtingus aksesuarus, avalyne – atrodysite naujai. Be to – juoda suknelė vizualiai taiso bet kokią figūrą. Penkta būtina aprangos detalę garderobe – juodos klasikinės kelnės. Yra įvairiausių juodų kelnių modelių, svarbiausia kad jie tiktų jūsų figūrai. Juodas kelnes galėsite dėvėti darbe, svarbiame susitikime ir net atostogaudami, svarbiausia tinkamai parinkta avalynė. Visas kitas aprangos pasirinkimas priklauso nuo jūsų konkrečių norų bei pomėgių. Patariama taip pat nepamiršti apie aprangos ir avalynes dalis, kuriuos taps jūsų individualaus stiliaus dalimi, džiugins jus savo šiluma ir padės būti gero nuotaikos.

Bet kokia suknelė ar tunika yra tikrai ganėtinai universalus dalykas. Suknelę galima dėvėti biure, keliauti į pasimatymą, atostogauti. Leiskite sau kartais dėvėti ryškesnes sukneles – violetines, raudonas, mėlynas, žalias ar geltonas. Taip pat neapeikite įvairiausių šiltų tamprių, tamprių su odos imitacijomis ir kita. Tai idealus variantas jaustis patogiai šaltuoju metu laiku, dėvint tamprės su kitomis aprangos ir avalynes detalėmis – galima atrodyti žaismingai, sportiškai ar itin įspūdingai. Minint šaltą sezoną – nepamirškite megztinių ir šiltų palaidinių įvairovės. Ši aprangos detalė – šilta, jauki, patogi – kaip tik tai ko reikia šaltuoju metu laiku. Nemažiau svarbią aprangos dalį užima įvairūs, skirtingų kirpimų bei medžiagų sijonai. Bet kokia proga galime rinktis megztus, trikotažinius, džinsinius ir kitus sijonus derinant juos su įvairia kita apranga ir avalyne.

Dažnai norime atnaujinti savo aprangą ar avalynę, bet mūsų biudžetas leidžia tai daryti mums ne visada. Tačiau ar tikrai visada reikia labai daug pinigų, tam kad atnaujinti savo spintą? Šiuolaikiniame pasaulyje labai greitai ir agresyviai vystosi internetinę prekybą, todėl žvalgykite interneto platybėse ir tikrai rasite sau tinkančią aprangą, avalynę už jums konkrečiu atveju priimtina.

Internetinė parduotuvė „Komoda“ visada gali pasiūlyti jums platų asortimentą aprangos, čia rasite įvairių drabužių vyrams, moterims ir vaikams. Platus asortimentas suknelių, kelnių, marškinėlių, palaidinių, megztinių, lietpalčių ar net termo aprangos – nepaliks abejingų. Apsilankydami dažniau internetinėje parduotuvėje „Komoda“ – rasite begalę patrauklių pasiūlymų bei nuolaidų aprangai ir avalynei, kurių kokybe nenusivilsite, nes asortimente tik geriausiu patikrintų gamintoju apranga.

Rodyti daugiau