Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 17,00 € - 56,00 €

Talpa

Talpa

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Dekoratyvinė kosmetika akims

Aktyvūs filtrai

Dekoratyvinė kosmetika akims.

                Nuo senų senovės žmonės makiažą naudojo kaip maskuojamąsias priemones arba kaip karo dažus. Šiandien dekoratyvinė kosmetika naudojama siekiant paslėpti išvaizdos trūkumus ir pabrėžti pranašumus. Iš pradžių kosmetika buvo gaminama tik iš natūralių ingredientų, cheminiai komponentai joje pasirodė palyginti neseniai, maždaug prieš šimtą metų. Palaipsniui atsirado lūpų, veido, kūno, plaukų ir akių kosmetika. Šiandien juos matome parduotuvių lentynose.Šiandien kosmetikos rinkoje yra daugybė kosmetikos gaminių, taip pat daugybė kompanijų, gaminančių šiuos produktus. Platus kosmetikos pasirinkimas pateikiamas svetainėje komoda.lt

Akių makiažas nusipelno ypatingo dėmesio, nes išraiškingos akys daro bet kurią moterį patrauklią. Naudodama kosmetiką akims, mergina gali pakeisti savo įvaizdžius tiek, kad pasikeistų neatpažįstamai. Taip pat akių makiažas padės paslėpti tamsius ratilus ir maišus po akimis, nuovargio požymius ir veido raukšles. Dekoratyvinei kosmetikai akims priklauso tokios priemonės kaip šešėliai, pieštukai, tušas, akių kontūro pieštukai, maskuojančios priemonės.

Šešėliai. Šešėlių pagalba galite pakoreguoti akių formą, suteikti akims gylį ir išraišką. Šešėliai skiriasi spalva, tekstūra, taikymo metodu. Šiandien rinkoje pateikiamas įvairus šešėlių asortimentas: kompaktiški, kepami, purūs, kreminiai, pieštukiniai šešėliai ir kita. Šešėliai parenkami atsižvelgiant į akių spalvą, aprangos formą ir renginio, kurio metu atliekamas makiažas, formatą. Kasdieniniam dieniniam makiažui verta rinktis šviesiai pastelines, o vakaro išvaizdai galite pasirinkti ryškesnius arba su blizgučiais, atspalvius.

Tušas. Tušas blakstienoms suteikia ilgio ir puošnumo, tinkamai parinktas tušas suteikia žvilgsniui išraiškingumo ir gilio. Šis dekoratyvinės kosmetikos akim elementas gali būti atsparus vandeniui, ilginantis, suteikiantis apimties ir kita. Blakstienų tušo spalva taip pat parenkama atsižvelgiant į akių spalvą. Tačiau didžioji dauguma merginų vis tiek renkasi klasikinį juodą tušą. Blakstienų tušo sudėtis yra beveik vienoda nepriklsudomsi nuo gsmintojo, brangiuose tušuose gali būti rūpestingų ir stiprinančių priedų blakstienoms sustiprinti.

Pieštukai ir akių pieštukai. Pieštukai ir akių kontūro pieštukai retai naudojami kasdieniniam makiažui. Jie daugiausia naudojami iškilmingoms progoms. Pieštukai taip pat būna įvairių spalvų, nuo šviesių iki tamsių, jie taip pat derinami su akių spalva. Akių kontūro pieštukai dažniausiai būna juodi, pilki, rudi arba mėlyni.

                Visi girdėjome bendrą frazę, kad akys yra sielos veidrodis. Pažvelgę ​​į akis vieną kartą, galime iš karto padaryti tam tikras išvadas. Palikti išskirtinai tik teigiamą įspūdį,  gali nepamirštamas žvilgsnis. Tačiau ne vis iš prigimties turime idealią akių forma su tankiomis bei storomis blakstienomis. Norėdami pabrėžti jūsų akių privalumus ir paslėpti menkiausius trūkumus, naudokite dekoratyvinę kosmetiką akims. Plataus asortimento kompanijų ir gamintojų dėka galite pasirinkti sau idealų variantą, tačiau prieš rinkdamiesi turėtumėte rimtai apsvarstyti.

                Akių dekoratyvinė kosmetika yra kosmetikos gaminiai, skirti padėti kiekvienai merginai sukurti individualų stilių ir įvaizdį, pabrėžti jos grožį ir išlyginti natūralius trūkumus. Teisingai pasirinkę, galite tikrai sukurti stebuklą ir visiškai pakeisti žvilgsnio, formos išraiškingumą, paslėpti tamsius ratilus ar patinimą.

                Kaip gi teisingai naudotis dekoratyvine kosmetika akims ir padaryti taisyklingą ir tinkanti akių makiažą? Atkreipkite dėmesį į keletą šiuolaikinių makiažo meistrų taisyklių, kurios aktualios visiems, norintiems išmokti stilingo makiažo: Nenaudokite šešėlių, kurie atitiktų akių spalvą. Jei turite mėlynas akis, pamirškite tos pačios spalvos šešėlius. Akys pasirodys siauros ir mažos. Norėdami išspręsti šią problemą, pridėkite juodą akių kontūro pieštuką prie savo mėgstamo šešėlio spalvos. Padarytit akis didesnes ir ryškesnes naudokite šviesius švytinčius šėšėlius, kurie turėtų būti tepami ant vidinių akių kampų. Po antakiais užtepkite šiek tiek šviesių dalelių ar šviesiai rausvų akių šešėlių su perlamutru, atsargiai sumaišydami. Išoriniame kampe užtepkite tamsesnio atspalvio šešėlius. Norėdami gauti papildomą efektą, apveskite vidinį voką baltu pieštuku ir pasidažykite blakstienas prailginamuoju tušu. Atliekant šį makiažą reikia stengtis išvengti tamsių ir tankių šešėlių, taip pat skystų akių kontūro pieštukų ratų - visa tai dar labiau susiaurina akis. Jei norite pašalinti tamsius apskritimus ir paslėpti patinimą - tinkamas akių makiažas visada skuba į pagalbą. Jei dažnai susiduriate su šia problema arba tiesiog nepakankamai miegojote, naudokite korektorių. Jis turėtų būti tepamas vienu sluoksniu, atsargiai maišant pirštais ar teptuku. Rezultatą galite pataisyti puria mineraline pudra.

                Grožio industrija šiuolaikinėms mados moterims siūlo labai daug dekoratyvinės kosmetikos akims priemonių: bet kokių spalvų, atspalvių ir faktūrų kosmetika – fantazuoti bei eksperementuoti galima diena iš dienos. Tačiau norint padaryti gražų akių makiažą, nebūtina naudoti daugybės skirtingų produktų ar visų vaivorykštės spalvų šešėlių. Tai galima padaryti per kelias minutes, jei žinote kai kurias taisykles.

                Tinkamai parinktos dekoratyvinės kosmetikos akims priemonės ir teisingai atliktas akių makiažas sugeba visiškai transformuoti veidą, padarydamas akis plačias ir išraiškingas.

 

Rodyti daugiau