Dekoratyvinė kosmetika antakiams 

Yra 15 prekės(-ių).
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 15 dalykų
Dekoratyvinė kosmetika antakiams

Dekoratyvinė kosmetika antakiams.

                Flomasteriai, šešėliai, skysti dažai, gelis ir pieštukas - ir tai nėra visas antakių kosmetikos sąrašas. Tačiau svarbu žinoti, kuri priemonė jums tinka.

Antakių kosmetika:

- Antakių gelis ar vaškas - visi antakių produktai suteikia skirtingą efektą. Jei iš prigimties turite gana storus antakius, ...

Dekoratyvinė kosmetika antakiams.

                Flomasteriai, šešėliai, skysti dažai, gelis ir pieštukas - ir tai nėra visas antakių kosmetikos sąrašas. Tačiau svarbu žinoti, kuri priemonė jums tinka.

Antakių kosmetika:

- Antakių gelis ar vaškas - visi antakių produktai suteikia skirtingą efektą. Jei iš prigimties turite gana storus antakius, tada jums idealiai tinka skaidrūs geliai ir vaškai, kurie tiesiog sutvirtina plaukus. Jei antakiai yra stori, bet plaukai yra ploni ir bespalviai, antakiams rinkitės spalvotą gelį ar tušą.

                -Pieštukas - tinka tiems, kurie nori tik šiek tiek pakoreguoti antakių formą, užpildyti tarpus tarp plaukų. Priemonė taip pat paryškina antakių spalvą, su jos pagalba galite padaryti juos grafiškesnius ir ryškesnius. Tereikia padaryti mažus potėpius plaukų augimo kryptimi - tai suteiks natūraliausią efektą. Antakių piešimas pieštuku yra lengviausias ir patikimiausias būdas pabrėžti natūralias linijas, atkreipti papildomą dėmesį į moters akis. Šio metodo trūkumas yra tik vienas - jums reikia tikrų įgūdžių ir sugebėjimo naudoti kontūrinį pieštuką, kad teisingai nuspalvintumėte antakius, tai yra, sukuriant natūralumo efektą. Makiažo meistrai pataria dažyti antakius pieštuku paskutiniame makiažo etape, tačiau pakoreguoti jų formą geriau iš anksto. Tai padės išvengti paraudimo ir patinimo, kurie atsiranda iškart po korekcijos procedūros.

                -Antakių šešėliai ir antakių milteliai - veikia beveik kaip pieštukas, tik natūraliau atrodo ant plonų antakių, nes padeda sukurti šešėlį ant odos. Jūs turite juos naudoti lengvais potėpiais, pašalindami perteklių medvilniniu tamponu. Pasirinkite skirtingus atspalvius. Dažyti šešėliais yra labai paprasta, o svarbiausia - rezultatas visada puikus. Jei piešiate antakius pieštuku, visada yra rizika gauti nenatūralias linijas, kaukės poveikį veidui. Šešėliai visiškai atmeta šią galimybę. Be natūralumo, šešėliai turi ir tokių pranašumų – naudojimo paprastumas, laiko taupumas, matiniai antakių plaukeliai. Renkantis šešėlius, turėtumėte atidžiai atkreipti dėmesį į jų atspalvį. Juoda, kurią merginos dažnai pasirenka, netinka visiems. Tik brunetės gali dažyti antakius tamsiai, tačiau šviesiaplaukės atstovės, dengiančios juodus antakių šešėlius, atrodys negražiai. Blondinėms, šviesiaplaukėms, raudonplaukėms ir rudaplaukėms moterims rekomenduojama tepti įvairius atspalvius rudų atspalvių. Norėdami pasirinkti tinkamą šešėlių spalvą, turite atkreipti dėmesį į plaukų atspalvį ir pasirinkti tuos šešėlius, kurie yra vienu tonu tamsesni. To visiškai pakaks, norint „atgaivinti“ veidą, suteikti jam išraiškingumo ir tuo pačiu neatrodyti juokingai.

-Flomasteris - veikia kaip akių pieštukas. Jis bus reikalingas tiems, kurie turi gana storus antakius su mažomis „plikomis dėmėmis“ kai kuriose vietose. Tokiais atvejais reikia imituoti plaukus potėpiais.

                -Antakių dažai yra priemonė „2 viename“: ji derina vašką ir akių šešėlius. Su juo lengva pasidaryti natūraliausią antakių makiažą, jei darote mažus potėpius plaukų augimo kryptimi. Produkto sunaudojimas yra minimalus, todėl vieno gaminio paprastai pakanka metams ar daugiau.

                Neįmanoma vienareikšmiškai atsakyti į klausimą, kuri dekoratyvinės kosmetikos antakiams priemonė geriau naudoti antakius dažyti. Universalaus atsakymo nėra ir viskas priklauso nuo daugelio veiksnių. Jei jums reikia padaryti labai siaurus antakius, tai lengviau daryti pieštuku. Jei norite pabrėžti natūralią liniją, rinkitės šešėlius.

                Antakiai būna skirtingi: ploni, platūs, stori, paklusnūs, pašaiušti, su tuštutėmis ir kita. Kosmetikos rinkoje yra daugybė antakių piešimo įrankių.

                Kokios gi spalvos turi būti antakiai? Blondinių antakių spalva turėtų būti šiek tiek tamsesnio tono nei plaukų spalva. Šviesiai rudos ir rudos spalvos geriausiai tinka blondinėms. Jei moteris turi peleninę plaukų spalvą, tada antakiams pasirenkami pilki tonai. Kai natūrali antakių spalva yra labai šviesi ir beveik nematoma, nerekomenduojama jų paryškinti per tamsiomis dekoratyvinės kosmetikos antakiams priemonėmis. Šviesiaplaukės moterys šviesiomis akimis ir švelnia oda gali saugiai pasirinkti šviesiai rudos ir peleninės spalvos atspalvius. Blondinėms antakių spalvą galima pasirinkti gana įvairią - nuo šviesiai pilkų tonų iki sodraus šokolado. Kaip jau minėta, blondinėms nerekomenduojama naudoti pernelyg sočiųjų ir juodų tonų. Kad moteris neatrodytų vulgariai, jos antakių spalva neturėtų būti labai ryški. Raudonų plaukų moterims geriausia naudoti kaštonų tonus. Kai plaukų spalva yra beveik raudona, pasirenkamos tamsiai rudos spalvos. Apskritai, idealus atspalvis raudonplaukėms merginoms yra spalva vienu tonu lengvesnė nei plaukų spalvos tonas. Kuri antakių spalva jums tinka, jei turite šviesiai rudus plaukus? Būtina laikytis taisyklės: antakių spalvos skirtumas nuo natūralios neturėtų būti didesnis nei trys tonai. Idealios spalvos yra kaštonų ir terakotos atspalviai. Švelnūs rudi tonai taip pat tinka šviesiai rudiems plaukams. Rinkdamiesi spalvą, remkitės taisykle - antakiai neturėtų būti pati šviesiausia veido sritis. Pagrindinis antakių uždavinys yra harmoningas akių pabrėžimas, norint sukurti bendrą įvaizdį. Toms moterims, kurios turi tamsią plaukų spalvą, geriausia pasirinkti tamsius šokolado ir rudos spalvos atspalvius. Juodus tonus nerekomenduojama rinktis, jie sukuria mėlyną atspalvį ant kūno, neatrodo natūraliai, sukurdami vulgarų vaizdą. Kokios spalvos antakius pasirinkti brunetėms? Brunetėms galima patarti dėl tamsių spalvų - kuo tamsesnė merginos plaukų spalva, tuo tamsesnį ji pasirenka antakių toną.

Antakių spalva ir plaukų atspalvis turi būti harmoningi. Taip pat antakių tonas turėtų atitikti merginos įvaizdį. Kai moteris nori išsiskirti iš minios, ji naudojasi tamsesniais atspalviais, kurie pabrėžia veido bruožus. Norėdami gauti romantišką vaizdą, turite pasirinkti lengvesnius tonus.

Dekoratyvinė kosmetika antakiams – tai milžiniškas priemonių pasirinkimas, kuris padės Jums padaryti Jūsų antakius taisyklingus, tvarkingus, įspūdingus.

               

 

Daugiau