Dekoratyvinė kosmetika lūpoms

Filtras

Gamintojas

Dekoratyvinė kosmetika lūpoms 

Yra 2 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
Dekoratyvinė kosmetika lūpoms

Dekoratyvinė kosmetika lūpoms

                Tarp įvairių kosmetikos gaminių klasių dekoratyvinė kosmetika ypač domina visas moteris. Žinoma, bet kuri moteris žino, kad be tinkamos odos, plaukų ir nagų priežiūros nė vienas makiažas nenuslėps trūkumų. Visą dekoratyvinę kosmetiką, atsižvelgiant į naudojimo tikslą, galima suskirstyti į keturias gr...

Dekoratyvinė kosmetika lūpoms

                Tarp įvairių kosmetikos gaminių klasių dekoratyvinė kosmetika ypač domina visas moteris. Žinoma, bet kuri moteris žino, kad be tinkamos odos, plaukų ir nagų priežiūros nė vienas makiažas nenuslėps trūkumų. Visą dekoratyvinę kosmetiką, atsižvelgiant į naudojimo tikslą, galima suskirstyti į keturias grupes. Pirmąją grupę turėtų sudaryti veido makiažas. Antrajai grupei priklauso dekoratyvinė kosmetika, naudojama lūpoms. Trečioji grupė yra dekoratyvinė kosmetika, naudojama akims. Į ketvirtąją grupę įeina dekoratyvinės kosmetikos gaminiai, naudojami nagams. Gražus lūpų makiažas tiesiog neįmanomas be gerai prižiūrimos lūpų odos. Štai kodėl rūpestingi produktai visada įtraukiami į šiuolaikinės dekoratyvinės kosmetikos, naudojamos lūpoms, sudėtį. Tai apima įvairius naudingus vitaminus, drėkinančius aliejus (taukmedžio sviestą, kakavos sviestą), taip pat medžiagas, saugančias švelnią lūpų odą nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Prieš tepdami lūpų dažus ant lūpų, juos reikia nuvalyti nuo ankstesnių lūpų dažų likučių, naudojant specialų lūpų losjoną ar kosmetinį pienelį.

Dekoratyvinė kosmetika lūpoms, tai yra trijų pagrindinių rūšių produktai. Tai kontūriniai pieštukai, įvairūs lūpų blizgiai, taip pat įvairių spalvų lūpų dažai. Rinkdamiesi tinkamą lūpdažį, atkreipkite dėmesį į jo spalvą (toną), kuri ant vamzdelio pažymėta lūpų dažais numerio ir vardo pavidalu. Daugelis užsienio ir šalies kosmetikos kompanijų gamina dešimtis tonų to paties tipo lūpų dažų. Pasirinkdami tinkamą spalvą, turite atsižvelgti į savo amžių, veido spalvą, makiažo kryptį (dieną ar vakare), taip pat į tam tikros spalvos lūpų dažų madą dabartiniu sezonu. Lūpų dažai yra stabilūs, kai paliesti nepalieka likučių. Yra lūpų dažai, kurie, be dekoratyvinio efekto, taip pat turi drėkinamąjį poveikį. Pasirinkę tik tokius lūpų dažus, atminkite, kad sumažėja jų patvarumas. Norėdami padidinti lūpų dažų atsparumą, gamintojai naudoja įvairius vaškus, skystą parafiną, silikono priedus. Jei norite pasirinkti ilgalaikius lūpų dažus, atkreipkite dėmesį į pakuotės etiketę. Tokiu atveju gali būti paaiškinimas „nekenčiamas bučinių“, o tai reiškia „atsparumas bučiniams“. Tačiau atminkite, kad toks patikslinimas kartais atliekamas reklamos tikslais. Kai naudojate drėkinamus lūpų dažus, visada naudokite kontūrinį pieštuką, kad lūpų dažai nepasklistų. Nenaudokite drėkinamųjų lūpų dažų, kai mankštinatės ar einate į paplūdimį. Drėkinamųjų lūpų dažų stabilumą galite padidinti, jei, užtepę pirmąjį lūpų dažų sluoksnį, šiek tiek sutepkite lūpas pudra, tada užtepkite antrą sluoksnį, kurio perteklius pašalinamas servetėle.

Dar viena dekoratyvinės kosmetikos lūpoms atmaina - lūpų blizgių pasirinkimas. Šis dekoratyvus lūpų produktas užima vidurinę vietą tarp higieniškų ir įprastų lūpų dažų. Blizgučiai dažnai išleidžiami su aplikatoriumi - teptuku, kurį naudoti labai patogu. Jį moterys pasirenka pagerinti natūralią lūpų spalvą. Kartais, norint sukurti lengvą makiažą vasarai, vietoj lūpų dažų naudojamas blizgesys ryškiomis spalvomis. Norint ryškesnio vakarinio makiažo, lūpų dažai turėtų būti blizgūs. Daugelis dekoratyvinės kosmetikos  lūpoms kompanijų gamina įvairių atspalvių ir aromatų lūpų blizgesį. Jaunoms mergaitėms gaminami lūpų blizgiai su ledų ar egzotinių vaisių aromatais. Brandesnio amžiaus moterys neturėtų naudoti lūpų dažus ir lūpų blizgesį, kurie turi perlamutro atspalvius arba turi blizgučius.  Tokie dekoratyviniai gaminiai išryškina esamas raukšles. Moterims vyresnio amžiauspatariama naudoti matinius lūpų dažus, turinčius natūralius rožinius atspalvius. Jaunoms merginoms, kurios dažnai lankosi naktiniuose klubuose, tinka lūpų blizgesio turinčios dalelės, atspindinčios šviesą. Dėl tokio blizgesio lūpos tampa „švytinčios“.

Norėdami sukurti natūralų ir lengvą makiažą, blizgesį galite naudoti su kontūriniu pieštuku. Kontūrinis pieštukas visada padidina lūpų makiažo stabilumą. Rinkdamiesi lūpų kontūrą, turite atsiminti, kad jo tonas turėtų atitikti lūpų dažų spalvą. Šiuo metu madinga apvesti lūpų kontūrą pieštuku, kuris yra šiek tiek tamsesnis ar lengvesnis nei lūpų dažai. Dabar šiuolaikiniai makiažo meistrai padarė išvadą, kad geriau pirmiausia tepti lūpų dažus, o tik po to kontūrinį pieštuką. Taikant šį taikymo metodą, jūsų lūpos atrodys daug natūraliau. Įvairios kosmetikos kompanijos dažnai gamina dviejų tipų lūpų kontūravimo priemones - pieštuko pavidalu iš korpuso, pagaminto iš medžio, ir pieštuko, esančio plastikiniame apvalkale su spalvota lazdele. Kurį pieštuką pasirinkti, priklauso nuo jūsų pasirinkimo. Tinkamai tepdami lūpų makiažą, galite sukurti unikalų ir žavų vaizdą.

Taigi, naudojant dekoratyvinę kosmetiką lūpoms - būtinas tinkamas šepetėlis. Šepetėlis gali būti naudingas koreguojant kontūrą, taip pat pravartu turėti teptuką, kuriuo tepti lūpų dažus - jei tai nėra pakankamai patogu tepti iš lazdelės arba naudojant gamintojo siūlomą aplikatorių. Lūpų dažų šepetėliai gaminami tik iš sintetinių medžiagų: lengviau plaunami ir neplunka kaip natūralūs. Lūpų šepetėliai visada būna plokšti.

Norėdami pašalinti patvarius lūpų dažus nuo lūpų, jums reikalingas aliejaus pagrindu pagamintas produktas - aliejai gerai tirpina kosmetiką. Tai gali būti dvifazė arba hidrofilinė alyvinė priemonė. Sudrėkinkite vatos diskelį produktu arba užtepkite nedidelį kiekį aliejaus tiesiai ant lūpų ir įtrinkite. Po to, kai lūpų dažai taps elastingi, nuvalykite arba nuplaukite juos aliejumi. Ant lūpų gali likti lengvas lūpų dažų atspalvis, nes ypač patvarius produktus sunku nusiplauti iki galo. Be dekoratyvinės lūpų kosmetikos, daugelis prekės ženklų siūlo priežiūros priemones: šveitiklius, kaukes ir lūpų balzamus.

Tinkamai prižiūrimos lūpos gali atrodyti tiesiog fantastiškai, kai pasirinksite Jums labiausiai dekoratyvinę kosmetiką lūpoms.

 

 

Daugiau