Filtrai (1 prekė)

Kaina

0,00 € - 15,00 €

Prekės ženklas

Dekoratyvinė kosmetika veidui

Yra 1 prekė.

Rodoma 1-1 iš 1 elem.

Dekoratyvinė kosmetika veidui.

                Žodis „kosmetika“ kilęs iš graikų frazės „dekoravimo menas“. Vienu metu ši sąvoka reiškė visą mokslą, kuris studijavo, kaip pakeisti išvaizdą ar išlaikyti jo patrauklumą. Kalbant apie įprastą kosmetiką, tai yra veido ir kūno kremus, dantų pastą, dušo želė, rūpinamuosius losjonus. Įdomu tai, kad žodis „dekoras“ taip pat verčiamas kaip „puošyba“. Atitinkamai buvo sukurta dekoratyvinė kosmetika, kad bet kuri moteris galėtų paversti save ypatinga. Taigi, dekoratyvinė kosmetika apima priemones, kuriomis jūs galite transformuotis - šiek tiek ar drastiškai.

                Dekoratyvinė kosmetika tvirtai įsitraukė ir užėmė savo tvirtą vietą šiuolaikinių moterų gyvenime. Galų gale, tinkamai ją naudodamiesi, jūs galite tiek pabrėžti savo natūralius duomenis, tiek užmaskuoti trūkumus, o netinkamais - pridėti trūkumų sau ir net per anksti pasenti. Tačiau dekoratyvinė kosmetika ne visada buvo taip lengvai prieinama. Dekoratyvinės kosmetikos istorija siekia šimtmečius. Ir tai kilo iš antikos laikų, kai gentyse buvo įprasta dažyti veidus įvairioms ceremonijoms, medžioklei ir kamufliažui, dažniausiai vyrai naudodavo karo dažus. Daugelis mokslininkų sutinka, kad senovės Egipto karalienės Kleopatros valdymo metu yra dekoratyvinės kosmetikos lopšys. Sunku patikėti, bet karalienė buvo didžiausia mokslininkė ir kosmetologė. Būtent ji sudarė žinyną, kuriame buvo nurodyti receptai, kaip paruošti lūpų dažus, miltelius ir kita. Jos sukurtos formulės yra tiesiog šedevrai ir galingiausios kosmetikos kompanijos kovoja už jų dekodavimą.

                Dekoratyvinę kosmetiką veidui sudaro įvairios priemonės skirtos maskuoti trūkumus, pabrėžti privalus ar pakoreguoti veido brožus ir konturus. Viena pagrindinių dekoratyvinės kosmetikos veidui priemonių – kreminė pudra. Tik įsivaizduokite, kad kreminė pudra atsirado prieš kelis tūkstantmečius. Egiptiečiai, romėnai, graikų moterys aktyviai naudojo ją maskuojant nedidelius trūkumus. Tik skirtingai nuo šiuolaikinių priemonių, kreida ir švino balta spalva buvo jų arsenale, o pirmasis pagrindas atsirado tik XX amžiaus pradžioje. Jūs turite galimybę pasirinkti tarp šviesių faktūrų ir tankesnių, kreminių ar sausų, matinių ir švelniai įdegusių. Taip pat be galo savrbūs dekoratyvinės kosmetikos veidui elemntai – maskuokliai, kontūravimo priemonės, sausos, birios bei mineralinės pudros, skaistalai bei makiazo pagrindo fiksatoriai.

                Yra įspūdingai platus dekoratyvinės kosmetikos veidui arsenalas, leidžiantis pakeisti išvaizdą bet kokiais gyvenimo momentais. Kiekvienas turime išsirinkti sau tinkamas priemones. Verta prisiminti, kad, visų pirma, jie turi atitikti odos tipą: normali oda - nereikalauja sudėtingos priežiūros ir leidžia eksperimentuoti su bet kokio biudžeto produktais; sausa oda - reikalauja drėkinimo, dažnai turi sumažintą tonusą, yra linkusi luptis, kremo pagrindo makiažo bazės ir putėsiai yra optimalūs tokiai odai, skaistalai lazdelėse ir kituose panašios konsistencijos produktuose; riebi oda - dėl padidėjusio riebalinių liaukų aktyvumo ji yra linkusi į riebų blizgesį, uždegimą ir dirginimą. Geriausia tokios odos dekoratyvinė kosmetika veidui turėtų būti lengva, vandeninga ir „kvėpuojanti“, be plėvelės efekto. Sėkmingiausias pasirinkimas yra mineraliniai milteliai su absorbuojančiomis dalelėmis, purūs šešėliai ir skaistalai, natūralūs produktai su organiniais priedais, kurie normalizuoja epidermio būklę. Taip pat svarbu naudoti pagrindą, kuris apsaugo nuo porų užsikimšimo ir prailgina makiažo išsilaikymą; kombinuotas oda - tokiu atveju T zona gali būti linkusi į riebalus, o likusi veido dalis, atvirkščiai, yra sausa ir linkusi luptis. Subalansuoti šį disbalansą leis geras makiažo gruntas, ant kurio puikiai tinka bet kokia tonalinė priemonė; problemiška oda - jei ant odos yra spuogų, poodinių spuogų, lokalių uždegimo ir kitų trūkumų, prieš dedant tonus ir akcentus, būtina juos ištaisyti. Raudonumas neutralizuojamas naudojant žaliuosius korektorius, geltonumas pašalinamas violetini korektoriais, šaltų atspalvių pigmentinės dėmės - rožinė ir persikų-oranžinė.

Laikui bėgant, oda praranda elastingumą, raukšlės tampa ryškesnės, o kad kosmetika geriau gulėtų, reikia išlyginti reljefą. Ant veido verta naudoti šilko gruntą, silikoną - aplink lūpas, korektorių, kad būtų pašalinti tamsūs ratilai po akimis ir amžiaus dėmės. Geriau užtepti pagrindą po šešėliais - tai supaprastins šešėliavimą ir prailgins makiažo tarnavimo laiką.

Mada keičiasi, o kosmetikos tendencijos keičiasi su ja. Išsirinkti nepriekaištingas dekoratyvinės kosmetikos veidui priemones nėra lengva užduotis. Šiuolaikinių kosmetikos prekių ženklų įvairovė milžiniška. Renkantis makiažo bazės elementus svarbu surasti tau tinkantį toną. Jei pasirinksite per šviesią spalvą ar per tamsią, veida skirsis nuo likusios odos. Kartais aplinkoje galite stebėti merginas su įdegusiu veidu ir blyškiu kaklu (ar rankomis). Taigi - tai netinkamai parinktos kreminės pudros ženklas.

Dekoratyvinės kosmetikos gaminių parduotuvėje, kiekvienas iš mūsų siekia savo tikslų. Viena bando nusipirkti daug ir pigiau, nes jo finansai yra riboti. Kita - ilgą laiką ir kruopščiai renkasi sau už nedidelį kiekį pinigų kokybišką produktą - mažai, bet kokybišką. Paskutinė kategorija yra tie, kurie pasirenka puikią kokybę, tačiau finansinė pusė jiems nerūpi. Todėl jie turi didelį prekių pasirinkimą. Kiekviena moteris nori atrodyti gražiai ir jauna, nepriklausomai nuo finansinių galimybių ir amžiaus. Taigi renkantis dekoratyvinės kosmetikos veidui produktus – būtina atsižvelgti į kokybę. Pirmiausia pažiūrėkite į galiojimo laiką. Jei gamybos įmonė žada galiojimo laiką iki trejų, joje yra konservantų ir kitų kenksmingų medžiagų. Atminkite, kad geros dekoratyvinės kosmetikos veidui tinkamumo laikas yra ne daugiau kaip šeši mėnesiai. Ir, žinoma, tokios kosmetikos, o ne kenksmingų konservantų, sudėtyje yra natūralių medžiagų: augalinės benzenkarboksirūgšties, sorbo rūgšties, eterinių aliejų, vitamino E ir kita. Tokius kosmetikos gaminius kartais reikia laikyti šaldytuve. Šis punktas instrukcijose ir komentaruose turi būti nurodytas. Be to, aukštos kokybės kosmetika niekada stipriai nekvepia, tai yra, ji neturi ryškių aromatų. Tai ženklas, kad produktas yra su natūraliais ingredientais. Kitas dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį, yra šalis, kuri gamina prekes. Geriau pirkti dekoratyvinę kosmetiką veidui, pagamintą šalyse, kuriose yra panašus klimatas ir gerai žinomi prekės ženklai. Šios šalys apima: JAV, Prancūziją, Italiją, Vokietiją. Kosmetiką patariame pirkti dienos metu esant natūraliam apšvietimui, vakare spalvos šiek tiek iškraipomos. Tačiau geriausia dekoratyvinę kosmetiką veidui pirkti internetinėje parduotuvėje „KoModa“, kur rasite išsamius gaminių aprašymus bei ryškias informatyvias nuotraukas, kurios padės išsirinkti būtent Jums tinkamas priemones.

 

Rodyti daugiau