Kvepalai Jai ESCADA "Joyful" EDP 50 Ml

41,99 €

69,99 €

1 Vienetas

Gėlių aromatas moterims

Mados namai ESCADA pristato kvepalus JOYFUL – šypsokitės pasauliui, ir pasaulis šypsosis Jums!

Džiaugsmas – tai proto būsena, kai viskas atrodo įmanoma ir nėra nieko, kas būtų pernelyg sudėtinga. Tokį pojūtį tobulai perteikia nauji mados namų ESCADA kvepalai ESCADA JOYFUL. Ryškus jų aromatas skirtas moteriai, kuri į gyvenimą žvelgia pozityviai, spontaniškai ir pasitikėdama savimi. Ji pakerėta ją supančio pasaulio grožio – tai atsispindi visuose jos veiksmuose ir leidžia patirti džiaugsmingų akimirkų bei jaustis laimingai.

Kvepalus ESCADA JOYFUL sukurti įkvėpė džiaugsmas, apimantis gavus nuostabią šviežiai skintų gėlių puokštę. Iš kerinčio gaivaus rausvų bijūnų ir rasotų baltažiedžių gėlių kvapo sukomponuotas jų aromatas pažadina kiekvienos moters širdyje slypintį laimės pojūtį.

Reklamos veidas

Naujiems savo kvepalams pristatyti mados namai ESCADA pasirinko naują veidą – Mirandą Kerr. Ši tarptautinio garso manekenė tobulai įkūnija moterį, kuriai skirti kvepalai ESCADA. Dėl savo požiūrio į gyvenimą, natūralaus rafinuotumo, pasitikėjimas savimi ir spontaniškumo ji yra ideali naujųjų kvepalų ambasadorė. Spinduliuodama nepaprastą pozityvumą ir gyvenimo džiaugsmą ji nepriekaištingai perteikia kvepalų JOYFUL ir prekių ženklo ESCADA kuriamą įvaizdį.

Aromatas

Švelnus, lengvas ir tarsi ryto rasa vaiskus kvepalų ESCADA JOYFUL aromatas kerinčiai sukomponuotas iš gėlių kvapo. Magnolijų aliejaus ir rausvažiedžių bijūnų kvapą paryškina nauja sintetinė samanų kvapo kvapioji medžiaga Florimoss, suteikianti kvepalų aromatui sodrumo ir vaiskumo.

Aromato kompozicija

Pradžia

Iš pradžių pasklinda švelniu vėsos šydu odą apgaubiantis juodųjų serbentų šerbeto dvelksmas. Energijos teikiantis mandarinų ir melionų kvapas nuteikia nerūpestingai ir žaismingai.

Vidurys

Vaisių ir žibuoklių lapų kvapas suteikia aromatui ryškumo, o rausvažiedžių bijūnų dvelksmas jį nuostabiai pagyvina. Natūralus magnolijų aliejaus kvapas sukuria drėgnos gaivos pojūtį, kurį dar labiau sustiprina nuostabus ciklamenų ir aštraus rausvųjų frezijų kvapo derinys.

Pabaiga

Aromato kompoziciją vainikuoja unikali kvapioji medžiaga Florimoss ir intymiai nuteikiantis santalų bei šiltas medaus korių dvelksmas, suteikiantis iš gėlių kvapo supintam aromatui natūralaus sodrumo.

Dėl galimų Jūsų kompiuterio ekrano raiškos nustatymų gali nežymiai skirtis reali prekių spalva nuo esančios nuotraukoje.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Kvepalai Jai ESCADA "Joyful" EDP 50 Ml

Kvepalai Jai ESCADA "Joyful" EDP 50 Ml

KVEPALAI JAI

22 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: