Kvepalai Jai ESCADA "Joyful" EDP 50 Ml

41,99 €

69,99 €

1 Vienetas

Gėlių aromatas moterims

Mados namai ESCADA pristato kvepalus JOYFUL – šypsokitės pasauliui, ir pasaulis šypsosis Jums!

Džiaugsmas – tai proto būsena, kai viskas atrodo įmanoma ir nėra nieko, kas būtų pernelyg sudėtinga. Tokį pojūtį tobulai perteikia nauji mados namų ESCADA kvepalai ESCADA JOYFUL. Ryškus jų aromatas skirtas moteriai, kuri į gyvenimą žvelgia pozityviai, spontaniškai ir pasitikėdama savimi. Ji pakerėta ją supančio pasaulio grožio – tai atsispindi visuose jos veiksmuose ir leidžia patirti džiaugsmingų akimirkų bei jaustis laimingai.

Kvepalus ESCADA JOYFUL sukurti įkvėpė džiaugsmas, apimantis gavus nuostabią šviežiai skintų gėlių puokštę. Iš kerinčio gaivaus rausvų bijūnų ir rasotų baltažiedžių gėlių kvapo sukomponuotas jų aromatas pažadina kiekvienos moters širdyje slypintį laimės pojūtį.

Reklamos veidas

Naujiems savo kvepalams pristatyti mados namai ESCADA pasirinko naują veidą – Mirandą Kerr. Ši tarptautinio garso manekenė tobulai įkūnija moterį, kuriai skirti kvepalai ESCADA. Dėl savo požiūrio į gyvenimą, natūralaus rafinuotumo, pasitikėjimas savimi ir spontaniškumo ji yra ideali naujųjų kvepalų ambasadorė. Spinduliuodama nepaprastą pozityvumą ir gyvenimo džiaugsmą ji nepriekaištingai perteikia kvepalų JOYFUL ir prekių ženklo ESCADA kuriamą įvaizdį.

Aromatas

Švelnus, lengvas ir tarsi ryto rasa vaiskus kvepalų ESCADA JOYFUL aromatas kerinčiai sukomponuotas iš gėlių kvapo. Magnolijų aliejaus ir rausvažiedžių bijūnų kvapą paryškina nauja sintetinė samanų kvapo kvapioji medžiaga Florimoss, suteikianti kvepalų aromatui sodrumo ir vaiskumo.

Aromato kompozicija

Pradžia

Iš pradžių pasklinda švelniu vėsos šydu odą apgaubiantis juodųjų serbentų šerbeto dvelksmas. Energijos teikiantis mandarinų ir melionų kvapas nuteikia nerūpestingai ir žaismingai.

Vidurys

Vaisių ir žibuoklių lapų kvapas suteikia aromatui ryškumo, o rausvažiedžių bijūnų dvelksmas jį nuostabiai pagyvina. Natūralus magnolijų aliejaus kvapas sukuria drėgnos gaivos pojūtį, kurį dar labiau sustiprina nuostabus ciklamenų ir aštraus rausvųjų frezijų kvapo derinys.

Pabaiga

Aromato kompoziciją vainikuoja unikali kvapioji medžiaga Florimoss ir intymiai nuteikiantis santalų bei šiltas medaus korių dvelksmas, suteikiantis iš gėlių kvapo supintam aromatui natūralaus sodrumo.

Dėl galimų Jūsų kompiuterio ekrano raiškos nustatymų gali nežymiai skirtis reali prekių spalva nuo esančios nuotraukoje.

lippincott-logo-design-GeoPost-DPDgroup. DPD kurjeriu

*PRISTATYMAS NEMOKAMAS 
Pristatymas 1-2 darbo dienos po apmokėjimo patvirtinimo.
Atsiskaitymas:  banko pavedimu / elektronine bankininkyste per neopay.online / grynaisias kurjeriui
Pristatymo kaina 4.99€ užsakymo sumai neviršyjus 39€
PRISTATYMAS Į KURŠIŲ NERIJĄ 19.99€ NEPRIKLAUSOMAI NUO UŽSAKYMO SUMOS.

DĖMESIO! Reaguojant į situaciją šalyje ir siekiant kiek įmanoma labiau sumažinti riziką klientams ir kurjeriams, nuo spalio 26 dienos lokalaus karantino zonose siuntų gavėjai už prekes galės atsiskaityti TIK BANKO KORTELĖMIS.
Kurjeriai grynųjų pinigų laikinai nepriims.

Pickup (1).jpg  Pristatymas į DPD paštomatus

*PRISTATYMAS NEMOKAMAS
Pristatymas 1-2 darbo dienos po apmokėjimo patvirtinimo.
Atsiskaitymas:  banko pavedimu / elektronine bankininkyste per neopay.online
Pristatymo kaina 3.49€ užsakymo sumai neviršyjus 39€
PRISTATYMAS Į KURŠIŲ NERIJĄ 19.99€ NEPRIKLAUSOMAI NUO UŽSAKYMO SUMOS.

  Pristatymas į LP Express paštomatus 

*PRISTATYMAS NEMOKAMAS
Pristatymas 1-2 darbo dienos po apmokėjimo patvirtinimo. 
Atsiskaitymas: banko pavedimu / elektronine bankininkyste per neopay.online 
Pristatymo kaina 3.59€ užsakymo sumai neviršyjus 39€
PRISTATYMAS Į KURŠIŲ NERIJĄ 19.99€ NEPRIKLAUSOMAI NUO UŽSAKYMO SUMOS.

PREKIŲ GRĄŽINIMO FORMA

Prekių grąžinimo forma pridedama kartu su užsakymu. 
Jeigu prie užsakymo neradote pridėtos prekių grąžinimo formos, infomuokite mus el. paštu: info@komoda.lt ir grąžinimo formą Jums atsiųsime į Jūsų el. paštą.

GRĄŽINIMAS

- Grąžinimo terminas yra 20 dienų nuo prekės/ių gavimo datos.
- Grąžinama prekė turi būti išsiųsta tvarkingoje ir nepažeistoje pakuotėje. (Pvz: naudojant vokus arba siuntinių dėžutes) 
- Grąžinamos prekės turi būti nesugadintos, nenaudotos ir nepraradusios prekinės išvaizdos, bei su visomis prie prekės pritvirtintomis etiketėmis. 
- Užpildytą grąžinimo formą kartu su prekėmis rekomenduojame siųsti registruota siunta paštu adresu: Mainų g. 6-305 kab., LT94101 Klaipėda. 
Visas prekės grąžinimo išlaidas apmoka siuntėjas ir jos nėra grąžinamos gavėjo.
- Prekes taip pat galite grąžinti bet kurios siuntų pristaymo tarnybos kurjeriu nurodant pristatymo adresą: Mainų g. 6-305 kab., LT94101 Klaipėda. Prekės nėra grąžinamos į paštomatus.
- Pinigų grąžinimas atliekamas per 14 darbo dienų nuo prekės gavimo datos ir apie tai, kad grąžintos prekės gautos Jus informavus el. paštu.
SVARBI INFORMACIJA: Jeigu užsakytos prekės Jus pasiekė apgadintos, brokuotos, išteptos ar neatitinkančios aprašyme nurodytos informacijos prašome mus informuoti telefonu: +37065100101 arba el. paštu: info@komoda.lt 
Tokiu atveju mes geranoriškai ir operatyviai sprendžiame iškilusias problemas kliento naudai, taip pat Jums atsiųsime DPD kurjerį paimti prekę/es ir Jums tai nieko nekainuos.

PREKĖS NĖRA KEIČIAMOS.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Kvepalai Jai ESCADA "Joyful" EDP 50 Ml

Kvepalai Jai ESCADA "Joyful" EDP 50 Ml

KVEPALAI JAI

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: