Kvepalai Jai NINA RICCI "L'extase" EDP 80 Ml

77,99 €

129,99 €

Pridėti prie pageidavimų

1 Vienetas

Išlaisvina Jūsų svajones

Mados namai „Nina Ricci” padeda moterims daryti perversmus. Užbėga už akių jų norams. Leidžia kiekvienai moteriai pasijusti išskirtine asmenybe. Kiekvienas jų kūrinys – tai odė moteriškumui. Poezijos sklidini kvepalai „Nina Ricci” visais laikais atskleidžia moterų geismingumo esmę, jų siekius ir svajones, atverdami jų vidinį pasaulį Paryžiaus mados dvasiai.

Nauji mados namų „Nina Ricci” kvepalai „L’Extase” atveria naują puslapį išlaisvindami naujas moterų svajones. Puslapį, skirtą moteriškumui ir stebinantį drąsia jo išraiška.

Reklamos veidas

Laisva, instinktyviai besielgianti ir be galo geisminga Laetitia Casta idealiai įkūnija prancūzišką rafinuotumą. Savo figūra, žavesiu, nepaprastu fotogeniškumu ir veidu, kuris nuostabiausiai atrodo be jokio makiažo. Tuo pat metu būdama ir nežabota, ir rafinuota Laetitia Casta perteikia laikui nepavaldžios asmenybės temperamentą. Būdama naujų mados namų „Nina Ricci” kvepalų „L’Extase” reklamos veidu jį kviečia moteris išlaisvinti savo svajones, patirti malonumą ir pasinerti į ekstazę.

Nauja svajonė

Naujas mados namų „Nina Ricci” kūrinys perteikia pačius slapčiausius moters troškimus. Būdama šiuolaikiška ji deklaruoja savo teisę patirti malonumą visomis savo juslėmis. Malonumą būti nustebinta, sujaudinta, sukrėsta. Geismą žadinantį moteriškumą. Teisę būti savimi netgi būdama nuoga. Ypač būdama nuoga. Karšta, laisva, ryžtinga. Kepalai „L’Extase” – tai erotinė moters svajonė, vaizduotės ir kūno kelionė į jos būties esmę, į ekstazę.

Aromatas

Šis pirmasis mados namams „Nina Ricci” sukurtas parfumerio Franciso Kurkdjiano kūrinys – tai moterų aistros atspindys. Kūniškas atvaizdas, jausmų proveržis. Du akordai – išraiškingas ir slėpiningas – lydi ir atkartoja vienas kitą.
Rožių aromatą išryškina baltažiedžių gėlių kvapų puokštė ir rausvųjų pipirų dvelksmas. Svaiginantį muskuso dvelksmą lydi benzoino, virgininių kadagių ir ambros kvapas.

„L’Extase” – tai kvapusis vanduo, kurio nepretenzingas aromatas spinduliuoja gryna erotika. Flakonas ir dėžutė
Madingą delninukę – vieną iš kultinių mados namų „Nina Ricci” aksesuarų – primenantis kvepalų „L’Extase” flakonas perteikia šiems mados namams būdingą paryžietiško rafinuotumo dvasią. Dėl paslaptimi dvelkiančio tamsios rausvai violetinės spalvos stiklo, aukso spalvos detalių, subtilios juodo atlaso juostelės ir firminės plokštelės su logotipu jis atrodo taip pat įspūdingai, kaip ir kiti šių mados namų kvepalų flakonai. Blyškiai rausvą dėžutę puošią plokštelė su logotipu ir juoda auksu atausta juostelė. Juodas jos vidus perteikia kvepalų „L’Extase” pažadą išlaisvinti.

APIE GAMINTOJĄ:
Nenugalimas moteriškumas 
Kai praėjusio amžiaus ketvirtajame dešimtmetyje Paryžius ėmė vilkėti ekscentriškumo iliuziją kuriančius drabužius, Nina Ricci atkreipė dėmesį į žavingą, nenugalimą ir nuostabų moteriškumą. Svarbiausia jai buvo kukli elegancija – grakštumas visu savo paprastumu. 
Ninos sūnus Robertas 1932-aisiais įtikino ją atidaryti mados namus. Netrukus šių namų kolekcijose atsirado tarsi iš kino ekranų nužengusių aktorių apdarai, o Nina tuo metu kūrė baltosios damos įvaizdį: balta krepo suknelė, daugybė perlų vėrinių, prašmatnios garbanos ir balta veido oda. 
Paryžietiško skonio simbolis 
Kadangi tuo metu mados namams, norintiems įsitvirtinti pasaulyje, reikėjo gero ginklo, Robertas pasirinko kvepalus. Pirmieji pasirodė 1946-aisiais. Tai „Coeur Joie“ – gėlių ir muskuso kvapas. Šių kvepalų sėkmė paskatino kurti toliau ir netrukus NINA RICCI kvapai tapo paryžietiško skonio simboliu. 
1959 m. Nina bendrovės valdymą perdavė Jules’iui Francois Crahay. Jis pasiūlė naują RICCI moteriškumo išraišką – įmantrų šilko ir lygios geometrijos derinį. Jaunas kino dievaites ir karališkosios giminės atstoves jis puošė nuostabiai spalvingais ir moteriškais drabužiais. 
NINA RICCI atrado moters grožio paslaptį. Šie mados namai – tai Paryžiaus spindesys ir svaiginanti moteriškumo viršūnė. Tai prestižas, elegancija, jausmingumas ir rafinuotumas.

Dėl galimų Jūsų kompiuterio ekrano raiškos nustatymų gali nežymiai skirtis reali prekių spalva nuo esančios nuotraukoje.

lippincott-logo-design-GeoPost-DPDgroup. DPD kurjeriu

*PRISTATYMAS NEMOKAMAS 
Pristatymas per 1-2d.d. po apmokėjimo patvirtinimo.
Atsiskaitymas:  banko pavedimu / paysera.lt / grynaisias kurjeriui
Pristatymo kaina 4€ užsakymo sumai neviršyjus 30€

DĖMESIO! Reaguojant į situaciją šalyje ir siekiant kiek įmanoma labiau sumažinti riziką klientams ir kurjeriams, nuo spalio 26 dienos lokalaus karantino zonose siuntų gavėjai už prekes galės atsiskaityti TIK BANKO KORTELĖMIS.
Kurjeriai grynųjų pinigų laikinai nepriims.

Pickup (1).jpg  Pristatymas į DPD paštomatus

*PRISTATYMAS NEMOKAMAS
Pristatymas per 1-2d.d. po apmokėjimo patvirtinimo.
Atsiskaitymas:  banko pavedimu / paysera.lt 
Pristatymo kaina 2,90€ užsakymo sumai neviršyjus 30€

lp_big.jpg  Paštu registruota pirmenybine siunta

Dėmesio! Lietuvos paštas informuoja, kad dėl susidariusių logistinių iššūkių ir įdiegtos naujos automatizuotos sistemos pereinamojo laikotarpio siuntos yra vėluojamos pristatyti. 
Todėl siuntos siuntimo laikas prailgėja, nei buvo įprastai.

Pristatymas per 1-3d.d. po apmokėjimo patvirtinimo.
Atsiskaitymas: banko pavedimu / paysera.lt 
Pristatymo kaina 3€ užsakymo sumai neviršyjus 30€


  Pristatymas į LP Express paštomatus 

*PRISTATYMAS NEMOKAMAS
Pristatymas per 1-2d.d. po apmokėjimo patvirtinimo. 
Atsiskaitymas: banko pavedimu / paysera.lt 
Pristatymo kaina 3€ užsakymo sumai neviršyjus 30€

PREKIŲ GRĄŽINIMO FORMA

Prekių grąžinimo forma pridedama kartu su užsakymu. 
Jeigu prie užsakymo neradote pridėtos prekių grąžinimo formos, infomuokite mus el. paštu: info@komoda.lt ir grąžinimo formą Jums atsiųsime į Jūsų el. paštą.

GRĄŽINIMAS

- Grąžinimo terminas yra 20 dienų nuo prekės/ių gavimo datos.
- Grąžinama prekė turi būti išsiųsta tvarkingoje ir nepažeistoje pakuotėje. (Pvz: naudojant vokus arba siuntinių dėžutes) 
- Grąžinamos prekės turi būti nesugadintos, nenaudotos ir nepraradusios prekinės išvaizdos, bei su visomis prie prekės pritvirtintomis etiketėmis. 
- Užpildytą grąžinimo formą kartu su prekėmis rekomenduojame siųsti registruota siunta paštu adresu: Mainų g. 6-305 kab., LT94101 Klaipėda. 
Visas prekės grąžinimo išlaidas apmoka siuntėjas ir jos nėra grąžinamos gavėjo.
- Prekes taip pat galite grąžinti bet kurios siuntų pristaymo tarnybos kurjeriu nurodant pristatymo adresą: Mainų g. 6-305 kab., LT94101 Klaipėda. Prekės nėra grąžinamos į paštomatus.
- Pinigų grąžinimas atliekamas per 14 darbo dienų nuo prekės gavimo datos ir apie tai, kad grąžintos prekės gautos Jus informavus el. paštu.
SVARBI INFORMACIJA: Jeigu užsakytos prekės Jus pasiekė apgadintos, brokuotos, išteptos ar neatitinkančios aprašyme nurodytos informacijos prašome mus informuoti telefonu: +37065100101 arba el. paštu: info@komoda.lt 
Tokiu atveju mes geranoriškai ir operatyviai sprendžiame iškilusias problemas kliento naudai, taip pat Jums atsiųsime DPD kurjerį paimti prekę/es ir Jums tai nieko nekainuos.

PREKĖS NĖRA KEIČIAMOS.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Kvepalai Jai NINA RICCI "L'extase" EDP 80 Ml

Kvepalai Jai NINA RICCI "L'extase" EDP 80 Ml

KVAPALAI JAI

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: