DOVANŲ IDĖJOS

Yra 136 prekės.

Rodoma 1-40 iš 136 elem.

Švenčių išvakarėse visada kyla klausimas: kaip išsirinkti dovaną. Komoda gali pasidalinti keletą puikiu dovanų idėjų, kuriuos padės jums renkant stebuklingą dovaną mylimam žmogui.

Rinkdamiesi dovaną turėtumėte galvoti apie asmenį, kuriam renkate dovaną. Neturint tokios informacijos kaip lytis, amžius, šeimyninė padėtis ir padėtis, labai sunku apsispręsti dėl dovanų idėjos. Galvodami apie dovanų idėją, visada turime pasvarstyti tokius aspektus, kaip: kuo žmogus domisi, kokas dovanas mėgsta gauti, kokia dovanų idėja suteiktų konkrečiam žmogui džiaugsmo ir atspindėtų jūsų jausmus.

Nesvarbu kokia šventė artėja ar kokią progą pasirinkote dovanai įteikti, patartina visada apgalvoti dovanos idėją iš anksto, netempkite iki paskutinės akimirkos. Skubėdami vargu ar galėsite išrinkti tinkamą, originalią dovaną. Visada stenkitės, kad jūsų dovanų idėja būtų nepakartojama ir įspūdinga.

Ruošdamiesi tokioms didelėms šventėms, kaip Naujieji Metai ar Šv. Kalėdos – dažnai pasimetame šventiniame šurmulyje, mums sunkiau susikaupti, nes turime paruošti daugybę dovanų. Tokiu laikotarpiu visada patartina paruošti sąrašą, tam kas ne viena dovanų idėja nebūtų pamiršta ir neįgyvendinta.

Dovanų idėjas galime suskirstyti į: dovanos jai, dovanos jam, dovanos vaikams ir universalios dovanos, tokios kaip dovanų kuponas, dovanos skirtos namams dekoruoti ir kita. Svarbiausia, kad jūsų dovanų idėja sukurtų reikalingus pojūčius tam ypatingam žmogui, kuriam jis skirta.

Išrinkti tinkamą dovaną  gali būti labai sunki užduotis, tačiau pasitaiko ir tokių atvejui, kaip dovanų idėjų tiek daug ir sunkiausia užduotis – apsispręsti ir išsirinkti tinkamiausią. Tokiu atveju gali padėti biudžeto klausimas. Tikrai ne visada ir ne visiems galime įteikti labai brangią ar prabangią dovaną ir tokiu būdu galime iš visų savo sugalvotų dovanų idėjų išrinkti tas kuriuos yra kuklesnės. Kuklesnė dovanų idėja – ne visada yra blogesnę, svarbu kad dovana būtų tvarkinga ir dovanojama iš visos širdies.

Aptarime universaliausias dovanų idėjas, kuriuos tikrai gali būti pritaikytos labai plačiai. Pirmiausia tai dovanų kuponas. Dovanų kuponas – tikrai visiems tinkanti dovanų idėja, bet kuria proga. Svarbu bent šiek tiek pažinoti žmogų, kuriam skirta ši dovana arba dovanų kuponą pirkti tokioje parduotuvėje, kuri yra gana universali. Universalios dovanos taip pat labai dažnai gali būti ir praktiškos dovanos. Tokiu atveju dovanų idėjos vaidmenyje puikiai gali įsitekti elegantiškos daiktų laikymo dėžės ir krepšiai, stilingos kanceliarinės prekės, įvairios medinės dėžutės su smagiais užrašais. Dar keletas puikių dovanų idėjų, tai: nuotraukų rėmelis, kuriame taip pat galite įrėminti savo bendras smagias nuotraukas; šiltas minkštas pledas ar minkšta pliušinė pagalvė; išskirtiniai dekoratyviniai daiktai, šmaikščios taupyklės, įdomios knygos.

Dovana jai. Bet kuri moteris, kokio amžiaus ji bebūtų, kokiu pomėgius turėtų ar kokį d arbą bedirbtų tikrai mėgsta gauti dovanas ir sulakti nors ir mažų, bet staigmenų iš savo mylimų žmonių. Dovanų idėjų, kurias galime panaudoti renkant dovaną mylimai moteriai, mamai, senelei, tetai, sesei ar draugei – begalybė. Beveik kiekviena mergina mėgsta nešioti papuošalus, todėl puiki dovanos idėja – auskarai, apyrankė, mielas pakabutis ar elegantiškas laikrodis. Ir nebūtinai papuošalai turi būti itin brangūs, svarbiausia, kad jie atitiktų  moters stilių, būtų originalūs ir skirti būtent jai. Dar viena puiki dovanos idėja jai – kvepalai, tik geriau tokią dovaną rinkti gerai pažįstamai merginai, žinant kokius kvapus jį mėgsta arba kokias konkrečiais kvepalais naudojasi.  Dovanoti aprangą (stilingą palaidinę, puošnią suknelę ar šiltą šaliką) – taip pat gali būti puiki dovanų idėja, tačiau jei moteris, kuriai renkate dovaną, labai mėgsta lankytis parduotuvėse, rinktis aprangą pati – tokiu atveju puikia tik dovanų kuponas nupirktas jos mėgstamiausioje parduotuvėje. Moterims ar merginoms mėgstančioms aktyvias pramogas galima dovanoti bilietus į koncertus, įvairių pramogų kuponus arba įvairius priedus orientuotus į jų pomėgius.

Dovana jam. Gera dovanų idėja vyrui – praktiška dovana orientuotą į jo pomėgius. Kiekvienam vyrui smagu gauti dovaną, kuri parodo kad žinote apie jo hobį ar laisvalaikio praleidimą. Vieniems puikiai tiks šiltos kašmyro kojinės, kad nesušaltų žvejyboje ar medžioklėje, kitam pravers stilingas šalikas keliaujant slidinėti ar keliaujant. Vyrui kuriuo hobis – jo darbas – puikiai tiks prabangus laikrodis.

Dovanos vaikams. Ko gero svarbiausios šventės vaikams – gimtadienis, Kalėdos bei Naujieji metai. Universaliausia dovanų idėja vaikams buvo ir yra  - žaislai, priklausomai nuo vaiko amžiaus. Tai gali būti konstruktorius, lavinanti dėlionė, minkštas ar grojantis žaislas. Vaikai taip pat apsidžiaugs gavę dovanų smagų lietpaltį, neįprastą vaikišką skėtį, ryškią kuprinę. Šv. Kalėdų ar Naujųjų metų progą puikiai tiks šiltos vaikiškos kojinės, su  mėgstamais personažais, gyvūnų atvaizdais arba minkštas chalatas su aplikacijos, zuikio ausimis ar įdomiomis kišenėmis. Vyresnio amžiaus vaikai įvertins gavę dovanų spalvotą patalynės komplektą, rankšluosti su aplikaciją ar siuvinėjimu, kvapnų lūpų balzamą, dušo želė ir kitas maudynėms skirtas dovanas.

Generuojant savo dovanų idėja, visada pagalvokite apie įpakavimą. Labai gerai jeigu dovana ir įpakavimas yra vieno bendro stiliaus ir atitinka žmogaus, kuriam dovanosite savo dovaną stilių. Žinoma, kad vaikams gauta dovana labiau įsimena, tai kai ji įdomiai ar net įspūdingai supakuota. Dovanos pakavimas vaidina tikrai ne paskutinį vaidmenį visoje dovanos idėjoje. Šiandien ypač paprastą pirkti dovanas internetu, nes tuo pačiu galite išsirinkti dovanos pakavimą, taip gausite puikią dovaną supakuotą pagal jūsų individualų pasirinkimą. Tai tikrai sutaupys jūsų laiką bei išvengsite spūsčių didžiųjų metų švenčių metu.

                Tinkama dovanos idėja ta kuriai skyrėte  savo laiko, pastangų ir rinkote iš visos širdies. Nesvarbu kokia proga, nesvarbu kam skirta dovana, tačiau jūsų pastangos tikrai neliks neįvertintos.

 

Rodyti daugiau