Aksesuarai ir priedai

Yra 21 prekės.

Rodoma 1-21 iš 21 elem.

Aksesuarai ir priedai (kategorija Kosmetika ir higiena).

                Kiekvienas žmogus naudojasi įvairiomis kosmetikos bei higienos priemonėmis, bet taip pat ne vienas iš mūsų neapsieina be kosmetikos ir higienos aksesuarų ir priedų, tokių kaip plaukų šepetys, prausimosi kempinė ar miego kaukė.

                Tai kam gi reikalingi ir kaip teisingai išsirinkti aksesuarus ir priedus?

                Plaukų šepetys - norėdami turėti gražius ir sveikus plaukus, turite atsakingai jais rūpintis. Jūsų priežiūros priemonių arsenale turėtų būti ne tik kaukės, balzamai ir eteriniai aliejai, bet ir kelių tipų šukos, skirtos plaukams formuoti. Šukų pasirinkimas priklauso nuo formos ir medžiagos priklauso nuo jūsų plaukų ilgio ir struktūros, taip pat nuo tikslo ir rezultato, kurį norėtumėte pasiekti po šukavimo. Visų pirma atkreipkite dėmesį į šukų kokybę: dantys ir šeriai turi būti lygūs. Jei šukos padarytos blogai, akims nematomi įpjovimai gali sužeisti plaukus. Kalbant apie medžiagą, tai gali būti natūralūs, dirbtiniai arba kombinuoti šereliai, plastikas, metalas ir medis. Jei jums labiau patinka šukos su metaliniais ar mediniais dantimis, būkite atsargūs: dažniausiai šios medžiagos yra menkai šlifuotos. Pasirinkite prekės ženklą, kuriuo pasitikite. Rinkdamiesi šukas kasdieniam naudojimui, netaupykite, nes nuo to priklauso jūsų plaukų sveikata. Toks aksesuaras skirstomas į kelias rūšis:

-Klasikinės šukos su natūraliais šeriais puikiai tinka plonų ir jautrių plaukų savininkams, o kietiems ir storiems plaukams rinkitės įvairaus ilgio mišrius šerius.

-Masažinis šepetys pagerins plaukų būklę: kiekvieną dieną masažuodami galvos odą pagerinsite jos kraujotaką, o plaukai taps glotnūs ir šilkiniai. Pasirinkite šukas su mediniais šereliais, nes, skirtingai nuo plastiko ir metalo, mediena nepažeidžia galvos odos, nepažeidžia plaukų ir jų neelektrizuoja.

-Medinės šukos tinka bet kokio tipo plaukams. Taip pat su jo pagalba labai patogu paskirstyti kondicionierius, kaukes, stiliaus gaminius ir pataisyti šukuosenos formą.

Norėdami suteikti plaukams apimties ir sukurti garbanas ar bangas, naudokite pusapvales šukas. Jei turite garbanotus plaukus, tada „žuvies kaulų“ šepetys jums netinka, plaukų formavimui geriau naudoti šepetėlį cilindro formos šukas. Net labiausiai patyręs grožio mėgėjas gali susipainioti su įvairių plaukų šukų įvairove ir paskirtimi. Nenuostabu! Iš tiesų kosmetikos rinkoje yra šimtai skirtingų variantų, turinčių vieną tikslą - rūpintis plaukų grožiu. Plaukų stilistai ir trichologai rekomenduoja, kad jūsų arsenale būtų bent trys pagrindinės šukos: šukos, šepetys ir masažo šepetėlis. Be to, norėdami pasirinkti geriausią variantą, turite nustatyti kosmetikos gaminio medžiagą, paskirtį ir norimą rezultatą.

Dar vienas svarbus asmens higienos aksesuaras ir priedas – kempinė. Prieš pirkdami prausimosi kempinę, turite išsiaiškinti, kokia ji yra ir kuri tinka jūsų kūnui. Prausimosi kempinės ​​būna skirtingo standumo, joms gaminti naudojamos įvairios medžiagos. Todėl jie skirtingai veikia jūsų odą. Norėdami pasirinkti tinkamą vonios aksesuarą, turite nuspręsti, kokį tikslą norite pasiekti. Kai kempinės ​​gali būti naudojamos kiekvieną dieną, kitos rečiau: masažo efektui ir lupimui. Tinkamai parinkta kempinė ne tik padės maloniai jaustis prausiantis duše ar vonioje, bet ir ištaisys odos trūkumus, švelniai ją išvalys ir turės teigiamą poveikį visam kūnui. Sintetinės kempinės dažniausiai gaminamos iš poliesterio, nailono, viskozės. Galima užtikrintai pasakyti, kad kiekvieno iš mūsų namuose buvo kempinių iš sintetinės medžiagos. Pirkti kempines, pagamintas iš sintetinės medžiagos, yra gana paprasta, jos yra labai paplitusios ir yra daugelyje parduotuvių. Natūralių kūno kempinių pasirinkimas yra gana įvairus. Jie gaminami iš natūralių augalinių medžiagų. Augalinių sudedamųjų medžiagų kilmė leidžia joms išvalyti poras, išlyginti odą ir turėti atjauninantį poveikį.

Taip pat yra natūralių kempinių trūkumų. Paprastai jos yra trumpalaikės. Trumpas tarnavimo laikas yra dėl greito susidėvėjimo, taip pat dėl ​​galimybės kaupti mikrobus ir bakterijas. Beveik visos natūralios medžiagos yra palanki aplinka mikrobų dauginimuisi. Net jei kruopščiai išdžiovinsite ir apdorosite prausimosi kempinę, joje vis tiek atsiras bakterijų. Todėl jas rekomenduojama keisti dažniau nei sintetines.

                Ne ką mažiau reikalingas aksesuaras ir priedas – miego kaukė. Ar atsikelti ryte yra beveik neįveikiama užduotis? Viena iš priežasčių gali būti sveiko miego trūkumas. Mūsų miegui įtakos turi ne tik jo trukmė, bet ir kokybė. Daugelis mokslininkų patvirtino, kad visiškai gerai miegoti įmanoma tik visiškoje tamsoje. Bet kaip rodo praktika, tai gali būti sunku padaryti, kai pro langą šviečia lemputės, kažkas iš namų sėdi prie kompiuterio ar skaito knygą. Kaip pasiekti visišką tamsą? Užtemdytos užuolaidos ne visada padeda, o kelionėse tai dažniausiai neįmanoma. Sprendimas gali būti miego kaukė. Svarbiausia yra pasirinkti tinkamą iš didžiulės įvairovės. Sveikas, ramus miegas yra labai svarbus bendros sveikatos komponentas. Sveikas, pilnavertis miegas padės apsaugoti nuo neurozės, apskritai sumažins streso lygį gyvenime, padės normalizuoti psichologinę būklę, turėsite kur kas daugiau jėgų bet kokiems savo pasiekimams. Kaip išsirinkti kokybišką miego kaukę? Į ką pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį?

Medžiaga. Patartina rinktis natūralias medžiagas (šilką, medvilnę). Spalva nesvarbi, ją galite pasirinkti pagal savo skonio nuostatas. Šilko kaukės, be kita ko, labai gerai veikia jūsų odos būklę aplink akis. Tačiau sintetinės kaukės yra taip pat tinkamas pasirinkimas.

Miego kaukių dizainas. Išvaizda taip pat turi didelę reikšmę, ypač jei daug keliauji, tai tampa tavo nepakeičiamu aksesuaru. Bet tuo pačiu metu būkite atsargūs su rankų darbo kaukėmis. Gamintojai, atkreipdami dėmesį tik į kūrybinį dizainą, pamiršta jo pradinę paskirtį. Miego kaukė yra gana pikantiškas aksesuaras, kuris vis dėlto turi tam tikrą estetiką ir turėtų būti gana gražus.

"Įdaras". Svarbu, kad viduje esanti medžiaga būtų natūrali ir kvėpuojanti, kartu pakankamai tanki, kad neleistų šviesos (pavyzdžiui, bambuko pluošto.

Labai svarbu, kad miego kaukė būtų tinkamo dydžio. Elastinga, turėtų būti gana minkšta, svarbu, kad ji nespaustų  galvos. Geriau, jei ji yra reguliuojama, nes jei kaukė jums bus nepatogi, užmigti joje bus gana didelė problema.

Kokybiška ir patogi miego kaukė negali būti per pigi, tačiau nereikėtų permokėti. Yra kaukių, skirtų miegoti, nuo įvairių prekės ženklų, nuo nežinomų iki labai aktyviai reklamuojamų: jei nenorite permokėti už prekės ženklą, tuomet drąsiai rinkitės iš nežinomų prekės ženklų, kurie kaukes gamina naudodami natūralias medžiagas.

Galite rasti begalinį kosmetikos ir asmens higienos aksesuarų ir priedų, svarbu išsirinkti tinkamiausius ir gyventi patogiai.

 

Rodyti daugiau