Kosmetinės / dėklai, veidrodėliai

Kosmetinės / Dėklai

Kosmetinė ar dėklas yra ne tik kosmetikos laikymo vieta. Kaip ir batai, rankinės, įvairūs papuošalai - kosmetinė yra neatsiejama įvaizdžio dalis ir labai svarbus aksesuaras. Brangūs papuošalai ir prašmatni suknelė nepadarys laukiamo įspūdžio, jei pasirodysite moteriškių kambaryje su nekokybiškų ar senai nebe pirmos jaunystės daiktų. Kiekviena moteris, nesvarbu, ar ji mėgsta makiažą, ar ne, turi minimalų produktų rinkinį savo odai, kūnui ir plaukams prižiūrėti. Tai gali būti primityvus rinkinys, kurį sudaro šukos, mažos žirklės ir lūpų blizgis, arba tai gali būti visas arsenalas, kuriame galite rasti nežinomų ir paslaptingų objektų. Kur visa tai laikyti? Kaip išsirinkti visiems šiems lobiams skirtą kosmetinę ar tinkamą dėklą?

Visų pirma, atsiminkite, kad bet kokia makiažo priemonė turi savybę stebuklingai ištepti viską, kas aplinkui. Prastai susuktas dangtelis, neatsargus tepinėlis ant tūbelės - visa tai lengvai gali būti jūsų kosmetinės ar dėklo dugne. Todėl, jei rinksitės kosmetinę ar dėklą daugiau nei vienai dienai, atkreipkite dėmesį į audinį, iš kurio jis pagamintas. Tinkamai parinkta kosmetinės spalva, gal kuriam laikui nuslėpti smulkias dėmeles. Nepamirškite apie skalbimą. Makiažo dėklas ar kosmetinė turi būti pagamintas iš plaunamų rankomis arba skalbimo mašinoje plaunamų medžiagų. Priešingu atveju jūsų pirkinys bus vienkartinis ir trumpalaikis. Atkreipkite dėmesį į kišenių ir visų rūšių guminių juostų, skirtų mažiems daiktams, skaičių. Jie padeda palaikyti tvarką to, kas paprastai guli ne vietoje. Be to, tai padeda apsaugoti laisvą kosmetiką (pudrą, skaistalai, šešėliai) nuo pažeidimų kelionėse ar kasdienėse kelionėse į darbą, sporto salę ir dar taip toliau. Svarbų vaidmenį vaidina kosmetinės rėmas, iš kurio gaminamas kosmetikos dėklas. Sunkus dėklas neabejotinai geriau išlaikys jūsų makiažą nepažeistą, tačiau sudėti jį į rankinę yra šiek tiek sudėtingiau nei minkštą, lengvai suspaudžiamą organizatorių. Pagalvokite apie tai, kaip dažnai ir kur jums reikia kosmetinės, ir remdamiesi tuo priimkite teisingą sprendimą. Atkreipkite dėmesį į užsegimą. Jei jūsų kosmetikos asortimente gausu mažų daiktų, pabandykite išsirinkti kosmetinę, kuriame užtrauktukas sandariai uždarytų visas skyles. Atkreipkite dėmesį į užtrauktukų, sagų, raištelių ir kitų daiktų kokybę. Makiažo krepšį naudosite gana dažnai, bus tikrai negerai, jei kosmetinė išliks puikios kokybės, tačiau teks pirkti naują dėl sugedusio užtrauktuko. Nesistenkite mėgdžioti žinomų prekės ženklų. Jei jūsų lėšos ribotos, nepirkite pigių padirbinių. Visada yra galimybė įsigyti kokybišką ir nebrangų nežinomų prekės ženklų daiktą be ryškių pasaulio mados namų atributų. Laikydamiesi šių paprastų taisyklių, galite lengvai išsirinkti sau tinkamą aksesuarą, kuris ilgai tarnaus ir suteiks malonumą, palengvins jūsų gyvenimą.

Yra daugybė kosmetinių ar dėklų rūšių. Jų asortimentas begalinis, kosmetinės gali būti didelės ar mažos, įvairių formų, spalvų ir atspalvių. Kosmetinės skirstomos į: kelioninės, sudedamos, dėklas-kosmetinė, organizatorius, skrynia, mažas lagaminas.

Kelioninė kosmetinė. Vienas brangiausių kiekvienos moters dalykų yra kelioninis kosmetikos krepšys. Tai vieta, kur galima išsaugoti vertingą lobį. Čia viskas saugoma higienai ir grožiui. Be jo negalite niekur eiti net kelioms dienoms. Paprasta kosmetinė puikiai tinka prie moteriškos madingos rankinės ir joje yra tik reikiamas kosmetikos rinkinys: pudra, tušas, lūpų dažai ir kt. Tačiau kelioninės kosmetinės paskirtis yra šiek tiek kitokia. Kelioninėje kosmetinėje gali būti visos kosmetikos, kvepalų, plaukų gaminių ir kitų moteriškų smulkmenų. Į komandiruotę ir atostogas labai patogu pasiimti sulankstomą kosmetikos krepšį. Galima sakyti, kad tai yra būtinas dalykas kiekvienos moters arsenale. Tokioje kelioninėje kosmetinėje ar dėkle kosmetika guli griežtai savo vietose, tobula tvarka. Renkantis tokią kosmetinę ar dėklą svarbu atsižvelgti į: patvarus kabliukas ir užsegimas, skyrių skaičius: skyrius dantų šepetėliui ir pastai, kremams ir įvairiems purškalams, įvairioms kosmetikos detalėms, patikimas užsegimas: atidarant ir uždarant, iš kosmetikos krepšio neturėtų niekas iškristi, medžiaga, iš kurios pagamintas kosmetinė ar dėklas: vidiniam skyriui rekomenduojama pasirinkti kosmetikos maišelius su tinkleliu, nepermatomi skyriai: jie reikalingi tam, kad galėtumėte paslėpti pačias intymiausias asmens priežiūros priemones.

Dėklas – kosmetinė. Šis aksesuaras yra skirtas mažai moterų rankinei. Šio tipo kosmetinėje galima sutalpinti tik būtiniausius aksesuarus. Tokia kosmetinė - dėklas pagamintas vamzdžio formos su užtrauktuku. Šis aksesuaras yra puikus tinkamas pasiimti su savimi į vakarėlį, aplankyti draugus ir pasivaikščioti.

Kosmetinė - organizatorius. Toks kosmetikos krepšys leis moterims išvengti amžinos problemos, susijusios su bet kurios moterų tualeto dalies dingimu. Šio tipo kosmetikos krepšius dažnai renkasi verslo moterys, kurios visada siekia sėkmės. Dydžiu jis yra šiek tiek didesnis nei piniginė, pagaminta iš tankios medžiagos, yra daugybė kišenių ir skyrių kosmetikai, vaistams, dokumentams ir kitiems daiktams laikyti.

Kosmetinė - skrynia. Toks pasirinkimas tinka moterims, kurios mėgsta kolekcionuoti kosmetiką. Tai labai erdvus ir daug tūrio turintis kosmetikos krepšys. Į jį galite sudėti daugybę skirtingų dėžučių, butelių ir daugybę skirtingų kosmetikos priemonių. Tokios kosmetinės viduje yra veidrodis, paslėptos kišenės. Ir jei jūs keliaujate keletą dienų į kelionę, tada toks kosmetikos krepšys būtų idealus pasirinkimas kaip kelioninis.

Kosmetinė – lagaminas. Toks grožio priemonių dėklas yra didžiausias ir apimties turintis kosmetikos krepšys. Šis lagaminas puikiai tinka profesionaliems ir makiažo menininkams, norintiems sudėti visą savo brangią kosmetiką (kvepalus, kosmetiką, kremus ir purškiklius) į vieną vietą.

Idealus variantas yra tada, kai moteris turi bent tris kosmetines ar dėklus (kelionėms, namuose ir nešiotis kasdien).

Stilius - kosmetinė turėtų būti moters pasididžiavimas. Turėtumėte pasirinkti dėklą kosmetikai, su kuriuo jums nebūtų gėda pasirodyti viešai. Forma - remiantis kosmetinės paskirtimi, ji gali būti bet kokios formos: apvali, plokščia, vamzdelio formos  - nuspręskite patys. Dydis - tai vis tiek priklauso nuo aksesuaro naudojimo ir kosmetikos gaminių skaičiaus. Dėl nedidelio kosmetikos kiekio didelė kosmetinė, žinoma, netiks. O dideliam kosmetikos „arsenalui“ patogiausias pasirinkimas būtų erdvus lagaminas.

Kosmetinės funkcionalumas turėtų saugoti visą kosmetikos arsenalą ir leisti lengvai pasiekti kiekvieną daiktą. Kosmetinė, kurią nešiositės su savimi kasdien gali neatlikti daugybės funkcijų. Pakanka, kad ten tilptų pudra, lūpų dažai, tušas ir pagrindas. Kelioninei kosmetinei jau yra daugiau reikalavimų. Jame turi būti visa reikalinga kosmetika, prie jos turėtų būti lengva prieiti, svarbus kriterijus yra patikima fiksacija.

Svarbiausias dalykas, kurį moterys turėtų atsiminti: makiažo krepšys turi būti teisingai parinktas atsižvelgiant į jūsų stilių ir poreikius laikyti jame įvairius individualius daiktus.

Rodyti daugiau