Drėgnos servetėlės ir popieriaus gaminiai

Drėgnos servetėlės ir popieriaus gaminiai.

                Pirkdami drėgnas servetėles ir popieriaus gaminius, daugelis negalvoja apie jų kokybę ir saugą žmonėms. Kaip išsirinkti aukštos kokybės higienos priemones?

                Drėgnos servetėlės ​​yra universali higienos priemonė. Jos dezinfekuoja, pašalina makiažą, drėkina odą. Tarp įvairių servetėlių variantų galite rasti produktų, skirtų palaikyti intymią higieną, prižiūrėti augintinius, kompiuterinę įrangą. Taip pat yra servetėlių, skirtų stiklams, stiklinėms ir net vaisiams plauti!

Drėgnos servetėlės ​​buvo gaminamos iš celiuliozės. Jie panašūs į paprastą popierių liesti ir greitai išdžiūdavo. Laikui bėgant celiuliozė buvo pakeista sintetinėmis medžiagomis. Dėl šios priežasties drėgnos servetėlės ​​tapo patvaresnės, padidėjo jų sugeriamosios ir dezinfekuojamosios savybės. Norėdami sukurti drėgnas servetėles, šiandien dažniausiai naudojamos dvi medžiagos: špagatas ir spanbondas. Tokie gaminiai yra brangesni, nes šią medžiagą sudaro ne tik sintetiniai, bet ir natūralūs pluoštai, tai dažniausiai naudojamos kūdikių servetėlėms ir makiažo valikliams kurti.

Pirmiausia, renkantis drėgnas servetėles ir popieriaus gaminius, atkreipkite dėmesį į pakuotę. Joje turėtų būti informacijos, kad servetėlės ​​yra dermatologiškai kontroliuojamos. Be to, turėtų būti nurodyta išleidimo data ir tinkamumo laikas. Pati pakuotė turi būti pakankamai hermetiška. Tai padės išvengti priešlaikinio servetėlių džiūvimo. Jei servetėlės ​​skirtos rankoms, jose gali būti antibakterinių medžiagų. Dažniausiai servetėlės ​​su alkoholiu. Kai kuriems žmonėms jos gali sudirginti odą. Tai ypač pasakytina apie tuos žmones, kurių oda yra sausa. Veido servetėlės ​​gaminamos dviejų rūšių: makiažo valiklio pagrindu ir drėkinamuojo kremo pagrindu. Juose neturėtų būti alkoholio. Drėkinamosios servetėlės ​​yra prisotintos terminiu vandeniu ir žolelių ekstraktais, kurie švelniai prižiūri jūsų veidą. Makiažo valymo servetėlėse yra specialių valiklių, kurie nedirgina odos ir gleivinių. Švelnios vaiko odos priežiūrai yra kūdikių servetėlės. Jų sudėtyje yra priešuždegiminių savybių turinčios medžiagos. Dėl to kūdikių servetėlės ​​turi raminančią įtaką vaiko odai. Be to, gaminamos servetėlės ​​kūdikiams. Tokie gaminiai yra bekvapiai. Nes jie nesukelia alerginių reakcijų. Bet kokiose kūdikių servetėlėse neturėtų būti alkoholio. Kai kuriose servetėlėse gali būti natūralių vaistinių augalų sulčių. Todėl jie naudojami kaip pagalbiniai vaistai mažoms žaizdoms, įbrėžimams ir įbrėžimams gydyti. Be to, kai kurie vitaminai (E, A, F), maitinantys odą, gali būti drėgnų servetėlių dalis. Prieš naudodamiesi drėgnomis servetėlėmis, būtinai atlikite jautrumo testą. Norėdami tai padaryti, servetėle nuvalykite rankos odą nuo rankos iki alkūnės. Jei per valandą sudirginimas nepasireiškė, tokias servetėles galite drąsiai naudoti higienos tikslais.

                Kadangi drėgnų servetėlių pakavimas yra nebrangus, kiekvienas gali jas nusipirkti. Drėgnos servetėlės ​​nepakeis jūsų vandens procedūrų, tačiau jos yra gyvybiškai svarbios, kai netoliese nėra vandens ir muilo. Šiuos produktus galima naudoti: būnant sodyboje, keliaujant, išėjus pasivaikščioti, važiuojant viešoju transportu ar esant darbe. Servetėlės ​​tuo pačiu metu pakeičia vandenį ir rankšluostį. Jie tiekiami didelėmis ir mažomis pakuotėmis. Didelius patogu naudoti namuose. Mažas servetėles visada galima nešiotis su savimi kišenėje. Jų buvimo dėka bet kuriuo metu galite nušluostyti rankas, nuvalyti nešvarumus nuo batų ar drabužių.

                Drėgnos servetėlės ​​šiuolaikiniams tėveliams yra kaip išsigelbėjimas, jos yra patogios, jei namuose išsipurvino kūdikis arba jei jums reikia pasivaikščioti ar pakeisti sauskelnes. Žinoma, yra tėvų, kurie nenaudoja drėgnų servetėlių, o norėdami nuvalyti burną ar rankas, naudokite sausus popieriaus gaminius, pamirkytus vandenyje. Tačiau abejonių dėl šlapių servetėlių naudojimo patogumo nėra. Parduotuvėse galite rasti daugybę skirtingų tipų kūdikių drėgnų servetėlių, kuriomis galima nušluostyti ne tik kūdikio užpakalį, bet ir burną, rankas, einant pasivaikščioti, pasiimti į kelionę ar, pavyzdžiui, einant pas gydytoją. Kai tampame tėvais, mes pradedame naudoti didžiulį kiekį drėgnų servetėlių. Kai kurie žmonės perka pirmąsias servetėles, kurias mato parduotuvėje, nesuprasdami, kad drėgnose servetėlėse, kaip ir visose odos priežiūros priemonėse, gali būti daug chemikalų. Ir visa tai gali pakenkti jautriai, švelniai kūdikio odai. Rinkitės aukštos kokybės drėgnas servetėles ir popieriaus gaminius, kurių sudėtis yra draugiška kūdikio odai. Pirkdami drėgnas servetėles, atkreipkite dėmesį į kelis dalykus: Jei manote, kad bet kurios drėgnos servetėlės, ant kurių pakuočių yra užrašas „kūdikis“, yra saugios vaikui, klystate. Daugelis tėvų nesupranta, kad daugumoje vaikams skirtų drėgnų servetėlių yra chemikalų, parabenų, ftalatų (jie pridedami dėl kvapo). Be to, kokamidopropilo betainas, kuris yra aktyvi sintetinė medžiaga, gaunama iš kokosų aliejaus ir gali sukelti alerginį kontaktinį dermatitą bei odos sudirginimą, negali būti laikomas saugiu komponentu. Kitas ingredientas, kurio reikia vengti, yra fenoksietanolis, kuris yra konservantas, naudojamas gaminant kosmetikos gaminius. Saugūs kūdikių servetėlių komponentai: vanduo, glicerinas, ramunėlių ekstraktas, alavijo ekstraktas, citrinų aliejaus, levandų ir arbatmedžio aliejus. Jei jūsų vaikas turi jautrią odą, turite nusipirkti tokio tipo odai tinkamų drėgnų servetėlių. Šiose servetėlėse nėra chemikalų, alkoholio ar chloro, kurios gali sudirginti odą ir sukelti uždegimo požymius. Kvapiosios drėgnos servetėlės ​​gali sudirginti, jos netinka vaikams, kurių oda yra jautri. Geriausia rasti bekvapes servetėles, atkreipiant dėmesį į natūralią sudėtį. Labai gerai, jei juose yra alavijo ir vitamino E. Renkantis drėgnas servetėles, turite atkreipti dėmesį į storį ir dydį. Pigesnės servetėlės ​​gali atrodyti kompaktiškos ir lengvos, tačiau jos gali būti per plonos ir mažo dydžio. Geriausia, jei servetėlės ​​tuo pačiu metu yra stiprios, vidutinio storio ir dydžio.

                Kaip bebūtų – asmens higienos priemonės, tokios kaip drėgnos servetėlės ir popieriaus gaminiai – yra būtina šiuolaikinio, skubančios žmogaus dalis.

Rodyti daugiau