Manikiūro, pedikiūro įrankiai

Yra 9 prekės.

Rodoma 1-9 iš 9 elem.

Manikiūro pedikiūro įrankiai

Kiekviena moteris nori turėti gražius ir gerai prižiūrėtus nagus, tačiau šiuolaikiniu gyvenimo tempu ne visada galima skirti laiko apsilankyti grožio salone ir pasidaryti manikiūrą, todėl moterys perka viską, ko reikia manikiūrui, norint atlikti procedūrą namuose. Pakanka bent kartą per savaitę skirti nagams bent pusvalandį laiko, atlikus reikiamą nagų plokštelės korekciją ir prie nagų zonos, nagai atrodys kaip po salono. Norėdami tai padaryti, turite įsigyti manikiūro ir pedikiūro įrankių. Be kai kurių būtinų įrankių geras ir kokybiškas manikiūras nepavyks, todėl svarbu žinoti, kaip ir kodėl šis ar tas prietaisas yra būtinas norint pasiekti maksimalų rezultatą, taip pat kaip išsirinkti geriausias manikiūro priemones, kuriomis bus patogu ir lengva dirbti.

                Pasirinkę įrankius, kiekvieną daiktą galite įsigyti atskirai arba paruoštame rinkinyje, kuriame bus viskas, ko reikia manikiūrui įgyvendinti. Į būtiniausią manikiūro įrankių rinkinį įeina: žirklės, dildė, grandiklis. Į rinkinį įtrauktas manikiūro priemonių sąrašas gali skirtis priklausomai nuo poreikių ir metodų, kaip atlikti procedūras nagams. Tinkamai parinktos žirklės yra raktas į puikią procedūrą. Aštrios, patogios manikiūro žirklės padės formuoti nagą, kurį galima sureguliuoti naudojant nagų dildę, taip pat prireikus sumažins nagų ilgį. Manikiūro žirklės yra padalintos į priemones, skirtas: nupjauti laisvą nago kraštą; odelių pjaustymas. Yra keletas paprastų taisyklių, kurių reikia laikytis renkantis šiuos prietaisus manikiūrui: žirklių peiliukai turėtų būti labai ploni ir, kai jie uždaryti, neturi būti tarpų ar įtrūkimų. Medžiaga, iš kurios jie pagaminti, turėtų būti tik medicininis lydinys. Verta paminėti, kad plastikinės rankenos žymiai sumažina įrankio tarnavimo laiką. Žirklių ašmenys turėtų būti aštrūs. Įrankis turėtų būti patogus laikyti rankoje. Laikydamiesi šių taisyklių, galite pasirinkti aukštos kokybės patikimus įrankius, kurie jums tarnaus daugiau nei vienerius metus. Patyrę meistrai rekomenduoja nusipirkti įrankį iš žinomų gamintojų, kurių produktai pasitvirtino. Nagų dildės gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, taip pat turėti skirtingą formą, tačiau jos turi vieną tikslą - nupoliruoti nagus ir suteikti jiems reikiamą formą. Rinkdamiesi nagų dildę, atkreipkite dėmesį į savo nagų būklę. Ploniems ir trapiems nagams tinka kristalų dildė, o dirbtinius nagus geriausia šlifuoti stiklinėmis dildėmis. Populiarios tarp daugelio moterų, metalo dildės tinkamos tik stipriems, sveikiems nagams, kurie nėra linkę į trapumą. Taip pat renkantis manikiūro aksesuarus, tokius kaip nagų dildė, reikėtų atsižvelgti į šias savybes: Pirma svarbi savybė yra abrazyvumas. Natūraliems nagams tinka įrankis, kurio dilimo lygis yra 900–1200. Išaugę nagai yra apdorojami nagų dilde su 140–180 smėlio abrazyvais. Renkantis manikiūro aksesuarus, tokius kaip grandiklis, verta atsiminti, kad: pagrindinė pasirinkimo sąlyga yra nago forma; įrankis turėtų būti pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, rankena neturėtų būti šiurkšti ir netaisyklingos formos, o darbinė dalis per tą laiką neturėtų palikti žymių ant nagų plokštelės; lengviausias būdas patikrinti instrumento kokybę - laikyti jį už rankenos, jei neliko pėdsakų, galima nusipirkti grandiklį.

Manikiūras yra kosmetinė procedūra, skirta prižiūrėti nagus ir rankų odą. Jį sudaro keli rankų apdorojimo etapai. Atsižvelgiant į naudojamus profesionalius įrankius, išskiriami trys manikiūro tipai: Iškirptas; Europietiškas; Aparatinis; Kombinuotas. Iškirptas manikiūras yra klasikinė technika. Ji vadinama „šlapia“, nes procedūros metu rankos sudrėkinamos vandenyje pridedant specialių priemonių: muilo, gelio, jūros druskos ir kt. Kartais odelė užtepama minkštikliu. Pagrindinis šios technikos pranašumas yra procedūros greitis. Vidutiniškai procedūra trunka 15-20 minučių. Iškirptą manikiūrą rekomenduojama atlikti, jei nagai yra blogai apleisti. Su jo pagalba lengva atsikratyti įdubimų ir pašalinti net storą odelės sluoksnį. Naudotis šiuo manikiūro technika neturėtų moteris su pažeista nago plokštele. Naujų sužalojimų rizika yra labai didelė, o tai gali sukelti komplikacijų. Europietiška manikiūro technika - yra švelniausias manikiūro tipas. Jo įgyvendinimo technika yra panaši į iškirptą. Manikiūro įrankių rinkinys skiriasi – odelė šalinama be profesionalių žirklių. Šis metodas yra populiarus nes nėra skausmingas ir yra saugus. Kadangi šiam manikiūrui nenaudojami pjovimo įrankiai, sumažėja žalos ar infekcijos rizika. Nagai yra apdorojami subtiliai, todėl europinis metodas tinka nagams, turintiems nagų ligų ar traumų. Vienas iš procedūros trūkumų yra tai, kad neįmanoma gydyti smarkiai grublėtos odos, kuri netinka visiems. Aparatūros manikiūras yra šiuolaikiška profesionali technika. Jie daugiausia naudojami salonuose ir grožio salonuose. Šis tipas yra universalus - prietaisas apdoroja bet kokio tipo odą, net ir sausiausią. Pagrindiniai pranašumai yra efektyvumas ir tikslumas. Prietaisas kuo kruopščiau pašalina odelę. Po gydymo oda auga lėtai, procedūra atliekama kas 3–4 savaites. Šis metodas taip pat yra saugus, nes jame nenaudojami pjovimo įtaisai. Reikšmingas aparatūros manikiūro trūkumas yra susižeidimo ar skausmo rizika neraštingo meistro darbo metu.

Rodyti daugiau