Filtrai (1 prekė)

Kaina

23,00 € - 24,00 €

Prekės ženklas

Veido priežiūra

Veido priežiūra.

Galbūt jums anksčiau atrodė, kad paprasta žmogaus veido priežiūra yra nusipraustii vandeniu. Arba, dar blogiau, tuo pačiu muilu, kurį naudojate savo rankoms. Ko gero neturite idėjos plauti plaukus indų plovikliu - ne mažiau atsargiai turėtumėte prižiūrėti savo veidą. Tačiau skubėti į kitą kraštutinumą visai nebūtina: vonios kambaryje nereikia užvesti 150 skirtingų indelių, kuriose susipainiosite ir nebežinosite kam visa tai kažkada įsigyjote. Jei pradėsite suprasti odos priežiūros priemones, greitai paaiškės: svarbu ne tik tai, kokią kosmetiką pasirinksite, bet ir tai, kaip ją naudojate. Pagrindinę priežiūrą, kuri leis gauti maksimalų rezultatą minimaliomis pastangomis, sudaro, kaip paaiškėjo, keturi etapai: valymas, gilus valymas, drėkinimas ir apsauga. Be to, pastaruosius du galima lengvai sujungti į vieną. Išsamiai paaiškiname, kas apima šiuos etapus ir kokias priemones jiems galima naudoti.

Veidas yra turbūt pagrindinis mūsų sveikatos, nuotaikos, gyvenimo būdo ir, svarbiausia, amžiaus, rodiklis. Tai yra kiekvienos moters vizitinė kortelė. Žinoma, veido odai reikalinga reguliari ir sisteminga priežiūra. Tai turėtų tapti įpročiu, pavyzdžiui, kasdienis valymas, sportas, tinkama mityba. Mes suprantame, kad jei retkarčiais užsiimsite sportine veikla, tarkime kas tris savaites, vargu ar pasieksite norimą rezultatą. Taip yra su mūsų veido prižiūra. Tinkama veido odos priežiūra duos vertų rezultatų: oda bus jauna, sveika, spinduliuojanti ir visada geros išvaizdos. Kas yra tinkama priežiūra? Pagal ją suprantama tokia veiksmų seka: valymas, tonizavimas, drėkinimas, maitinimas ir apsauga.

Valymas. Mūsų veido oda yra nuolat veikiama žalingo aplinkos poveikio. Ore susikaupusios dulkių dalelės ir kenksmingos medžiagos lengvai patenka į odos riebalinę plėvelę. Tokiu pat būdu nuo veido nepašalinami kosmetikos likučiai,  kurie užkemša poras. Visa tai daro neigiamą poveikį mūsų odos grožiui ir sveikatai. Štai kodėl taip svarbu kruopščiai nuvalyti veido odą. Be to, kosmetologai rekomenduoja tai daryti du kartus per dieną: ryte ir vakare. Odos valymą geriausia atlikti naudojant specialius valiklius: losjonus, gelius, valomąsias putas, kurių sudėtyje yra nedaug šarmų ir kuriose yra drėkinamųjų medžiagų, vitaminų ir augalų ekstraktų. Jie švelniai valo veido odą, neleidžia sunaikinti rūgščiosios terpės ir apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio.

Tonizavimas. Kitas svarbus odos priežiūros etapas po valymo yra tonizavimas. Jos užduotys: sušvelninti neigiamą valymo priemonių poveikį, atkurti odos pH ir paruošti ją kitam priežiūros etapui. Paprastai, valant veidą, pažeidžiamas apsauginis odos sluoksnis. Atstatykite apsauginį barjerą – hidrolipidinį odos sluoksnį. Tai atkuria normalų odos rūgštingumą, pagerina kraujo mikrocirkuliaciją ir suteikia deguoniai prieigą prie epidermio ląstelių, todėl mūsų oda tampa elastingesnė, gaivi ir lygi. Svarbu suprasti, kad negalima naudoti tonizuojančių agentų, turinčių alkoholio, nes alkoholis agresyviai veikia odą, o vėliau dar labiau suaktyvina riebalines liaukas. Taip pat nepraleiskite tonizavimo etapo. Jei kremą tepate iškart po odos valymo, tada oda pradeda agresyviai reaguoti į mitybą ir išskiria riebalus. Tai gali sukelti riebią odą.

Drėkinimas. Po toniko patepkite odą drėkinamuoju kremu, kuris padės paruošti jį makiažo tepimui. Sausai ir jautriai odai rinkitės kremus su maitinančiais, raminančiais ingredientais, normaliai veido odai - su drėkinančiais ir gaivinančiais ingredientais, riebiai ir kombinuotai - su absorbuojančiais ir riebalus reguliuojančiais ingredientais.

Kaip sukurti individualią veido odos priežiūros programą. Mes visi svajojame, kad veido odos priežiūra būtų kuo efektyvesnė. Taigi, turime atsižvelgti į visas mūsų odos individualias savybes ir pasirinkti sau tinkamą veido priežiūrą. Iš viso kosmetologijoje išskiriami keturi odos tipai - normali, riebi, sausa ir kombinuota. Norėdami nustatyti, koks yra jūsų odos tipas, pateikiame jų pagrindinius bruožus: riebi oda - pagrindinis simptomas yra padidėjęs riebalų sekrecija ir riebus blizgesys. Oda atrodo blogai, padidėja poros. Riebi oda yra linkusi į komedonus ir inkštirus. Tačiau mažos veido raukšlės ant jos atsiranda palyginti vėlai; sausa oda yra priešinga riebiai. Sumažėja sebumo sekrecija, oda neblizga, tačiau turi matinį atspalvį, gali luptis. Sausa oda yra plonesnė ir švelnesnė, tačiau ant jos raukšlės atsiranda greičiau, kartais net iki 30 metų. Poros ant tokio tipo odos yra beveik nematomos; normali oda yra aukso viduriukas, kuris yra gana retas. Esant normaliai odai, riebalų sekrecija yra vidutinio sunkumo, oda gali spindėti, tačiau tik T zonoje poros paprastai yra mažos ir išsiplėtusios tik veido centrinėje dalyje. Paprastai tokio tipo oda yra atspari išoriniams ir vidiniams veiksniams, jos būklė yra „lygi“ visus metus; kombinuota oda derina minėtų trijų tipų ypatybes. Kombinuotosios odos savininkams T zonoje gali būti išsiplėtusios poros, padidėjęs riebalų kiekis kai kuriose veido vietose, periodiškai atsiranda komedonų ir inkštirų. Paprastai kombinuota oda nėra linkusi į ankstyvą senėjimą. Renkantis veido odos priežiūros priemones reikia atsižvelgti į visas šias savybes. Galų gale, jei naudosite tuos kremus ir losjonus, kurie „netinka“ jūsų odos tipui, galite sulaukti priešingo efekto: priežiūra ne tik nepavyks, bet ir gali pabloginti išvaizdą. Taigi, pagrindinis tinkamos veido odos priežiūros namuose principas yra pasirinkti ją pagal tipą.

Veido priežiūra, kai Jūsų odos tipas – normali oda. Rūpinimasis normalia oda gali atrodyti paprasčiausias, tačiau jis turi savo ypatybes. Visų pirma, prausimuisi reikia naudoti produktus, kurių sudėtyje nėra antibakterinių ir priešuždegiminių komponentų. Šveitikliai neturėtų būti naudojami daugiau kaip kartą per savaitę. Geriau nesirinkti alkoholio turinčių produktų, kurie išsausina odą, o vietoje to naudokite kosmetiką su augaliniais ingredientais: ramunėlių, alavijo, kalendros, arbatmedžio ekstraktais. Jie išlygina odos tekstūrą, pagerina jos išvaizdą. Veido priežiūros dienos kremuose, skirtuose normaliai odai, turėtų būti apsauginis kremas nuo saulės.

Veido priežiūra, kai jūsų odos tipas- riebi oda. Riebios odos priežiūros taisyklės sudetingesnės. Riebiai odai reikalinga ypatinga priežiūra, kuri neišprovokuoja padidėjusio riebalinių liaukų aktyvumo ir neišdžiovina paviršiaus epidermio sluoksnio. Taip pat turite atsiminti, kad riebioje odoje linolo rūgšties koncentracija yra mažesnė. Tai lemia, kad epidermio barjeras blogiau apsaugo odą nuo įvairių dirginimo ir uždegimo patogenų. Štai kodėl riebi oda dažnai kenčia nuo paraudimo. Pagrindinės riebios odos priežiūros kryptys: aukštos kokybės valymas; baktericidinis odos gydymas; sumažėjęs riebalinių liaukų aktyvumas; hidratacija; padidėjusio tankio sričių pašalinimas. Odos prausimui rekomenduojama rinktis produktus, kurių pH yra neutralus (7) arba rūgštus (4,5–5,2): jei rūgštingumas keičiamas priešinga kryptimi, padidėja bakterijų dauginimosi rizika. Geriau vartoti vadinamąjį muilą be muilo, tai yra be šarmų. Veido priežiūra, kai jūsų odos tipas – sausa oda. Sausa oda gali būti įgimta, genetinė, tačiau kartais tai pasireiškia visą gyvenimą. Visų pirma, riebalų susidarymo lygis yra susijęs su hormoniniu fonu - artėjant prie menopauzės padidėja odos sausumas. Sausos odos priežiūra turėtų būti labai subtili. Prausimosi metu nerekomenduojama naudoti prasuiklių, kurie suteikia sodrių putų: jie „nuplauna“ lipidus iš odos. Pageidautina, kad valymo priemonėje būtų aliejų ar kitų riebalų komponentų. Jūs taip pat neturėtumėte plauti savo veido karštu vandeniu: jis turi būti tinkamos temperatūros. Norėdami prižiūrėti sausą odą, rekomenduojama naudoti produktus, kuriuose yra keramidų, cholesterolio ir laisvųjų riebalų rūgščių. Šios medžiagos prisideda prie išorinio odos barjero normalizavimo. Jei odoje yra įtrūkimų, naudokite veido priežiūros produktus, kurie sukuria ploną plėvelę, sulaikančią vandenį. Šią savybę turi parafinai ir glicerinas, kurie gali būti greito pagalbos priemonė: kai naudojama, odos vandens balansas greitai atstatomas.

Nustačius savo odos tipą ir pasirinkus tinkamas veido priežiūros priemones – oda gali atrodyti sveikai ir spindinčiai kiekvieną dieną.

Rodyti daugiau