Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 160,00 €

Spalva

Spalva

Dydis

Dydis

Talpa

Talpa

Rankšluosčio Dydis

Rankšluosčio Dydis

Pledo Dydis

Pledo Dydis

Sudėtis

Sudėtis

Audinys

Audinys

Skersmuo

Skersmuo

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Poilsis, laisvalaikis ir sportas

Aktyvūs filtrai

Kiekvienas asmuo praleidžia laisvalaikį, remdamasis daugybe faktorių, visų jų negalima net išvardinti. Kai kuriems žmonėms patinka sportuoti ir jiems taip smagu leisti laisvalaikį, ir gerai, jei prie jų prisijungia giminės ir draugai. Kiti mieliau leidžia laisvalaikį su gera knyga rankose. Kokią knygą jie skaitys, priklauso nuo jų nuotaikos, pasaulėžiūros ir asmeninių skonių. Kiti mato poilsį tam tikru neveiklumu. Būtent norėdami atsigulti, pakankamai išsimiegoti ir taip įgyti jėgų naujai darbo savaitei. Tai, kaip mes praleidžiame laiką po darbo, ką mes darome vakarais, savaitgaliais ar atostogose, daro įtaką mūsų kasdienybei labiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Jei norite sulaukti pasisekimo, tuomet reikia atidžiau išsirinkti laisvalaikio praleidimo būdą. Ir jūs galite pradėti jau dabar!

                Nuo kiekvieno iš mūsų darbo, užimtumo, pomėgio, gyvenimo būdo aplamai – priklauso ką mėgstame veikti laisvalaikiu. Galbūt mums mielesnis sportas, galbūt ramus ar aktyvus poilsis gamtoje ar namie.

                Vienas pagrindiniu laisvalaikio praleidimo būdų yra sportas. Patarimą – sportuokite arba tiesiog pasivaikščiokite – esame girdėję visi. Fizinio aktyvumo svarbą sunku pervertinti. Tai sustiprina mūsų kūrybiškumą, pasitikėjimą savimi ir emocinį stabilumą tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Vykdydami specialią kūno paruošimo programą ir laikydamiesi režimo, ne tik tonizuojate kūną. Sportas padeda būti organizuotam, o bet kuriame darbe tai labai vertinamas charakterio bruožas. Atlikę mankštą tik mėnesį, pradėsite ryte keltis lengviau, užmigsite anksčiau, jausitės budresni. Tapsite punktualesni ir atsakingesni. Verslūs aukščiausi vadovai pradeda rytą bėgiodami arba prieš darbą sustoja prie baseino, o tie, kurie neturi laiko, pasiima su savimi jogos kilimėlius ir tai daro tiesiai biure. Norite padidinti našumą per aštuonias valandas? Judėkit daugiau! Sportas, kaip laisvalaikis ir poilsis atneš jums didelės naudos ir asmeniniame ir profesionaliame gyvenime. Poilsis, laisvalaikis ir sportas – visi šie aspektai gali lengvai susidėti į vieną jums panorėjus.

                Dar vienas puikus laisvalaikio praleidimo būdas – iškylos gamtoje. Norėdami išlaikyti fizinį ir protinį pasirengimą visą darbo savaitę, mėgaukitės gamta ir aktyviu laisvalaikio praleidimu. Tyrimai rodo, kad žaliuojančiomis erdvėmis vaikščiojantys žmonės geriau ilsisi ir medituoja nei tie, kurie laiką leidžia judriose miesto gatvėse. Sunku būti geros formos, kai visą dieną kvėpuojate  kondicionieriumi ir dirbate prie dirbtinio apšvietimo. Neįmanoma ne tik dirbti, bet ir apskritai gyventi. Tikslingai dirbantys žmonės randa vienybės su gamta būdus, kurie gali papildyti jus jėga ir energija. Niekas netrukdo jums elgtis lygiai taip pat: išeikite su šeima į pikniką, išvykite į miestą ar tiesiog perkelkite darbo vietą į sodą, jei dirbate nuotoliniu būdu. Galimybių yra daugybė - jūs tiesiog norite jas realizuoti. Šiandien psichologai kalba apie naujo tipo sutrikimą, atsirandantį dėl nepakankamo bendravimo su gamta. Tai pasireiškia sveikatos problemomis, elgesio ir emociniais sutrikimais. Pagalvokite apie aktyvų poilsį - išeikite į žygį, važiuokite dviračiu ar tiesiog pasivaikščiokite parke. Svarbiausia savo kasdienybėje rasti balansą tarp darbo bei poilsio, laisvalaikio ir sporto.

                Kiekvienam žmogui reikia laisvalaikio ir poilsio. Ne pats svarbiausias aspektas – kada jo reikia: po darbo dienos, po darbo savaitės, mėnesio ar kartą per metus, svarbiausia kad poilsio reikia. Tikrai ne kiekvienas laisvalaikio užsiėmimas yra naudingas mums ir mūsų smegenų veiklai.

                Labai dažnai klystama, kai laikoma kad poilsis žiūrint televizorių – yra tikras poilsis. Senai įrodyta, kad žiūrint televizorių – žmogaus smegenys yra kankinamos, tokio laisvalaikio metu intelekto augimas mažesnis net nei tada kai mes miegame. Geriau rinkitės naudingą bei aktyvų laisvalaikį – darykite remontą, perstumdykite baldus namuose.  Nukeliaukite kur nors kur niekada iki šiol nebuvote. Nauji veidai, naujos spalvos, nauji kvapai ir pjūčiai – geriausias poilsis jūsų smegenų veiklai. Taip pat geras pasirinkimas, kuris atstos ir poilsį, laisvalaikį bei sportą – padarykite ką nors kas jums nelabai būdinga. Jei mėgstate degintis paplūdimyje – rinkite iškylą dviračiais. Ir atvirkščiai jei jums įprastas aktyvus sportas ar poilsis – pasirinkite ramesnį laisvalaikį.

                Jeigu dažniausiai renkatės sporto treniruotes sporto salėje – keliaukite į gamtą. Mankšta šviežiame ore atneš jums daug naudos. Kaip įmanoma dažniau eikite keliaukite į gryną orą: iškylaukite ir nepamirškite turisto inventoriau ir įrankių. Iškylaujant galite lavinti savo aplinkos suvokimą bei žinias: klausykitės miške aplinkiniu garsu, nuspėkite koks medis auga jums iš dešinės arba kokia gėlė žydi šalia jūsų. O taip pat juk be galo smagu ruoštis turistinės ar kitoms išvykoms, galima įsigyti begalė turistinių aksesuarų, prekių iškyloms ir turizmui, turisto baldų. Mėgstantys aktyvų laisvalaikį vertėtų nepamiršti aktyvių žaidimų gamtoje, Aktyvūs žaidimai tai puiki sporto atmaina lavinanti mūsų intelektines žinias. Taip pat nevenkite rinktis jogos, gimnastikos ar kitų pratimų, kurie sutvirtins jūsų raumenys, padidins tonusą bei leis atpalaiduoti mintis. Puikus laisvalaikis – tai sportas leidžiantis pailsėti ir atsipalaiduoti.

                Poilsis, laisvalaikis ir sportas – galimas visur kur sugalvosite: miškas, paplūdimys, parkas, sodyba ir kitos jūsų širdžiai mielos vietos. Puikiai laiką galite praleisti ir pirtyje derindami savo poilsį su sveikatos procedūromis. Pirtyje svarbiausia nepamirškite naudoti atpalaiduojamus arba tonizuojamus aliejus, įvairius šveitiklius, pirties kepures ar specialius rankšluosčius bei kitus priedus ir aksesuarus. Nepamirškite aktyvaus laisvalaikio, kuris tuo pačiu ir praktiškas – poilsis sode ar sodyboje. Puikiai poilsiausite tvarkydami sodybos namelį, ravėdami mėgstamą lysvę ar tiesiog sportuodami. Toks laiko praleidimas padės aktyvinti smegenų veiklą bei sutvirtins jūsų raumenys. Poilsis, laisvalaikis ir sportas – viskas viename.

                Buvimas prastai vėdinamoje patalpoje išprovokuoja depresijos, sveikatos problemų vystymąsi. Šviežias oras, priešingai, gerina kraujotaką, stimuliuoja smegenis, padidina koncentraciją ir savivertę. Deguonis, neužteršta variklio išmetamosiomis dujomis, gamyklinėmis atliekomis, yra geriausias būdas atgauti nuotaiką, suaktyvinti vaizduotę ir sustiprinti imuninę sistemą. Štai kodėl grynas oras reiškia gamtą. Tai vis dėl to kokį poilsį, laisvalaikį ir sportą pasirinkti gryname ore? Veikti galite ką tik sugalvosite: sportuokite, važiuokite riedučiais ar riedlentėmis, pasivaikščiokite su savo namiškiais, rinkite kankorėžius miške, maitinkite antis parke, jodinėkite ir kita.

                Ir atminkite, kad visi gyvenimo pokyčiai, tiek geri, tiek blogi, priklauso tik nuo mūsų pačių, todėl raskite laisvo laiko įdomiam poilsiui, laisvalaikiui ir sportui. Išmokite tinkamai paskirstyti savo laiką, tai yra pats brangiausias šaltinis, kurį reikia įvertinti. Ką veikti laisvalaikiu, visada gali sugalvoti. Tai būtų noras visą dieną gulėti ant sofos esant blogai nuotaikai ar padaryti ką nors naudingo - tai pasirinkimas, kuris priklauso nuo pačio žmogaus.

               

               

 

Rodyti daugiau