Turisto baldai ir inventorius 

Yra 10 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 10 iš 10 dalykų
Turisto baldai ir inventorius

Turisto baldai, inventorius.

Eiti į kempingą nėra lengva užduotis. Ypač pradedančiajam. Reikėtų suprasti, kad kelionė pėsčiomis apima ilgą laiką buvimą gamtoje be įprastų patogumų ir galimybių. Todėl renkantis turėtumėte iš anksto pasirūpinti daiktais, SU kuriais gyvenimas gamtoje bus patogesnis ir saugesnis. Svarbiausi turistinės įrangos elemen...

Turisto baldai, inventorius.

Eiti į kempingą nėra lengva užduotis. Ypač pradedančiajam. Reikėtų suprasti, kad kelionė pėsčiomis apima ilgą laiką buvimą gamtoje be įprastų patogumų ir galimybių. Todėl renkantis turėtumėte iš anksto pasirūpinti daiktais, SU kuriais gyvenimas gamtoje bus patogesnis ir saugesnis. Svarbiausi turistinės įrangos elementai yra kuprinė, miegmaišis, palapinė, žibintuvėlis, ir turisto baldai bei kitas inventorius. Neturint šio kuklaus komplekto, net viena miške praleista naktis gali atbaidyti norą tokį dalyką pakartoti dar kartą.

Kiekviena kelionė reiškia ne tik judėjimą po apylinkes, bet ir nakvynes, kurios sudaro 35% žygio laiko. Priklauso nuo to, kaip gerai žmogus ilsėjosi, kiek jis aktyvus maršrute. Atitinkamai užtikrinant patogią nakvynę yra svarbi pasiruošimo kelionei dalis, pirmiausia tam reikia geros įrangos, ypač miegmaišio. Patogumui ir matomumui miegmaišiai paprastai skiriami pagal tipą: kokonas - miegmaišis su gaubtu, anatominės formos (siauros kojos plačiai prie pečių), antklodė - stačiakampio formos miegmaišis, kuriame gali būti gaubtas, atsižvelgiant į naudojimo sezoną, įprasta skirstyti į vasarinį ir žieminį. Vasaros sezonui tinka antklodė, kurios temperatūros režimas yra +8, +5. Paprastai vasariniai miegmaišiai turi 1 - 2 izoliacijos sluoksnius, sluoksnių skaičius priklauso nuo izoliacijos kokybės. Kalbant apie nesezoninius miegmaišius - jie turi 2–3 izoliacijos sluoksnius, kraštutinė šių miegmaišių temperatūra svyruoja nuo –2 iki –17. Dažnai ne sezono miegmaišiai yra kokonai, tik kelios firmos gamina nesezonines antklodes. Žieminiai miegmaišiai yra 3 sluoksnių. Tokių miegmaišių kraštutinė temperatūra yra 17 - 35 - 45. Žiemos žygių ypatybė yra didžiulė kondensacija praleidus naktį.

Atliekant sunkią užduotį renkantis palapinę, reikia atsižvelgti į žmonių skaičių, kurie gali miegoti palapinėje, skaičius ir jų patogumo reikalavimai. Reikėtų pažymėti, kad kuo daugiau žmonių yra suprojektuota palapinė, tuo mažiau yra vienam asmeniui.

Dar vienas būtinas atributas tarp turisto baldų ir inventoriaus – žibintuvėlis. Žibintuvėlis naktį yra tiesiog nepakeičiamas dalykas, jei tik reikia lipti į miegmaišį palapinėje ir ruoštis miegoti, net naktimis nueiti į tualetą. Pritvirtinimui prie galvos geriausia naudoti priekinį žibintą su elastine juosta. Tuomet jūsų rankos bus laisvos, o tai žymiai padidina veiksmų kempingo metu efektyvumą, pavyzdžiui, maisto gaminimas ir daug daugiau. Prisiminkite pagrindinį turistinį principą - žibintuvėlis turėtų būti lengvas! Todėl neturėtumėte atsinešti didelių žibintuvėlių su daugybe didelių baterijų, tiesiog nusipirkite sau aukštos kokybės žibintuvėlį.

Patogiai keliauti į skirtingas vietas, įskaitant tas, kurios toli nuo civilizacijų teikiamų pranašumų, tapo įmanoma išradus ne tik automobilius ir kitas asmenines transporto rūšis, bet ir atsiradus įvairiems universaliems prietaisams - kelionei skirtiems daiktams, tokiems kaip palapinės ir pripučiami pledai, pagalvės, dujų degikliai, žibintai. Sulankstomi turistiniai baldai patiks net žaviai merginai ir reikliajai uošvei, kuri nustebs, kad galite valgyti prie miško stalo, sėdėdami patogiame fotelyje. Žinoma, sulankstomi baldai taip pat yra universalus sprendimas trumpoms kelionėms į gamtą - ypač kai jos nėra visiškai sausos - piknike, žvejyboje ar prie jūros. Šiuolaikiški iškylų ​​baldų sprendimai buvo realizuojami atsižvelgiant į specifinius poreikius - kad jie būtų lengvi, kompaktiški (sulankstomi), patvarūs ir patogūs. Turizmo baldus sudaro įprasti daiktai: stalai, kėdės, foteliai, taip pat saulės gultai ir sulankstomos lovos, plius komodos ir spintelės kempingo virtuvei.

Be atskirų elementų, tokių kaip kėdė ar stalas, populiarūs yra sulankstomų baldų komplektai. Pasirinkite sulankstomų baldų komplektą iškylai - tuo pačiu išspręskite stalų ir kėdžių problemą. Sulankstomos spintelės yra atskiras iškylų ​​baldų elementas, taip pat pilnavertis kempingo virtuvės komplektas. Tokia virtuvė apgalvota iki smulkiausių detalių: be stalčių indams, ji turi ir specialią apsaugą nuo vėjo. Lengvai sulankstoma kempingo virtuvė yra tiesiog sulankstyta ir supakuota į transportavimo dėklą. Panašus sprendimas skirtas perfekcionistams, kurie net miške nori jaukiai virti barščius. Sulankstomi baldai, skirti atsipalaiduoti, turi būti lengvai sulankstomi. Kadangi praleisti laiką stovyklavimo vietose taip pat montuojant baldus (vis dar yra palapinė) yra bloga idėja. Todėl pageidautina, kad sulankstomas mechanizmas būtų įgyvendinamas vienu judesiu, o sulankstomi baldai būtų tokie ergonomiški, kad neužimtų daug vietos nei automobilyje, nei motociklo dėžėje, nei dviračio bagažinėje. Jau nekalbant apie kėdes, kurias žvejai nešiojasi ant savo „kupros“. Trumpų kelionių iš miesto - žvejybos, pikniko miške - atveju pakanka kompaktiškų turisto baldų ir inventoriaus: jie yra lengvi ir sulankstomi, lengvai telpa į mašiną. Žygiams, žinoma, parenkamos lengviausi turisto baldai ir inventorius. Keliaudami automobiliu galite pasirinkti kempingo sulankstomą virtuvę, jau neminint sulankstomų lovų ar gultų. Jūsų apribojimas yra tas, kiek jums patinka komfortas ir kiek vietos turite automobilyje. Tačiau dažniausiai automobiliams pasirenkamos sėdynės ir sulankstomų stalų su kėdėmis rinkinys, o kemperiuose-autobusuose gali tilpti gultai ir stovyklavietės baldų komplektas.

Šiuolaikinis pasirinkimas leidžia rinktis iš begalinio turisto baldų ir inventoriaus pasirinkimo, atitinkančio kiekvienos asmeninius poreikius.

 

Daugiau