Filtrai (815 prekės)

Kaina

0,00 € - 112,00 €

Prekės namams

               Kiekviena namų sergėtoja susidūrė su tokia problema, kaip ir kur rinktis prekes namams juos įrenginėjant, atnaujinant ar tiesiog puošiant. Dažniausios problemos renkantis prekes namams tai – per didelis ar per siauras pasirinkimas, finansinės galimybės, kokybės paieškos. Nesvarbu, ar tai būtų persikėlimas į naują butą, persikraustymas ar tiesiog noras ką nors pakeisti - bet kokiu atveju kiekviena namų šeimininkė susiduria su, atrodytų, malonia smulkmena - sukurti jaukumą. Tačiau finansai ir laikas dažnai gali trukdyti pasiekti norimą rezultatą. Pakalbėkime ne apie tai kaip perklijuoti tapetus ar radikaliai pakeisti baldų išdėstymą, kalbėkime apie smulkmenas, kurios jūsų namus padarys svetingus ir jaukius.

Dažnai ant spintelių, komodų, palangių guli maži daiktai, kurie apsunkina mūsų kvėpavimą ir būsto tvarkymą, nes kiekvienas daiktas kaupia dulkes. Sudėję kremus, plaukų segtukus, lakus į atskiras dėžutes, jūs supaprastinsite savo gyvenimą. Taigi tikrai neverta pamiršti tokių prekių namams, kaip daiktų laikymo dėžutes ar sistemos, užtenka 3–4 dėžių su skirtingais skyriais - ir vietos bus daug daugiau. Tokias dėžutes galima nusipirkti bet kur, jų kainos svyruoja nuo mažiausios iki begalybės. Namų puošyboje visada populiarūs kontrastingi spalvų deriniai - neutralūs ir ryškūs, prisotinti. Faktinė paletė: sočiųjų raudonos, violetinės, kreminės, dūminės rožinės, indigo, žalios, oranžinės spalvos atspalviai. Pavyzdžiui, pilkos ir kavos rudos spalvos fone yra rausvai raudonos spalvos akcentas, kuris meninėje aplinkoje vadinamas kardinalų spalva, personifikuojančia dvasinę ir pasaulietinę galią. Taigi drąsiai galite keliauti rinkti prekių namams, jų tarpe daiktų laikymo ar sandėliavimo dėžutes, kuriuos sunaikins jūsų namuose chaosą bei tarnaus kaip interjero detalės. Galvodami apie dekoratyvias ir praktiškas prekes namams – nepamirškite įvairiausių patogių pakabų, drabužių maišų ir kitų prekių namams.

Namų dekoravimas detalėmis turi būti apgalvotas net interjero koncepcijos etape, todėl kuriamas būsimas buto ar namo vaizdas. Dekoracijoje yra rėmeliai, krepšeliai, kilimai, lovos užtiesalai ar net patalynė, dekoratyvinės pagalvės ir dešimtys daiktų, kurie yra ne tik grožio, bet ir jaukumo garantija . Jei pašalinsite visą dekorą iš interjero, turėsite tik nepatogiai tuščią kambarį. Profesionalūs dizaineriai su dekoru elgiasi pagarbiai ir kruopščiai pasirenka kiekvieną prekę namams. Tekstūra, spalva, dydis ir medžiaga yra tikrai svarbūs. Dizaino projekte dekoro išlaidos kartais gali sudaryti dešimtadalį skirto biudžeto. Bet būtent įvairios prekės namams sukuria jaukumą, nuotaiką, atmosferą - visa tai padaro interjerą nepakartojamą, asmenišką. Kai kurios detalės atlieka tik dekoratyvinę funkciją, pavyzdžiui, paveikslai, rėmeliai augalai. Kiti yra labai funkcionalūs: padėklai, vazos, žvakės, krepšeliai, lovatiesės ir patalynė.

Pagrindinė dekoro sritis, žinoma, yra siena. Kad sienos neatrodytų plikos, jos turi būti papuoštos tinkamomis namų prekėmis. Pasirinkimas be pralaimėjimo – rėmeliai su nuotraukomis, kalendoriai ar specialūs dekoratyviniai žemėlapiai. Renkantis tokias prekes namams turėtumėte ieškoti  atitikmenų savo interjero stiliui. Skandinaviškoms nespalvotoms nuotraukoms tinka grafika, herbariumai vienspalviai rėmai. Dėl klasikinio interjero - nuotraukos mediniuose rėmuose. Dėl bohemiško ir spalvingo interjero - metalu įrėminti vaizdai. Be paveikslų ir rėmelių, savo namams galite ieškoti ir kitokių įvairiausių prekių namams: lėkštės, padėklai, žvakidės ir žvakės, pledai ir kilimėliai. Dekoro pagalba jūs galite pakeisti savo namus neatpažįstamai be kapitalinio remonto. Jei apdaila yra neutralių spalvų, tada tekstilės gaminius ir sienų dekoravimą galima keisti bent jau kiekvieną sezoną. Žiemą, kai norite komforto, galite apsupti pastelinėmis spalvomis ir pūkuotomis tekstūromis. Vasarą nuotaiką galite pakeisti pridėdami spalvotų pagalvių, kilimų, tekstilės gaminių su atogrąžų motyvais.

Tam kad užsiimti savo namų pokyčiais – apeikime savo būsto kambarius ir suplanuokime kokių prekių namams pirmiausia ieškosime. Svarbiausia nepamirškime nei vieno kambario ar kampelio, kur norime sukurti jaukumą. Pirmiausia apie ką turėtumėte pagalvoti – tai namų tekstilė bei apšvietimas. Tinkamas apšvietimas, gerai parinkti stalo šviestuvai ar led šviestuvai gali vizualiai padidinti jūsų erdves ar pakelti lubas. Taip pat tinkami šviestuvai yra tuo pačiu ir labai praktiški, galėsite vakarais skaityti knygas ar tiesiog ilsėtis prigesintoje šviesoje. Bet kuris kambarys atrodys patogesnis, jei jame yra daug „šiltos“ šviesos, tai yra, paprasčiausiai naudojant grindų lempą su rėmu, pagamintu iš šiltų audinių atspalvių.  Ganėtinai svarbi detalė renkantis prekes namams – tai visa namų tekstilė. Pagalvokite apie visas smulkmenas, tai ne tik patalynė ir lovatiesės, tačiau ir nedidelės pagalvėlės, rankšluosčiai ar kilimėliai vonios ar vaiko kambaryje.

Atnaujinti namus – tai taip pat atnaujinti kvapus namuose. Vienas iš svarbiausių suvokimo organų yra mūsų nosis. Kiekvienas kvapas gali mus atstumti ar pritraukti nepaprastai stipriai. Įeinant į kiekvienus namus, pirmiausia atkreipiame dėmesį į namų kvapą. Kai kur kvepia pyragais, kai kur keptomis bulvėmis, o kai kur cigaretėmis ar dar kažkuo nemaloniu. Namo kvapas gali daug ką pasakyti apie savininkus. Ieškodami prekių namams – neapeikite kvapniųjų žvakių ar kvapų namams su lazdelėmis. Jų kvapai užburiantys, minkšti ir švelnūs mūsų uoslei.

Sumanė atnaujinti namus interjero detalėmis ar kitomis prekėmis namams – apsilankykite internetinėje parduotuvėje „Komoda“. Čia apstu įdomiausiu idėjų ir kokybiškų prekių namams, nuo patalynės, paklodžių, pledų, rankšluosčių, staltiesių, servetėlių iki namų kvapų, žvakių, eterinių aliejų, kilimėlių, šviestuvų bei šventinės atributikos.

Planuokite ir ieškokite jūsų akiai mielų prekių namams.

 

 

 

Rodyti daugiau