Interjeras

Interjeras.

Kiekvienas nori, kad jo būstas būtų jaukus lizdas, bet kaip to pasiekti? Papuoškite savo butą dekoru. Įvairios figūrėlės, paveikslai, žvakės, rėmeliai, vazos, lempos, visų rūšių pagalvės, pledai ir dar daugiau. Tokių dalykų neturėtų būti daug, svarbiausia, kad jie sukurtų jaukumą.

Kad veltui neišleisti pinigų, apsvarstykite viską iš karto: interjero stilius, spalvų gama, kambario mastelis, juk nuo to priklausys Jūsų pasirinkimas.

Nustatydami stilių, būtinai pažiūrėkite į specialius žurnalus, internetinius portalus, kad neklystumėte. Spalvų schema yra pati svarbiausia. Jei jūsų kambarys yra spalvingas, tada jis atrodo keistai. Arba, atvirkščiai, kambarys yra per daug išblukęs, o tai tiesiog nėra įdomu. Būtina, kad Jūsų interjero didžiosios detalės, tokios kaip sienos, baldai, derėtų su smulkiomis interjero detalėmis. Kalbant apie mastelį, dideli dekoro elementai yra nepriimtini mažam kambariui. Taip pat atminkite, kad neturėtumėte užgriozdinti kambario krūva mažų figūrėlių, rėmelių ir panašiai.

Viena vertus, neturėtumėte pradėti dizaino nuo mažų interjero detalių, kita vertus, būtent detalės nustato stilių ir uždeda paskutinius akcentus. Niekaip be jų neapsieisite. Kad ir koks madingas būtų remontas, be priedų interjeras atrodo nepatogiai ir nebaigtai. Įprastai interjerui dekoruoti naudojamos tokios detalės, kaip interjero lempos, vazos, žvakės, skulptūros, paveikslai, nuotraukų rėmeliai, laikrodžiai, dekoratyvinės pagalvės ir kita. Labai praverčia interjero gėlės ir augalai. Koralai, akmenys, šakos, plunksnos, džiovintos gėlės suteikia natūralumo. Interjero elementas gali būti bet koks daiktas, kurį pagaminote patys, atsinešę iš kelionės. Tai gali būti knygos ir žurnalai, ir užrašai, ir krepšelis, ir sena statulėlė. Kaip išsirinkti tinkamas skonio interjero detales? Tai reikalauja aiškaus atitikimo interjero stiliui ir spalvai, atitikimo priemonėms ir individualumo pasireiškimui.

Apsisprendę dėl savo interjero stiliaus, atlikę dizainą, negalite tiesiog papuošti visiškai svetimu daiktu. Stilius turi būti apgalvotas iki galo, iki mažiausios detalės. Provanso stiliaus dekoras bus netinkamas aukštųjų technologijų stiliui. Indiška komoda netiks prie pramoninių palėpių.

.Kiekvienas interjero stilius turi savo spalvas. Ir kiekviena spalva, gali prieštarauti kitai. Jūsų pasirinkti dekoro elementai gali tapti harmoningais akcentais, jų pagalba galite atnaujinti interjerą taip dažnai, kaip norite. Akcentiniai aksesuarai pridės ryškių spalvų ramiam interjerui. Tai gali būti spalvotos užuolaidos, arba vaza, arba nuotrauka ant sienos. Svarbiausia, kad jis būtų subalansuotas, atsargiai, neperkraunant interjero. Žiemą, pavasarį, vasarą, rudenį, švenčių dienomis arba pagal nuotaiką vienos spalvos dekoro elementai gali būti pakeisti kita spalva, todėl juos lengvai atnaujinti. Pavyzdžiui, geltoni akcentai baltame arba pilkame interjere gali būti pakeisti turkio spalvos. Žiemą tekstilės gaminius galima atnaujinti megztomis antklodėmis, pagalvėmis, kailio apdangalais ir pledais. Taigi, nesiimdami remonto, galite pakeisti interjero vaizdą. Ryškių spalvų interjeras, nesvarbu, ar tai būtų spalvoti baldai, ar siena, gali būti derinamas su keliais tos pačios spalvos aksesuarais. Galite pridėti dekoratyvinių elementų neutralių atspalvių, balta, pilka, juoda, naudokite stiklą.

Taip pat derinant interjero visumą su detalėmis reikėtų nepamiršti apie atitikmenis. Mažame kambaryje naudokite mažus daiktus, erdviuose - didelius. Kai naudojate mažas dalis, laikykitės taisyklės: geriau mažiau nei daugiau. Interjero aksesuarai daugiausia atlieka grynai estetinį vaidmenį ir retai turi praktinę vertę. Maži objektai grupėje atrodo harmoningesni. Jie turi būti tinkamos spalvos, formos ir medžiagos bei būti skirtingų dydžių. Nesiekite simetrijos erdvėje. Ji visai nepuošia interjero. Kurkite dinamiką, keiskite objektų išdėstymą. Išdėstykite knygas lentynose, supintose su nuotraukų rėmeliais, figūrėlėmis, vazomis. Šviestuvai šalia lovos gali būti naudojami skirtingai. Pakabinkite lempas skirtinguose aukščiuose.

                Žinoma, viskas, ką pasirinksite savo namams, turi būti brangu jūsų širdžiai. Bet kuris dalykas gali būti susietas su ypatinga gyvenimo akimirka, atnešti šiltų emocijų. Tai ypač išreiškiama nuotraukose, dovanose, mėgstamose knygose, kelionių ir rankų darbo daiktų kolekcijoje. Net jei ką tik įsigijote aksesuarą parduotuvėje, jį pasirinkote tarp kelių dešimčių. Jums patiko, tai reiškia, kad jame yra jūsų dalelė. Jūsų interjeras, kaip ir jūsų drabužiai, išreiškia jūsų asmenybę. Tyrinėkite save, būkite kūrybingi ir mėgaukitės savo interjeru.

Rodyti daugiau