Namų kvapai, žvakės

Yra 427 prekės.

Rodoma 1-40 iš 427 elem.

Namų kvapai, gaivikliai.

                Teisingai aromatizuoti namus – tai tikras menas. Sukurti kvapnią namų atmosferą mums padeda įvairus namų kvapai ir gaivikliai.  Deja, mūsų namų kvepalai vis dar yra nepakankamai įvertinti, o būtent namų kvapas sukuria nepakartojamą atmosferą, kurios neįmanoma pasiekti jokiais kitais dekoro elementais. Būtent tokių detalių pagalba kambarys įgyja savo charakterį ir stilių, ypač jei kvapas parenkamas pagal aromato etiketo taisykles. Svarbus ne tik pats aromatas, kuris neabejotinai turėtų derėti su interjeru ir nesiginčyti su jo gyventojų prigimtimi, bet ir aromatinimo būdas.

                Aromatas neturėtų prieštarauti interjerui ir gyventojų prigimčiai. Kvepalus galima pasirinkti atskirai kiekvienam namo kambariui. Tokiu būdu, beje, jūs galite gana efektyviai atskirti kambarį į skirtingas zonas. Tuo pačiu metu nereikėtų pamiršti apie kambario vaidmenį: pavyzdžiui, pagyvinančios citrusinių vaisių natos vargu ar įsitvirtins miegamajame. Ir, žinoma, kvapas neturėtų sukelti priešiškumo ir dirginimo nė vienam šeimos nariui.

Pasakykite „ne“ pigiems kvapams! Snobizmas ir namų aromaterapija neturi nieko bendra. Faktas yra tas, kad geri namams skirti kvepalai, iš tikrųjų atliekantys tas funkcijas, apie kurias mes kalbame, negali būti pigūs. Pvz., Į natūralios žvakės sudėtį įeina tik eteriniai aliejai ir vaškų mišinys, todėl jos kaina yra nepalyginama su žvake iš prekybos centro. Pastarasis, greičiausiai, yra pagamintas iš parafino, kuris kaitinant išskiria toksinus ir kitas kenksmingas medžiagas, todėl tokios žvakės privalumai yra tiek tokie, kokius suteikia netoliese surūkyta cigaretė. Prastos kokybės gaivikliai išskiria atšiaurų cheminį kvapą bei gali palikti nepageidaujamų dėmių ant baldų ar kilimų.

                Laikykitės saugos taisyklių! Pirmiausia tai susiję su kvapnių žvakių naudojimu. Nedėkite jų prie atviro lango ar šalia kitų daiktų, kurie gali užsidegti. Be to, nepageidautina leisti žvakę degti ilgiau nei tris valandas. Po to, kai aromatas užpildo kambarį, žvakę galite užgesinti specialiu dangteliu arba pirštais panardinti į vandenį, nes jei žvakę išpūsite, deginimo kvapas užmuš aromatą.

                Pagrindinės priemonės suteikti namams aromato yra oro gaivikliai ir purškikliai, kvapnios žvakės, elektriniai difuzoriai, aromatinės lempos.

                Difuzoriai arba namų oro gaivikliai yra indų rinkinys su kvapniu skysčiu ir keliomis ilgomis medinėmis lazdelėmis. Būdama skystyje, lazdelė yra įmerkta į eterinius aliejus ir sklandžiai skleidžia aromatą visame kambaryje. Pirkdami difuzorių, svarbu atkreipti dėmesį į ingredientų natūralumą: lazdelės - iš apelsinmedžio, skystis – praturtintas natūraliais eteriniais aliejais. Kokybiški gaivikliai padengia aromatu iki 30 kvadratinių metrų ploto ir ilgai tarnauja. Taip pat patogu, kad kvepalų garso stiprumą galima reguliuoti paprasčiausiai įmerkiant į skysti mažiau lazdelių.

                Nusipirkę gera, brangią žvakę, tikrai nesigailėsite. Žvakės paprastai yra sudėtingesnės ir daugialypės kvepalų kompozicijos ir tarnauja beveik iki gaminio pabaigos. Natūralioje žvakėje vaškas nedega, o lėtai ir sklandžiai tirpsta, tačiau norint išlaikyti nepastebimą aromatą kambaryje, nebūtina kiekvieną dieną uždegti žvakės. Ir, žinoma, negalima nepastebėti, kaip įspūdingai atrodo kai kurios žvakidės.

Purškiamus gaiviklius namams, ko gero, galima vadinti patogiausiu ir veiksmingiausiu aromatizavimo būdu. Tokie kvepalai namams greitai sukuria tinkamą atmosferą, o po kelių valandų jie išsisklaido ir tampa beveik nepastebimi, todėl idealiai tinka tiems, kurie negali miegoti, apsupti stipraus kvapo. Purškalus galima purkšti ant užuolaidų, minkštų baldų, drabužių, tačiau verta atsiminti, kad nepaisant daugumos kvapiųjų skysčių bespalvumo, kai kurie iš jų vis tiek gali palikti aliejaus dėmes ant audinių.

Aromatinių lempų veikimo principas yra gana paprastas: į indą pilamas vanduo, įlašinant kelis lašus eterinio aliejaus. Ši talpykla dedama virš žvakės, kurios liepsna šildo skystį, išgarindama eterinį aliejų. Taigi turtingas aromatas pasklinda erdvėje.

Namų kvapai ir gaivikliai gali būti suskirstyti pagal sudėtį:

  •          Kvepalai - su dideliu kainų diapazonu. Tai kvepalai, kurie parduodami kvepalų parduotuvėse ir namų skyriuose.
  •          Sintetiniai - pigiausi namų kvapai, kurie „kvailina“ mūsų kūną. Atrodo, kad mes kvėpuojame gėlėmis, iš tikrųjų kvėpuojame papildais.
  •          Natūralus. Produktų pagrindas yra natūralūs ingredientai ir aliejai. Gaminant natūralius eterinius aliejus nereikia jokio cheminio apdorojimo arba maišyti su dirbtiniais kvepalais.

Geriau nenaudoti pirmųjų dviejų variantų. Kvepaluose yra iki 30% kvepalų aliejų ir iki 85% alkoholio, neskaičiuojant didžiulio nežinomų ingredientų kiekio. Natūralūs eteriniai aliejai yra puikūs! Jie sukuria nepakartojamą kvapą kiekviename kambaryje. Jie turi gydomąjį poveikį žmogaus organizmui: pagerina odos ir plaukų būklę, ramina ar stimuliuoja nervų sistemą, atkuria normalų funkcionavimą, harmonizuoja emocinę būseną, palengvina miego sutrikimus, turi priešvėžinį aktyvumą, daugelis aliejų yra stiprūs erotiniai stimuliatoriai.

Rinkdamiesi namų kvapus, gaiviklius, atsiminkite, kad visi žmonės yra individualūs ir turi skirtingą skonį. Raskite mėgstamus kvapus, kurie įkvėps, energizuos, nuramins ir suteiks laimės. Nebijokite eksperimentuoti - sumaišykite skirtingus kvapus, sukurkite savo kompozicijas. Kuriant namų jaukumą – nebūna nereikšmingų smulkmenų. Kvapai namuose yra visas menas, kuris gali tapti šeimos tradicija arba būti jūsų vizitine kortele. Bet ne tik tai! Emocijos, pojūčiai, nuotaika, prisiminimai neatsiejami nuo kvapų. Iš kai kurių aromatų plepame kaip drugeliai, kiti suka galvą, trečiojo įtakoje galime tapti optimistiškesni arba atvirkščiai lipti po antklode su karšta arbata. Namų kvapai yra tokie patys kaip žmonės: švelnūs, gyvybingi ar koketiški. Užuosti ir jausti visą savo įvairovės gyvenimą jaukiuose namuose yra nuostabu.

 

               

 

Rodyti daugiau