• −20%

Sėkmės žvakė "Fengšui"


Pagaminta LIETUVOJE

 

Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur.

 

20 d. Pinigų grąžinimo garantija!

 

Privatumo politika

4,79 €
5,99 €
Sutaupote 20%
Pristatymas per 2-3 d.d.
kiekis
3 sandėlyje

Natūralaus vaško, kvepiančios rankų darbo žvakės, papildytos natūraliais kvapniaisiais aliejais. Žvakėse esantis kvapniųjų aliejų kiekis ir natūralus vaškas leidžia žvakėms kvepėti itin ilgai ne tik uždegus, bet ir stovint patalpoje. Žvakės liejamos iš specialaus vaško ir tinkamoje temperatūroje, suteikia žvakės paviršiui išskirtinę "šerkšno" struktūrą. 

 Ruda yra natūrali, žemiška spalva. Ji randama žemėje, medžiuose ir akmenyje. Tai šilta, neutrali spalva, kuri gali sukelti apetitą. Ji plačiai aptinkama gamtoje ir gyvose, ir negyvose medžiagose.Ruda atspindi sveikatą ir žemiškumą, taip pat ji reiškia kantrybę, paprastumą, draugiškumą, patikimumą ir sveikatą. 

FENGŠUI. Ruda spalva Fengšui sistemoje priklauso medžio elementui. Geriausia šios spalvos žvakę laikyti rytuose (sveikata, šeima), pietryčiuose (sveikata ir turtas), pietuose (šlovė ir reputacija).

Stilingai supakuota dėžutėje, gali būti puiki dovana bet kokia proga Jūsų brangiam žmogui. O gal vykstate pasveikinti draugų pagaliau įsikūrus savo naujuose namuose - šį sėkmes žvakė puiki įkurtuviu dovana - žiupsnelis sėkmės naujiems namams.

NAUDOJAMI KVAPAI:

Raudonosios vynuogės | Obuoliai | Cinamonas

DEGIMO LAIKAS:

7 cm. - 38 val.

Dėl galimų Jūsų kompiuterio ekrano raiškos nustatymų gali nežymiai skirtis reali prekių spalva nuo esančios nuotraukoje.

CANDLE FAMILY
4779047421661
3 Prekės

Specifinė nuoroda

Atsiliepimas

Šiuo metu pirkėjų atsiliepimų nėra. Norint palikti atsiliepimą, prisijunkite prie savo paskyros.

Parašykite savo atsiliepimą

Sėkmės žvakė "Fengšui"

Pagaminta LIETUVOJE

Parašykite savo atsiliepimą

6 kita prekė