Namų tekstilė

Yra 165 prekės.

Rodoma 1-40 iš 165 elem.

Namų tekstilė.

                Kartais jūs einate į namą ar butą ir galvojate: kodėl čia taip nepatogu ar nejauku? Atrodo, kad švaru, baldai yra brangūs, stilingos smulkmenos, madingi dekorai, tačiau jaučiatės negerai ir nuolat gaudote save galvodami, kaip greičiau palikti šią vietą. Ir atsitinka visiškai priešingai: baldai yra pigiausi, viskas išbarstyta - bet norite likti šiame bute ar name, nes jis yra jaukus ir mielas. Kodėl taip atsitinka? Greičiausiai paskutinėje versijoje namų tekstilė yra tiesiog tinkamai parinkta, o tai sukuria begalinę jaukumo atmosferą, apie kurią kiekvienas svajojame.

                Namų tekstilė - neatsiejamas interjero dizaino elementas, padarantis erdvę unikalią ir patogią. Be to, gaminiai iš audinių turėtų būti patogūs, tvirti ir ekologiški. Namų jaukumas yra ne tik harmoningas brangių baldų ir gražių tapetų derinys. Labai svarbu, kokiais drabužiais vaikščiojame namuose, ant kokios lovos miegame, kokie rankšluosčiai kasdien liečia mūsų kūną. Dešimtys tokių smulkmenų sudaro mūsų gyvenimo kokybę. Todėl klausimas „kaip pasirinkti namų tekstilę?“ yra aktualus visada. Tačiau kaip išsirinkti gerus dalykus, kurie suteiks malonumą ir ilgai tarnaus? Pagrindiniai namų tekstilės pasirinkimo kriterijai yra medžiagų sauga ir ekologiškumas. Iš tiesų, namų tekstilė visada tiesiogiai liečiasi su buto gyventojais, įskaitant vaikus. Audinio kokybė turėtų būti aukščiausio lygio ir tuo pat metu būti maloni liečiant ir kasdieniniam naudojimui.

                Namų tekstilės gaminiams priskiriami: antklodės, pledai, užuolaidos, rankšluosčiai, patalynė, servetėlės ir kita.

                Rekomenduojama naudoti namų tekstilę iš natūralių pluoštų. Grynos medvilnės gaminiai išlieka populiariausi šiame segmente. Jo pagrindu gaminami kiti audiniai. Pavyzdžiui, tankus, atsparus dilimui kalikonas, lygus ir praktiškas satinas, aksominis poplinas, hipoalerginis biomatinas. Atsižvelgiant į tekstilės paskirtį, gamyboje gali būti naudojamas šilkas, linas, kanapių pluoštas. Atitinkamai tokių gaminių kainos skirsis.

Norėdami nusipirkti tinkamą namų tekstilę, turite sutelkti dėmesį ne tik į daiktų kokybę. Svarbu nustatyti jo funkcionalumą. Kiekvienas iš mūsų nori kuo pigiau įsigyti aukščiausios kokybės daiktą. Bet mes jus šiek tiek nuvilsime - tikrai aukštos kokybės tekstilė niekada nėra pigi. Kodėl tai vyksta? Jei mes kalbame apie tekstilės gaminius, kurie tiesiogiai liečiasi su kūnu, geriau, jei tai yra natūrali medžiaga. Populiariausias iš jų yra medvilnė. Medvilnės kultūros negalima vadinti reta. Tačiau iš tikrųjų Žemėje nėra tiek daug vietų, kur ji auga, o jos vartojimas kasmet auga. Taip pat ne visos medvilnę auginančios šalys gali pasigirti gera produktų kokybe. Ypatingai vertinama Egipte užauginta unikali medvilnė - jos derlius užima ne daugiau kaip 4% viso pasaulio derliaus. Tai minkščiausia, lengviausia ir puriausia medvilnė pasaulyje. Namų tekstilės gaminio audinys, į kurį pridėta egiptietiškos medvilnės, vadinamas mikrovilna. Daiktai iš jo yra įtraukti į premium kategoriją. Dėl to tikrai gerų medvilnės gaminių kainos svyruoja nuo vidutinės iki aukštos - tai turėtų būti vertinama kaip faktas. Taip pat siuvami aukštos kokybės namų tekstilės gaminiai iš kilpinių ar tradicinių pūkinių audinių, naudojamos natūraliausios dirbtinės medžiagos, kaip bambukas. Dėmesio! Ieškodami namų tekstilės gaminių nepainiokite dirbtinės ir sintetinės medžiagos! Bambuko gaminiai turi nuostabias vartotojiškas savybes, yra gražūs ir nekenksmingi. Jei norite įsigyti aukščiausios klasės namų tekstilę, rinkitės bambukinius audinius.

Vieni dažniausiai naudojamų namų tekstilės gaminių – rankšluosčiai. Geriau naudoti natūralius rankšluosčius, nes pagrindiniai jiems keliami reikalavimai yra geras higroskopiškumas (gebėjimas sugerti drėgmę), minkštumas ir atsparumas dilimui. Šie namų tekstilėje naudojami audiniai turi šias savybes: Medvilnė. Kilpiniai medvilniniai rankšluosčiai yra hipoalergiški, gerai sugeria vandenį, suteikia švelnaus masažo efektą ir sušildo drėgną kūną; Bambukas. Bambukiniai naų tekstilės gaminiai sugeria drėgmę 4 kartus geriau nei medvilnė ir turi baktericidinių savybių. Tai reiškia, kad nušluostydami bambukiniu rankšluosčiu jūs ne tik pašalinsite drėgmės perteklių nuo odos, bet ir lengvai dezinfekuosite. Šie rankšluosčiai yra gražūs, minkšti, taip pat labai patvarūs. Jei gaminys skalbiamas pagal instrukcijas, jis labai ilgai išlaikys visiškai naują išvaizdą. Kūnui ir galvai geriau naudoti atskirus rankšluosčius - didesnius ir mažesnius.

Ne ką mažiau svarbi mūsų gyvenimo dalis – patalynė. Svarbiausias dalykas renkantis patalynės komplektą yra medžiaga, iš kurios ji yra siuvama. Jei norite miegoti patogiai, rekomenduoju rinktis ekologiškas medžiagas: medvilnę ir liną. Tik tokia kompozicija užtikrins sveiką miegą. Satinas - tai taip pat medvilniniai audiniai, jie skiriasi vienas nuo kito skirtingu gaminio pynimu. Atkreipkite dėmesį į kokybės charakteristikas - siūlų skaičių colyje ir patį siūlą. Kuo didesnis sriegių skaičius, tuo patvaresnė medžiaga. Pavyzdžiui, standartinis satinas yra 180–220 gijų. „Premium“ - 300–350. Yra satino su 500 gijų colyje. Bambukas ir tenselis yra šiuolaikiškos ekologiškos medžiagos, o ne sintetika, kaip daugelis mano. Tokie audiniai turi žymiai didesnį stiprumą nei medvilnės medžiagos, gerai sugeria drėgmę, turi minkštą, šilkinį paviršių, gali būti dažomi bet kokiomis spalvomis - medvilnės pluoštai neturi šio prioriteto. Be to, šie audiniai turi antibakterinių savybių. Pagal standartinius patalynės dydžius, patalynė paprastai skirstoma į pagalvių užvalkalus, kurių matmenys yra 50 × 70 arba 70 × 70 centimetrų, antklodės užvalkalus, kurie taip pat skirstomi pagal įvarius matmenys ir paskirtį, bei įvairių dydžių paklodes.

Žinoma, be galo galima kalbėti apie namų tekstilę ir jo pasirinkimo aspektus. Svarbiausia, kad Jūsų pasirinkimas džiugintų jus ilgą laiką, o įsigyti daiktai tarnautų ne vienus metus.

Rodyti daugiau