Filtras

Audinys
Gamintojas

Pirties tekstilė 

Yra 1 prekė.
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko
Pirties tekstilė

Pirties tekstilė.

                Visi žino, kad pirtis ir sauna yra vietos stresui ir įtampai sumažinti, kūnui pagerinti ir atsipalaiduoti. Galų gale niekas negali padėti sumažinti nuovargio darbo savaitės pabaigoje, kaip pavyzdžiui, apsilankymas garų pirtyje, masažas ir dvasiniai pokalbiai su draugais per kvepiančios arbatos puodelis.

        ...

Pirties tekstilė.

                Visi žino, kad pirtis ir sauna yra vietos stresui ir įtampai sumažinti, kūnui pagerinti ir atsipalaiduoti. Galų gale niekas negali padėti sumažinti nuovargio darbo savaitės pabaigoje, kaip pavyzdžiui, apsilankymas garų pirtyje, masažas ir dvasiniai pokalbiai su draugais per kvepiančios arbatos puodelis.

                Tačiau nepamirškite, kad pirties lankymas yra atsakinga veikla. Būtina laikytis visų taisyklių ir žinoti visas detales. Priešingu atveju, užuot tikėtasi teigiamo poveikio, kūnas gali būti stipriai pažeistas. Čia svarbu viskas: teisingas garų kambario pasirinkimas ir atitikimas temperatūros režimui, buvimo garų kambaryje trukmė ir tai, ką pasiimti su savimi į sauną ar pirtį. Pirties reikmenys ir pirties tekstilės reikmenys ir aksesuarai buvo išrasti ne šiaip sau. Jie skirti apsaugoti kūną nuo galimo neigiamo poveikio, sužeidimų, taip pat padeda maksimaliai išnaudoti šilumą ir garą.

                Visi mes žinome, kad einant į pirtį galima pasiimti su savimi vantą. Tačiau, kokie dar gali būti reikalingi aksesuarai ar reikmenys? Ne mažiau svarbi už vantą, yra ir pirties tekstilė.

                Viena iš reikalingų ir praktiškų aksesuarų – specialios šlepetės, skirto apsaugoti pėdas nuo karščio, neleisti slysti, palaikyti asmeninę higieną. Daugelis renkasi gumines šlepetes. Ir visiškai veltui. Įprasta, kad guma įkaista aukštoje temperatūroje ir šlepetės tampa didesnės bei labai slysta ant plytelėmis išklotų grindų. Pirčiai puikiai tiks pintos arba veltinės šlepetės. Tokios šlepetės yra higroskopiškos ir pasižymi gera šilumos izoliacija. Juose ir garų kambaryje bus patogu, be to, saugu ir prie baseino.

Taip pat be gali svarbu su savimi turėti gerą, ne visai mažą rankšluostį. Rankšluostis, didelis ir kilpinis, yra labai naudingas po dušo, o taip pat pravers ir kaitinantis pačioje pirtyje. Šiuo metu itin populiarėja dėl savo patogumo pirties prijuostė. Tai tikrai naudingas pirties tekstilės aksesuaras.

Norėdami apsaugoti plaukus nuo sauso oro ir karštų garų, kad nesusidarytumėte šilumos smūgio ir neperkaistų plaukai, turite ant galvos užsidėti specialią pirties kepurę arba dar puikesnį išradimą – medvilninį pirties gobtuvą. Pirties kepurės paprastai gaminamos iš vilnos, veltinio arba storo veltinio. Dėvint pirties kepurę lengviau toleruoti aukštą temperatūrą, taip prailginant šilumos malonumą. Šios kepurės yra įvairių dydžių, kad kiekvienas galėtų pasirinkti šį aksesuarą būtent sau. O siekdami didesnio individualumo ir pakylėtos nuotaikos, galite pasirinkti pirties kepurę su šmaikščiu užrašu ar siuvinėjimu. Pirties gobtuvas ar pirties kepurė yra būtinas aksesuaras, ką turite pasiimti į pirtį, ypač jei einate į rusišką garų pirtį ar sauną, kur aukšta temperatūra tiesiogine prasme gali kilti virš skalės ir pasiekti 80 ° C. Tokiomis ekstremaliomis sąlygomis kepurė gali apsaugoti jūsų galvą nuo perkaitimo, o plaukus - nuo perdžiūvimo ir sugadinimo.

Ne ką mažiau svarbi pirties tekstilės dalis – chalatas. Chalatas turėtų būti laisvas, plačiomis rankovėmis. Geriau, kad pirties chalatas būtų be papildomų aksesuarų, tokių kaip sagos, užtrauktukai ir panašiai. Geriausiais pasirinkimas  - tai kilpinės medvilnės, įprastai užsiaučiamas chalatas. Patartina, kad chalatas būtų su gobtuvu. Kalbant apie medžiagą, rekomenduojama pasirinkti chalatą, pagamintą iš natūralių audinių, tokių kaip medvilnė ar linas, nes jie yra naudingi odai ir nekenkia jai esant aukštai temperatūrai pirtyje. Tačiau sintetinių chalatų geriau neimti, nes jie neleidžia orui gerai praeiti ir neleidžia odai kvėpuoti. Be to, sintetiniai chalatai gali sukelti alergines reakcijas. Apsilankymas saunoje yra savotiška ceremonija, skirta ne tik kūno tobulinimui, bet ir galimybei gerai praleisti laiką. Reguliarios procedūros gali pagerinti savijautą, sustiprinti sveikatą ir gyvybingumą, taip pat pratęsti jaunystę. Tokie ritualai turėtų būti atliekami ypatingoje atmosferoje, kad sveikatingumo procedūros ir psichoemocinis atsipalaidavimas praeitų kuo veiksmingiau. Todėl kiekvienam garų kambario mylėtojui reikalinga tinkama apranga. Pirties apranga pasižymi padidintu patogumu, universalumu, praktiškumu ir ypatinga estetika.

Kempinė - taip pat reikalinga. Pirtyje oda garuoja, viršutinis negyvų ląstelių sluoksnis pradeda pleiskanoti. Atėjo laikas padėti savo odai ir išlaisvinti ją nuo pertekliaus. Vienu metu trinantys judesiai kempine suteiks masažo efektą, padidins odos kraujotaką, tonizuos ją ir atkurs jaunystę. Pirtyje turite teikti pirmenybę viskam, kas natūralu, ir kempinė  nėra išimtis. Tinka kempinės iš luftos, sizalio, karklų - jie visi yra gana kieti, todėl labai efektyviai valo odą.

Daugiau