Filtras

Spalva
Rankšluosčio Dydis

Virtuvės tekstilė 

Yra 4 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
Virtuvės tekstilė

Virtuvės tekstilė.

                Virtuvė yra viena iš populiariausių vietų namuose. Čia šeima renkasi bendrų patiekalų ir malonių pokalbių prie arbatos puodelio, bendrauja su svečiais prie taurės vyno ar tiesiog linksminasi. Todėl ypač svarbu atkreipti dėmesį į kiekvieną virtuvės detalę. Tai ypač pasakytina apie virtuvės tekstilės gaminius - j...

Virtuvės tekstilė.

                Virtuvė yra viena iš populiariausių vietų namuose. Čia šeima renkasi bendrų patiekalų ir malonių pokalbių prie arbatos puodelio, bendrauja su svečiais prie taurės vyno ar tiesiog linksminasi. Todėl ypač svarbu atkreipti dėmesį į kiekvieną virtuvės detalę. Tai ypač pasakytina apie virtuvės tekstilės gaminius - jie turėtų būti kiek įmanoma funkcionalesni ir tuo pat metu sukurti jaukumą. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis virtuvės tekstilę?

                Reikėtų atsiminti, kad visa virtuvės tekstilė, įskaitant staltieses, servetėles, rankšluosčius, virtuvės užuolaidas ir kitus aksesuarus, turi būti suprojektuota pagal tą patį stilių ir spalvų schemą. Pageidautina, kad yra keletas komplektų, su kuriais jūs galite bet kada „atnaujinti“ virtuvę, suteikti jos interjerui naujovės. Taigi, vieną komplektą galima įsigyti klasikinio stiliaus, ramiomis spalvomis ir netrukdomų modelių. Norėdami interjerui įlieti pavasario gaivumo, galite nusipirkti ryškiai nudažytą komplektą su gausybe augalų raštų. Tokie rinkiniai ypač įspūdingai atrodo sniego baltumo virtuvėse. Tekstilė su languotu raštu atrodys labai stilingai virtuvėje.

Be abejo, spalvų pasirinkimą turėtų nulemti ne tik asmeninės nuostatos, bet ir virtuvės interjeras. Visa šio kambario atmosfera turėtų būti suprojektuota tuo pačiu stiliumi, o jei pasirinksite kontrastingų spalvų virtuvės tekstilę, įsitikinkite, kad ji dera su sienų, grindų ir baldų spalva virtuvėje. Mėlynos spalvos virtuvės fone raudonos ir geltonos spalvos tekstilė atrodys gerai, jei virtuvė yra pieno spalvos, tada tai darys žalia, rožinė ar oranžinė spalvos tekstilė.

Renkantis audinį, taip pat reikia atsižvelgti ne tik į praktiškumą, bet ir į interjero stiliaus laikymąsi. Pavyzdžiui, jei virtuvė dekoruota kaimišku stiliumi, tai puikiai tiks vafliniai rankšluosčiai ir lininės staltiesės. Jei turite klasikinio stiliaus virtuvę, tuomet galite pasirinkti paprastas medvilnines servetėles. Kita svarbi pastaba: jei jūsų virtuvė nedidelė, tekstilės neturėtų būti per daug. Priešingu atveju tai atrodys kaip spalvingų gaminių sandėlis.

Virtuvėje naudojama daug tekstilės gaminių, o atsižvelgiant į paskirtį, jiems geriau tinka įvairios medžiagos.

• Natūralių medžiagų virtuvės tekstilė. Tai apima medvilnę, liną, bambuko pluoštą, vilną. Tokia virtuvės tekstilė yra maloni liesti, puikiai skalbiama, tačiau lengvai susiraukšlėja, džiovinant gali susitraukti. Natūralūs audiniai tinka užuolaidoms, šventinėms staltiesėms ir servetėlėms.

• Sintetinių medžiagų virtuvės tekstilė. Tokios medžiagos yra atsparios dilimui. Tekstilė, pagaminta iš sintetinių audinių, yra nebrangi, palyginti su gaminiais iš medvilnės ar lino, tačiau tuo pat metu jie gali kaupti statinį krūvį.

• Mišrių medžiagų virtuvės tekstilė. Natūralių ir sintetinių audinių derinys yra labiausiai paplitęs virtuvės tekstilės variantas. Iš tokių medžiagų gaminami visų tipų gaminiai: kabliukai, užtemdomos užuolaidos, kasdieninės staltiesės. Tokie tekstilės gaminiai yra tokie pat malonūs liesti kaip gaminiai iš natūralių audinių, tačiau tuo pat metu yra atsparesni dilimui.

Svarbi virtuvės tekstilės detalė – puodkėlė. Puodkėlės arba pirštinės yra būtinos išimant iš orkaitės indus ar kepimo padėklus arba perkeliant bet kurį pašildytą indą. Kai kuriais atvejais šie daiktai lengvai pakeičiami virtuviniais rankšluosčiais, kuriuos reikia kelis kartus sulankstyti, o tai susilpnina sukibimą, o nešiojamieji indai rizikuoja iššokti iš jūsų rankų pačiu netinkamiausiu momentu. Dėl to jūs prarandate indą, sugadinate grindis, keptuvę ir savo reputaciją priešais svečius. Norėdami to išvengti, naudokite kokybišką virtuvės tekstilę. Renkantis puodkėlę, pagrindinis kriterijus yra forma: stačiakampis, kvadratas, apvali ir kita. Apsvarstykite gaminio dydį - ranka turėtų būti visiškai uždaryta. Šiuo atžvilgiu patogiausias ir universaliausias yra tekstilė pirštinės pavidalo.

Kokius virtuvinius rankšluosčius pasirinkti? Virtuvės rankšluosčiai naudojami rankoms, stalo įrankiams ir indams valyti, o kartais ir servetėlėms ar laikikliams. Todėl virtuvei yra protinga nusipirkti kelis rankšluosčius (bent du turėtų būti nuolat naudojami). Vafliniai rankšluosčiai yra puikūs (jie gerai sugeria drėgmę, nepalieka įbrėžimų ir greitai nudžiūsta), o jei jums reikia įvairių medžiagų rankšluosčių, turėtumėte atkreipti dėmesį į bambuko ar medvilnės audinius. Atminkite, kad gaminio dydis turi įtakos jų funkcionalumui: rankšluosčiai, kurių matmenys 30x30 cm, gali būti papildomai naudojami kaip svečių servetėlės, o modeliai, kurių dydis 45x80 cm, tinka džiovinti indus po plovimo.

Virtuvės tekstilės gaminiams priskiriamos ir prijuostės. Prijuostės - dekoras ant sienos ar padėjėjas? Prijuostės puikiai saugo kasdienius rūbus nuo maisto dalelių. Šiuolaikiniai gamintojai žymiai paįvairino prijuosčių išvaizdą, todėl jos tapo stilingu aksesuaru.

Virtuvė yra vienas iš svarbiausių namo kambarių. Būtent šiame kambaryje ruošiamas skanus maistas ir susirenka kartu visa šeima. Kiekvienai namų šeimininkei virtuvė yra ypatinga vieta, todėl jaukumas turėtų būti ypatingas. Ruošdamas įvairius patiekalus virėjas turi nuolatos nušluostyti rankas, plauti indus, pasiimti karštus puodus ir daug daugiau. Todėl be virtuvės tekstilės tiesiog negali išsiversti. Be to, virtuvės tekstilė gali atlikti dekoratyvinį vaidmenį, papildydama kambario interjerą, suteikdama jam reikšmingų natų.

Daugiau