Vonios ir tualeto aksesuarai

Yra 17 prekės.

Rodoma 1-17 iš 17 elem.

Vonios ir tualeto aksesuarai.

                Sėkmingas vonios kambario interjero sutvarkymas yra pasirinkti pagrindinius baldus ir santechnikos gaminius, bet ir smulkias detales. Vonios ir tualeto aksesuarai yra paslėpti įvairiuose pagalbiniuose objektuose. Vonios kambario aksesuarus atstovauja platus aksesuarų asortimentas, be kurių gana sunku išsiversti.

Kaip išsirinkti vonios aksesuarus? Papildomi elementai, naudojami vonios kambaryje, gali išspręsti daugybę problemų, tačiau jie atrodo tinkami tada kai juos pasirenkame teisingai. Būtina stengtis kuo labiau sumažinti tokių aksesuarų skaičių, nes jų perteklius neigiamai paveiks jūsų interjerą, sukuriant beskonybės ir netvarkos įspūdį. Idealiu atveju pritaikykite tik tai, ko jums reikia, ko prireikia kasdien arba be ko negalite išsiversti. Jei vonios kambarys yra erdvus, tuomet jame galima dėti daugiau aksesuarų, tačiau jei jame nėra pakankamai vietos, tuomet reikia į tai atsižvelgti ir nepersistengti išdėstymo metu. Idealiu atveju aksesuarai turėtų būti pagaminti tuo pačiu stiliumi ir pateikiami viename egzemplioriuje su retomis išimtimis. Dažnai perkant vonios ir tualeto aksesuarus galite rasti įvairius komplektus, kurių įsigijimas visada garantuos teigiamą išvaizdą interjere. Nepaisant to, kad yra rinkinių, dauguma jų nepateikia viso komplekto su absoliučiai visais priedais, kurių gali prireikti. Atsižvelgiant į tai, rekomenduojama pasirinkti pagalbinius elementus tuo pačio stiliau ir spalvos, kad išvengti chaoso ir taip nedidelėje patalpoje.

Pirmajai vonios kambario aksesuarų grupei priskiriami įrankiai, leidžiantys išsisukti iš situacijos atsiradusios dėl vandentiekio problemų ar kita: stūmoklis,  unitazo šepetys.

Antrajai vonios ir tualeto aksesuarų grupei  priskiriami daiktai skirti laikyti ar saugoti higienos reikmenys ir priemones: muilinė, stiklinė dantų šepetėliams, tualetinio popieriaus laikiklis, muilo ar šampūno dozatorius ir kita.

Trečiajai vonios ir tualeto aksesuarų grupei priskiriami patogumo priedai: skalbinių krepšiai, šiukšliadėžės, įvairios pakabos ir kabliukai, vonios užuolaidos, grindų kilimėliai.

Skalbinių krepšys skirtas nešvariems drabužiams, kuriuos reikia skalbti, laikyti. Verta paminėti, kad yra vonios kambarių, kurių parametrai neleidžia naudoti krepšio dėl laisvos vietos trūkumo. Tokiu atveju skalbinius reikia sulankstyti tiesiai į skalbimo mašinos kamerą. Paprastai krepšys yra paslėptas spintelėse, todėl jis netraukia akies. Jei nėra galimybės jo paslėpti, tuomet reikia pasirinkti patrauklesnio dizaino krepšį, kuris tilps į bendrą kambario interjerą. Svarbu, kad krepšys turėtų dangtį, kuris paslėptų jo turinį.

Labai lengva pasirinkti visų rūšių vonios ir tualeto aksesuarus: muilo indus, kabliukus ir pakabas ir kita. Paprastai tokie pirkiniai perkami impulsyviai - tai ne tokie svarbūs vonios daiktai. Nors, kaip žinote, aksesuarai nėra pigūs, ir nusipirkti juos kiekvieną mėnesį nebus visai teisinga. Todėl jums reikia gerai apgalvoti tokių smulkmenų pasirinkimą.

Šiuolaikinėje parduotuvėje ar rinkoje vienodai įmanoma įsigyti tiek vonios aksesuarų komplektą, tiek kiekvieną iš jų atskirai. Koks yra geriausias vonios ir tualeto aksesuarų pasirinkimas? Tai yra skonio ir pageidavimų klausimas, tačiau bet kokiu atveju reikia atsižvelgti į vieną niuansą - faktas yra tas, kad aksesuarų rinkiniai paprastai parduodami standartiniame rinkinyje. Paprastai į šį komplektą įeina rankšluosčių laikiklis, vienas ar du kabliukai. Dažnai gamintojai praktikuoja komplektuoti aksesuarus pagal numatytą paskirtį - atskirai galite nusipirkti dušo, rankšluosčių ir chalatų, praustuvų komplektą ir atitinkamai bidė ir tualeto dubenį. Jei jums visko reikia vienu metu, gali kilti dizaino pasirinkimo problemų - nebent, žinoma, mes tikrai kalbame apie unikalius priedus. Naudojant standartinius chromuoto geležies rinkinius, problemų nebus. Su atskirai parduodamais vonios aksesuarais viskas yra visiškai kitaip - jų pranašumas yra tai, kad galite pasirinkti rinkinį pagal savo skonį, kuris leidžia vonios kambario interjerą padaryti tikrai unikalų. Tokiu būdu galite sukurti individualią kolekciją. Beje, gamintojai gana dažnai praktikuoja šį požiūrį į aksesuarų gamybą - vonios aksesuarų kolekcija gali būti puikus sprendimas jūsų kambaryje. Be to, jį galima įsigyti kaip visumą arba atskirai. Be to, rinkiniai, kurie yra panašios spalvos ir struktūros, gali būti derinami tarpusavyje - šią techniką dizaineriai naudoja kurdami didelius vonios kambarius, kurie įkūnija idėją padalinti kambarį į zonas.

Pabaigoje keli žodžiai apie vonios ir tualeto aksesuarų kokybę ir jų gamintojus. Tikriausiai niekam nėra paslaptis, kad su vienoda sėkme praktiškai už tuos pačius pinigus galite nusipirkti žemos kokybės gaminių, kurie nesugeba išsilaikyti net metus, arba tikrai patikimų, kurie džiugins jūsų išvaizdą mažiausiai penkerius metus. Išsirinkti aksesuarus vonios kambariui nėra taip sudėtinga. Svarbiausia yra aiškiai suprasti, ko norite pasiekti jų pagalba - jei jums jų reikia tik kaip funkcinių objektų, tuomet galite nekreipti dėmesio į jų išvaizdą ir kokybę. Bet jei vonios aksesuarai, be funkcinių, taip pat turės dizaino tikslą, tuomet turėtumėte rinktis kruopščiau ir atsakingiau.

Yra labai daug vonios ir tualeto aksesuarų, kurie vonios kambariui gali suteikti dekoratyvumo ir jaukumo. Jų pasirinkimas priklauso nuo buto savininkų noro, poreikio papildyti ar net pakeisti pagrindinį interjero dizainą. Reikėtų atsiminti, kad beveik visos medžiagos ir prietaisai, naudojami patalpose, kuriose yra daug drėgmės, turi būti atsparūs drėgme. Be to, pačiame vonios kambaryje turėtų būti efektyvi vėdinimo sistema, kuri greitai pašalintų perteklinę drėgmę - tada apdaila ir visi dizaino aksesuarai tarnaus daug ilgiau.

Rodyti daugiau