PREKIŲ UŽSAKYMAS, PRISIJUNGIMAS.

- El. parduotuvėje Pirkėjas gali pirkti visą parą, 7 dienas per savaitę.

- Pirkimo utartis pradeda galioti nuo to momento, kai Pirkėjas paspaudžia mygtuką „Pateikti užsakymą“ ir nurodytų el.pašto adresu gauną automatinį užsakymą patvirtinantį laišką.

- Pirkėjas pastebėjęs užsakyme klaidą arba norėdamas užsakymą anuliuoti, privalo nedelsdamas susisiekti su www.komoda.lt klientų aptarnavimo skyriumi tel.: +370 651 00101 ir/arba el.paštu: info@komoda.lt .

- Pirkėjas turi teisę pasirinkti apsipirkti kaip registruotas pirkėjas arba atlikti apsipirkimą be registracijos. Išsami informacija apie klientų duomenų saudojimą ir tvarkymą: PRIVATUMO POLITIKA

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

ATSISKAITYMO TVARKA: PLAČIAU

Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų:

- Atsiskaitymas internetu per Neopay - pasirinkus apmokėjimą per Neopay prie sistemos prisijungiama automatiškai, o užsakovas  iš karto mato apmokėjimą.

- Atsiskaitymas per DPD kurjerius - užsisakyti atsiskaitymą per DPD kurjerius galima tik tuomet, kai užsakymas pristatomas Kliento nurodytu adresu. DPD kurjeriui galimas atsiskaitymas grynaisiais pinigais arba banko kortele.

- Atsiskaitymas atsiimant užsakymą "komoda.lt" atsiėmimo punkte adresu Mainų g. 6, Klaipėda galimas TIK grynaisiais pinigais, būtina turėti sumą be grąžos.

- Atsiskaitymas per elektroninę bankininkystę.

- Pasirinkus apmokėjimą per elektroninę bankininkystę arba per Neopay, prekės rezervuojamos iš karto po gauto apmokėjimo. Negavus apmokėjimo per 3 darbo dienas užsakymas atšaukiamas prieš tai susisiekus su Pirkėju asmeniškai.

Pardavėjas neatsako už tai, kad el. parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realios prekių formos ir/ar spalvos, dėl pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

PREKIŲ GRĄŽINIMO/KEITIMO TVARKA: PLAČIAU

Informuojame, kad mūsų el. parduotuvėje prekių keitimo galimybės nėra.

Pirkėjas gali grąžinti prekę ir pateikti naują užsakymą pasirenkant kitą norimą dydį, spalva ir t.t.

- Grąžinimo terminas yra 20 dienų nuo prekės (-ių) gavimo datos.

- Už grąžintas prekes, Pirkėjas atgauna visus sumokėtus pinigus (išskyrus pristatymo išlaidas).

- Jei prekė(ės) grąžinamos dėl broko ar el.parduotuvės kaltės, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui visus sumokėtus pinigus įskaitant ir pristatymo išlaidas.

- Kartu su užsakymų Pirkėjas gauna "PREKIŲ GRĄŽINIMO FORMĄ", kurią yra būtina užpildyti norint atlikti prekės (-ių) grąžinimą.

- Grąžinamos prekės kartu su užpildyta "PREKIŲ GRĄŽINIMO FORMĄ", siunčiamos adresu: UAB "Komoda" Mainų g. 6-305 kab. LT-94101 Klaipėda