Filtrai (917 prekės)

Kaina

1,00 € - 112,00 €

Medžiaga

SEZONINĖS PREKĖS

                Sezoninės prekės - tai prekės, kurios yra skirtos naudoti tam tikru metų laiku (pavasarį, rudenį, vasarą ar žiemą). Dažniausiai tokioms prekėms priskiriami drabužiai ar batai, sukurti tam tikroms klimato sąlygoms (žieminiai batai, gaminiai iš kailio, sandalai ir kt.). Šiuo metu galiojančių sezoninių prekių sąrašą, bet kokį sezoninių prekių sąrašą, dabartiniai teisės aktai nėra patvirtinti, todėl, norint nustatyti prekių sezoniškumą, pirmiausia reikėtų vadovautis informacija apie patį produktą.

                Deja, mes ne visada galime sau leisti pirkti. Aukštos kokybės prekės atitinkamai kainuoja, todėl norėdami nepadaryti didelės žalos šeimos biudžetui, esame linkę daug ko atsisakyti. Tačiau nebūtina nuolat savęs riboti, nes yra išeitis! Daugelis gamintojų, taip pat parduotuvės ir prekybos centrai siūlo savo klientams įvairias prekių ir drabužių nuolaidas, organizuoja sezoninių prekių išpardavimą ir nuolaidas. Jie leidžia daug pigiau nusipirkti net ir populiariausius bei kokybiškiausius gaminius. Patyrę pirkėjai žino, kur ir kokiu metu veikia nuolaidos prekėms ir drabužiams, o kur pelningiau pirkti viską namui ir kita. Kokie būna sezoninių prekių išpardavimai ir nuolaidos: Šventinis sezoninių prekių išpardavimas -  didžiausią jaudulį visame pasaulyje sukuria šventiniai sezoniniai išpardavimai ir nuolaidos. Jie pradeda veikti daugiausia Naujųjų metų ir Kalėdų atostogų išvakarėse. Per šį laikotarpį galite nusipirkti beveik bet kokį produktą už nedidelę kainą. Ne mažiau populiarios yra nuolaidos prekėms ir drabužiams, skirtoms atostogoms, tokioms kaip Valentino diena, kovo 8 d. Ir kita; Sezoninės nuolaidos prekėms ir drabužiams dažniausiai būna sezoninių išpardavimų ir nuolaidų metu. Pavyzdžiui, vasariniai drabužiai parduodami su nuolaidomis „ne sezono metu“, tai yra rudenį ar žiemą. O prasidėjus šiltoms poroms, žiemos kolekcijos parduodamos. Labiausiai žinomi prekės ženklai retkarčiais organizuoja didelį sezoninių prekių  išpardavimą ir nuolaidas. Praėjusių sezonų kolekcijos gali pasiekti net 90 procentų nuolaidas; Bendras arba galutinis sezoninių prekių išpardavimas ir nuolaidos. Toks išpardavimas organizuojamas prieš užsidarant parduotuvėms. Per tokį išpardavimą galite nusipirkti ne tik drabužių ar batų. Su didelėmis sezoninėmis nuolaidomis prekėms ir drabužiams galite įsigyti daugybę būtiniausių daiktų. Taip pat yra išpardavimų, skirtų, pavyzdžiui, prekės ženklo, parduotuvės, prekybos centro ar įmonės gimtadieniui. Šią dieną pirkėjai skatinami visomis akcijomis, nuolaidomis ir dovanomis.

                Tai kokios prekės kokį sezoną būna aktualios?

                Ruduo ir žiema yra pagrindinis sezonas tokios prekėms kaip pėdkelnės, pirkti. Pėdkelnių pasirinkimas – svarbus aspektas, norint pasiekti teisingą bei galutinį savo įvaizdį. Pėdkelnės gali būti ne tik svarbiu aspektu kuriant įvaizdį, bet taip pat ir ganėtinai ryškiu Jūsų aksesuaru. Teisingai pasirinktos pėdkelnės – parodo Jūsų rafinuotą skonį bei pabrėžia Jūsų kojyčių grožį. Populiariausios pėdkelnės – klasikinės, kūno bei juodos spalvos. Šaltoms žiemos dienoms geriau rinktis pėdkelnes, kurių sudėtyje yra medvilnės ar vilnos.  Iš spalvų ir modelių gamintojai siūlo Jums begale variantų – kūno spalvos (įvairių atspalvių) pėdkelnės, kurias galėsite rinktis artimiausiai Jūsų odos spalvai, juodos spalvos pėdkelnės – universalus variantas, tinkamas beveik visose situacijose, nėriniuotos ar raštuotos pėdkelnės – puikiai tiks prie kuklios aprangos, ekstravagantiškoms asmenybėms – puikiai tiks įvairių spalvų pėdkelnės – mėlynos, pilkos,  baltos, raudonos ir t.t., svarbu teisingai bei lakoniškai suderinti Jūsų įvaizdį.

                Sezoninės prekės yra ir chalatai. Juos taip pat esame labiau įsigyti rudenį ir žiemą, nes juk šaltais vakarais taip smagu įsisukti į šiltą minkštą chalatą. Tiek daug chalatų, kad dažniausiai net sunku išsirinkti : ilgi, trumpi, su gobtuvu ar be jo, su kišenėmis, sujuosiami ar užtraukiami užtrauktuku, su įvairiomis aplikacijomis ir siuvinėtus arba visiškai vienspalviai ir klasikiniai. Šiltą minkštą, kokybišką chalatą galima rinktis dovanų ieškant geriausio sprendimo per žiemos šventes.

                Ruduo ir pavasaris puikus metas pirkti skėčius ir lietpalčius. Skėčiai vaikams ir suaugusiems – jų pasirinkimas didžiausias sezono metu. Galite rinktis klasikinius, spalvotus, permatomus su įvairiomis rankenomis, sudedamus ar automatinius. Pasirinkimas toks pat didelis kaip ir lietpalčių. Lietpaltis ir skėtis – rudens sezono hitas, kuris gali būti praktiškas ir gražus ar stilingas.

Viena pagrindinių prekių perkamų vasarą – maudymosi kostiumėlis. Patogus maudymosi kostiumėlis – svarbus gero poilsio aspektas. Rinkdamos „antrą odą“ nesikuklinkite „pakankinti“ gaminį: patupinėkite ir pasilankstykite matuodamos maudymosi kostiumėlį, patikrinkite, kad petnešėlės neįsirėžtų bet ir ne kabėtų laisvai. Tinkamo dydžio maudymosi kostiumėlis pakoreguos figūros linijas, paslėpdamas trūkumus bei pabrėždamas privalumą. Nedidelei krūtinei – rinkitės uždaresnį modelį su ryškesniu piešiniu krūtinės zonoje, kelnaitės tokiu atveju turėtų būti tamsesnės ir vienspalvės. Didelei krūtinei – labiau tiks plačios petnešėlės, kuriuos vizualiai subalansuos figūrą, taip pat geriau rinktis vienspalvį sodrų maudymosi kostiumėlį. Labai plačius klubus paslėps uždaras vientisas maudymosi kostiumėlis.

                Ar žinojote kad net keliaraiščiai turi savo sezoniškumą? Keliaraiščio pirkimai išauga pavasario viduryje kelis šimtus kartų ir laikosi pirkimo topuose iki pat rudens. Keliaraištis pats pikantiškiausias aksesuaras pasaulyje. Paprastas ir funkcionalus aksesuaras įgavo naują reikšmę, tapo paslaptingu bei gundančiu aksesuaru su kuriuo susijusi pikantiškiausia vestuvių tradicija.  Keliaraištis atsirado dar tada, kai moterys nežinojo apie pėdkelnes, o vyrai nei nenumanė kas yra kelnės. Keliaraiščio pagalba laikėsi aukštos odinės kojinės, kurias dėvėdavo senovėje. Daug vėliau kojines pradėjo siūti iš medžiagos arba megzti, tačiau itin dideliu elastingumu jos vis tiek nepasižymėjo, todėl keliaraištis buvo neatsiejama garderobo dalis. Tradiciškai keliaraištis dėvimas ant dešinės kojos, aukščio kelio.  Kartais dėvimi du keliaraiščiai, vienas platus, kitas siauras, aukščiau nei pirmas per delną. Apatinį platų keliaraištį jaunikis nuima nuo nuotakos kojos vestuvių puotos metu, plonas antras keliaraištis – medaus mėnesio keliaraištis, kurį jaunikis nuima pirmąją vestuvių naktį. Sezono metu metu galima įsigyti įvairiausių keliaraiščių kiekvienam skonius: platūs, siauri, įvairių spalvų, nėriniuoti, puošti akmenukais, karoliukais, siuviniais.

                Yra begalė sezoninių prekių, nepriklausomai nuo metų laiko – kiekvienas galime rasti sau tinkams prekes ištisus metus.

 

 

Rodyti daugiau