Indų plovimo priemonės 

Šioje kategorijoje prekių nėra.
Indų plovimo priemonės

Indų plovimo priemonės.

                Indų plovimo priemonės- chemikalai, naudojami plauti ir valyti indus, buitinius prietaisus. Kokybiškas ploviklis turi atitikti šiuos reikalavimus: geras putojimas - jo išleidimo išlaidos priklauso nuo putų kiekio; supakuoti į saugią pakuotę, kad vaikai ar naminiai gyvūnai negalėtų jos atidaryti, pilti ar g...

Indų plovimo priemonės.

                Indų plovimo priemonės- chemikalai, naudojami plauti ir valyti indus, buitinius prietaisus. Kokybiškas ploviklis turi atitikti šiuos reikalavimus: geras putojimas - jo išleidimo išlaidos priklauso nuo putų kiekio; supakuoti į saugią pakuotę, kad vaikai ar naminiai gyvūnai negalėtų jos atidaryti, pilti ar gerti / praryti; nesukelti alergijos ir būti kuo saugesni sveikatai. Gerai, jei jo sudėtyje yra medžiagų, kurios palengvina sudirginimą ir minkština rankų odą (silikono, glicerino, alavijo).

Indų plovimo priemonės yra kelių rūšių:

  •          Skirti plauti rankomis, kurie skirstomi į: Skystis / gelis - lengvai naudojamas, gerai valo indus net šaltame vandenyje, gerai kvepia, minkština rankų odą. Tokia indų plovimo priemonė yra ekonomiška: keli lašai skysčio suteikia gausiai putų. Tačiau skysti produktai labai blogai nuplaunami nuo indų paviršiaus, todėl ant jo lieka nuodingų medžiagų; Milteliai (šlifavimo priemonė) yra veiksminga priemonė, tinkanti ne tik plauti indus, bet ir plauti kriauklę. Patekus ant odos, milteliai nėra absorbuojami. Šio tipo ploviklių trūkumai yra trapumas, mažų dalelių prilipimas prie indų mikro įtrūkimų, todėl jas sunku pašalinti skalaujant. Pati pudra taip pat gali subraižyti indus. Atkreipkite dėmesį: nepatartina plauti sidabrinių ar trapių indų plovimo priemonėmis, jei jos nėra tinkamai paženklintos ir tinkamos tam tikriems plaunamiems indų paviršiams; indai iš nerūdijančio plieno ir keramikos netoleruoja miltelių naudojimo: jie subraižo jo paviršių; Geriausias stiklinių indų plovimo pasirinkimas yra skystos indų plovimo priemonės.
  •          Indaplovėms: plaudami indus indaplovėse, nenaudokite gaminių, skirtų plauti indus rankiniu būdu. Gausus putų kiekis, gaunamas naudojant ploviklį skirtą plauti rankomis, sumažina indaplovės efektyvumą ir gali sugadinti įrenginį. Gelis skirtas indaplovėms yra saugiausias pasirinkimas: jis nesukelia mikro įtrūkimų, minkština vandenį ir neoksiduoja metalo (įskaitant sidabrą). Greitai ištirpsta, puikiai tinka plauti įvairius indus. Vartojimas - 15-33 ml per 1 mašinos ciklą. Milteliai – dažniausiai naudojama indų plovimo priemonė skirta indaplovėms. Privalumai ir trūkumai yra tokie patys kaip analogų rankoms plauti. Vartojimas - 25–30 g per 1 mašinos ciklą; Tabletės yra ekonomiškiausias ir patogiausias ploviklio tipas. Vartojimas - 1 tabletė per 1 mašinos ciklą. Tabletę galima lengvai padalyti į 2 arba 4 dalis - tai leidžia ją vartoti dozėmis. Tabletės gali būti vieno sluoksnio (ploviklio) ir daugiasluoksnės "Z in 1" (ploviklis + skalavimo priemonė + minkštiklis). Svarbu - tabletės nepatartina naudoti trumpo ciklo plovimams, nes ji neturi laiko ištirpti. Taip pat verta manyti, kad tabletė netinka per minkštam ar labai kietam vandeniui. Plaunant indus indaplovėje taip pat  naudojamos papildomos priemonės: Skalavimo priemonė - apsaugo nuo indus nuo labai kieto vandens, taip pat suteikia indams blizgesį. Šis produktas sudaro ploną vandenį atstumiančią plėvelę indų paviršiuje. Skalavimo priemonės sunaudojimas yra maždaug 0,5–0,7 L 10–12 ciklų. Minkštiklis - tirpdo kenksmingas medžiagas indaplovėje ir taip apsaugo nuo skalės ir kalcio druskų atsiradimo ant indaplovės kaitinimo elementų. Po skalavimo minkštiklis nuplaunamas nuo indų paviršiaus. Jis pilamas su plovikliu. Minkštiklio kiekį lemia vandens kietumas. Gaiviklis - pašalina nemalonius kvapus ir suteikia malonų aromatą indaplovei ir indams. Kvapiosios medžiagos dėka - plovikliai padeda atsikratyti nemalonaus kvapo ir suteikia gaivumo išplautiems indams. Kvapai skiriasi pagal intensyvumo laipsnį - tai ypač svarbu alergiškiems žmonėms. Aštriausi kvapai yra tie, kurių pakuotėje yra etiketė „Šviežumas“. Mažiau intensyvus citrinų ir kitų citrusinių vaisių kvapas. Kitas - vaisių ir uogų kvapas. Lengviausias kvapas yra iš alavijo produktų. Santykinai neutralūs yra obuolių kvapai.

Daugelis indų ploviklių yra supakuoti į plastikines pakuotes. Skaidrus butelis padeda įvertinti produkto kiekį, tankį ir spalvą, taip pat tai, ar apačioje nėra nuosėdų. Beveik visų butelių šonuose yra specialios įdubos, dėl kurių buteliuką patogu laikyti šlapiomis ar riebiomis rankomis. Dugnas paprastai yra platus su įpjova, kad būtų didesnis stabilumas. Indų plovimo priemonių buteliukai su skystais produktais yra aprūpinti specialiu dozatoriumi, kuris leidžia vienu metu suvartoti nedidelį produkto kiekį.

Indų plovimo priemonės, kurios yra miltelių pavidalo – dažniausiai supakuotos į butelį, panašų į cilindrą, kurio dangtelyje yra skylės milteliams išsilieti. Ši pakuotė, o būtent jos dangtis, nėra labai ekonomiška - jei neskaičiuosite stiprumo ir nepadarysite staigaus judesio, milteliai išsilies daug didesniu kiekiu, nei norima. Šiandien daugelis gaminių parduodami specialiose ekonomiškose plastikinėse pakuotėse, iš kurių skystis pilamas į „daugkartinio naudojimo“ indą.

Renkantis indų plovimo priemonės verta atsižvelgti į dar keltą aspektų:

  •          Vaikams skirtų indų plovimo priemonės turėtų būti be paviršiaus aktyviųjų medžiagų, fosfatų, kvapiųjų medžiagų, nesukelti alergijos ir gerai nusiplauti karštu ir šaltu vandeniu. Svarbu, kad produktas būtų tinkamas naudoti plaunant bet kokius vaikams skirtus indus (puodeliai, lėkštės, buteliai ir kt.). Idealus pasirinkimas yra organinė priemonė.
  •          Bet kokią indų plovimo priemonę geriausia iš pradžių pilti ant specialios indams plauti kempinės, o paskui plauti indus.
  •          Svarbu visada laikytis dozavimo instrukcijų, nurodytų ant indų plovimo priemonių pakuotės.
  •          Nepamirškite skalbti kempinių, nes jos kaupia nešvarumus ir bakterijas. Todėl keiskite jas kuo dažniau.
  •          Nemaišykite skirtingų indų plovimo priemonių, nes gali susidaryti kenksmingos toksiškos medžiagos.
  •          Laikykite ploviklius vaikams nepasiekiamoje vietoje ir dirbdami su sunkiomis cheminėmis medžiagomis, mūvėkite pirštines.

 

Daugiau