Skalbimo priemonės 

Yra 1 prekė.
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko
Skalbimo priemonės

Skalbimo priemonės.

                Nuomonė, kad dažnas skalbimas kenkia daiktams, yra klaidinga. Tiesą sakant, tik prastos kokybės skalbimo priemonės pablogina pirminį naujų drabužių būklę. Jei kompetentingai žiūrėsite į skalbimo miltelių pasirinkimą, rasite saugias ir efektyvias skalbimo priemones, galėsite savo skalbinius į skalbimo mašiną dė...

Skalbimo priemonės.

                Nuomonė, kad dažnas skalbimas kenkia daiktams, yra klaidinga. Tiesą sakant, tik prastos kokybės skalbimo priemonės pablogina pirminį naujų drabužių būklę. Jei kompetentingai žiūrėsite į skalbimo miltelių pasirinkimą, rasite saugias ir efektyvias skalbimo priemones, galėsite savo skalbinius į skalbimo mašiną dėti nebijodami dėl jų saugumo.

                Anksčiau mūsų mamos, tėvai, seneliai skalbdavo laiko patikrintais būdais: praustuvas, skalbimo milteliai, lenta ir rankos. Atsiradus skalbimo mašinoms, viskas tapo sudėtingiau: prekybos centre atsirado skalbiniams skirta visa lentyna. Kondicionieriai, kapsulės, geliai, milteliai, balinimo priemonės - rinkdamiesi tinkamą produktą, turite laikytis kelių taisyklių. Pirma taisyklė: reikia pasirinkti tik patikimų gamintojų priemones - prastos kokybės produktai gali sugadinti daiktą ir sugadinti skalbimo mašiną. Antra taisyklė: būtina stebėti naudojamų skalbimo priemonių dozavimą. Jei sunaudojama nepakankamai, galime neišgauti reikiamo rezultato, o jei jų per daug, drabužiai gali būti sugadinti.

                Renkantis skalbimo priemonę, pirmiausia svarbu nuspręsti, kokios formos ji turi būti. Šiandien rinkoje pateikiamos trys pagrindinės formos: milteliai, geliai ir kapsulės.

                Dėl patobulintos kompozicijos ir gelio formos kapsulės susidoroja su sunkiausiomis dėmėmis. Skirtingai nuo daugelio sausų miltelių, kapsulės skalbimo metu yra visiškai išplaunamos, švelniai veikia audinį ir nepalieka dryžių. Kapsulės skalbia drabužius net 30 ° C temperatūroje ir per trumpą laiką. Reikės mažiau elektros ir vandens. Įprastam 4-5 kg ​​skalbimui užtenka vienos kapsulės, didelėms apkrovoms geriau naudoti dvi iš karto - ir nieko nereikia matuoti specialiais indeliais. Kapsulę reikia uždėti ant būgno dugno, o ant viršaus krauti skalbinius. Priešingu atveju kapsulė gali visiškai neištirpti skalbimo metu. Kapsulės yra mažos - nedidelė kapsulių dėžutė pakeis didelę skalbimo miltelių pakuotę. Renkantis kapsules, turite atsižvelgti į aktyvių komponentų skaičiaus skirtumus. Vieną komponenčių kapsulių sudėtyje yra tik skalbimo gelio, todėl jos negali susidoroti su dėmėmis - geriau pasirinkti dvi komponentes kapsules, kuriose taip pat yra dėmių valiklis. Trijų komponentų kapsulės laikomos geriausiomis: be skalbimo gelio ir dėmių valiklio, juose yra ryškumo stiprintuvo. Taigi daiktai išsaugo ryškumą ir išvaizdą net po daugybės skalbimų.

                Miltelių pavidalo skalbimo priemonių sudėtį sudarančios dalelės giliai įsiskverbia į teršalus ir efektyviai susidoroja su sudėtingomis dėmėmis. Renkantis miltelius, svarbu atsiminti, kad žemos kokybės produktai gali prastai ištirpti, ypač skalbiant trumpais ciklais ir žemoje temperatūroje. Miltelių mikrodalelės gali būti nevisiškai nuplaunamos skalbimo metu ir gali likti ant drabužių. Audinio pluoštai tampa šiurkščiavilniai ir ilgainiui pradeda skaidytis. Daiktai tampa neelastingi, nelankstūs ir be formos. Daugelis gamintojų į miltelių kompoziciją įtraukia fosfatus - elementus, kurie sustiprina valymo komponentų veikimą. Didelis fosfato kiekis gali sukelti alergines reakcijas ir neigiamai paveikti žmonių sveikatą. Atidžiai ištirkite skalbimo priemonės sudėtį - geriau nenaudoti skalbimo priemonių su fosfatais.

                Skystos gėlinės skalbimo priemonės  skalbia prasčiau nei geri bei kokybiški birūs milteliai ar kapsulės. Tačiau skysti produktai ištirpsta lengviau nei sausi milteliai, nepalieka dėmių ant drabužių ir paprastai suteikia minkštesnį skalbimą bei apsaugo audinius. Kai kurie gamintojai su geliu tiekia specialų matavimo puodelį su šepetėliu, skirtu išankstiniam dėmių apdorojimui. Tai padeda geliui prasiskverbti giliau į dėmę ir pasiekti geriausią rezultatą.

                Pagal skalbimo tikslą milteliai skirstomi į dvi rūšis: Universalios skalbimo priemonės - naudojamos drabužiams ir daiktams iš daugelio rūšių audinių (įskaitant spalvotus) skalbti bet kurioje temperatūroje (optimalus - 40–60 ° C). Tokie milteliai gerai susidoroja ir su maža, ir su didele tarša. Universalūs gaminiai netinka vilnos ir šilko gaminiams plauti; Specialios skalbimo priemonės - naudojamos skalbti vilną ir šilką, taip pat spalvotus drabužius. Juose dažnai yra įvairių papildomų komponentų efektyvesniam skalbimui; Skalbimo priemonės skirtos vaikų drabužiams - sudėtyje nėra fosfatų, kvapiųjų medžiagų, balinamųjų komponentų, kondicionierių, fermentų, sodos. Vaikų drabužių skalbimo priemonės gerai ištirpsta ir nesukelia alergijos. Svarbu: skalbimo priemonės skirtos vaikų drabužiams yra tinkamai paženklinti („naujagimiams“, „kūdikiams“, „be kenksmingų medžiagų“). Bet geriau atidžiai ištirti skalbimo priemonių sudėtį, nes dažnai „vaikų“ ir „suaugusiųjų“ skalbinių skalbimo priemonės turi tas pačias sudedamąsias dalis. Vaikų skalbimo priemonės neturėtų turėti kvapo.

                Tarp visų skalbimo priemonių taip pat yra pagalbinių priemonių skirtų susitvarkyti tam tikroje gyvenimo situacijoje: dėmių valiklis - naudojamas sudėtinėms dėmėms pašalinti prieš skalbimą, kai mirkomas. Yra dviejų tipų dėmių valikliai: universalus - pašalina daugybę dėmių (įskaitant riebalus, arbatą, vašką, pomidorų padažą, žolę, rašalą). Kai kuriais atvejais toks dėmių valiklis gali būti neveiksmingas; specialus - pašalina tam tikrų rūšių dėmes (nuo pieno ir kraujo, kavos ir arbatos, aliejaus ir riebalų, rūdžių ir dezodorantų). Tokia priemonė geriau susidoroja su konkrečiomis dėmėmis, atsižvelgiant į audinio savybes. Efektyviam dėmių pašalinimui reikia turėti keletą specialių preparatų; Skalavimo priemonė (kondicionierius) - naudojama po skalbimo, kai skalaujama. Kondicionierius minkština audinį, turi antistatinį poveikį, sumažina raukšlių susidarymą ir palengvina lyginimą. Išskalauti skalbiniai maloniai kvepia, o spalvoti audiniai tampa ryškesni; Balinamosios skalbimo priemonės - skirtos pašalinti dėmes nuo baltų skalbinių, mirkant ar skalbiant. Balinamąsias priemones galima suskirstyti į dvi grupes: Cheminė medžiaga (chloras arba deguonis) - naikina spalvotas dėmes, pavyzdžiui - arbatos, kavos ar vyno. Chloras - gana efektyvus, tačiau jis sunaikina audinį ir suerzina dažus. Tokia balinamoji priemonė ypač pavojinga šilkui, vilnai, moherio drabužiams, spandekso gaminiams. Todėl jis retai sutinkamas skalbimo priemonėse; Antra balinamosios priemonės rūšis  - optinės balinamoji priemonė - nesunaikina dėmių, o tik paslepia jas liuminescenciniais dažais. Šios medžiagos sukuria baltumo efektą. Optinė balinamoji priemonė yra daugelio skalbimo miltelių dalis.

Nėra nė vieno produkto, kuris būtų vienodai tinkamas bet kokiam skalbimui, nes jo efektyvumas priklauso nuo audinio savybių, dėmių pobūdžio ir kitų veiksnių. Kai kurias dėmes galima plauti tik specialiais produktais. Praktika rodo, kad viena ir ta pati skalbimo priemonė nevienodai veikia skirtingus audinius: vieni puikiai nuplaunami, o kiti sugadinami. Todėl, norint skalbti daiktus iš įvairių audinių, turinčių skirtingos kilmės dėmių, rekomenduojama turėti keletą skalbimo priemonių.

                Renkantis skalbimo priemonę pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į pakuotę: ji turi būti sandari, informacija ant pakuotės turėtų būti prieinama ir suprantama, kokybiškos plovimo priemonės turi turėti aiškiai ir išsamiai aprašytą sudėtį. Jei nėra pilno sąrašo, neverta imtis tokios priemonės; Taip pat turėtumėte įvertinti pakuotės vientisumą: milteliai neturėtų būti sukritę į gumulus; Rinkdamiesi skalbimo priemonę – visada atkreipkite dėmesį į galiojimo laiką

Skalbimo priemonių, turinčių per daug atšiaurių ir koncentruotų kvapų, reikėtų atsisakyti. Kuo mažiau intensyvus gaminio kvapas, tuo geriau; Didelėse specializuotose parduotuvėse rekomenduojama nusipirkti ploviklių iš gerai žinomų prekių ženklų. Ten galite pasirinkti kokybišką skalbimo priemonę; Jūsų pasirinktos skalbimo priemonės – turi gerai ištirpti vandenyje, plovimo rezultatas priklauso ne tik nuo gaminio kokybės, bet ir nuo jo naudojimo teisingumo. Todėl griežtai laikykitės jo naudojimo instrukcijų.

Daugiau