Filtras

Gamintojas

Valikliai ir plovikliai 

Yra 6 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
Valikliai ir plovikliai

Valikliai ir plovikliai.

                Valikliai ir plovikliai - chemikalai, naudojami plauti ir valyti indus, buitinius prietaisus ir valyti patalpas. Kokybiškas ploviklis turi atitikti šiuos reikalavimus: geras putojimas; saugi pakuot4, kad vaikas negalėtų jos atidaryti, pilti ar gerti / praryti; neturi sukelti alergijos ir būti saugesni sve...

Valikliai ir plovikliai.

                Valikliai ir plovikliai - chemikalai, naudojami plauti ir valyti indus, buitinius prietaisus ir valyti patalpas. Kokybiškas ploviklis turi atitikti šiuos reikalavimus: geras putojimas; saugi pakuot4, kad vaikas negalėtų jos atidaryti, pilti ar gerti / praryti; neturi sukelti alergijos ir būti saugesni sveikatai. Gerai, jei jo sudėtyje yra medžiagų, kurios palengvina sudirginimą ir minkština rankų odą (silikono, glicerino, alavijo).

                Valikliai ir plovikliai būna kelių skirtingų rūšių:

  •          Skystas produktas - lengvai ir efektyviai pašalina nešvarumus, tačiau greitai sunaudojamas.
  •          Gelis yra ekonomiškesnis, nes yra tirštos konsistencijos ir lengvai naudojamas. Geriausias variantas daugeliu atvejų.
  •          Milteliai yra pigi ir efektyvi priemonė, tačiau juos naudojant galima subraižyti valomą paviršių. Reikėtų nepamiršti, kad norint atsikratyti sudėtingų ir pamirštų teršalų naudojant miltelius, reikės nemažai pastangų.
  •          Purškiamos priemonės - purškia skystą produktą, kuris suteikia ekonomišką naudojimą ir lengvą naudojimą. Silpni teršalai pašalinami iškart po naudojimo.
  •          Kremas / pasta - naudojamas subtiliam paviršių, kuriuos reikia kruopščiai tvarkyti, valyti, tačiau ne visada veiksmingi. Kokybiškas kremas / pasta yra gana brangūs.

Ploviklio formos pasirinkimą lemia valomosios medžiagos savybės. Akiniams ir veidrodžiams geriau naudoti skystą priemonę ir purškiklį, kuris valo nuo nešvarumų, suteikia blizgesio ir turi antistatinį poveikį (apsaugą nuo dulkių). Vonią, tualetą ir virtuvę rekomenduojama valyti subtiliu, neabrazyviniu produktu. Kriauklėms: keraminės kriauklės - pasta arba minkšti milteliai; nerūdijančio plieno kriauklės - gelis arba skystis; stiklo kriauklės – skysti valikliai ir plovikliai. Vonios, tualeto ir virtuvės priemonės turėtų turėti antibakterinį poveikį. Svarbu, kad tualeto preparate būtų kvapas, pašalinantis nemalonius kvapus. Baktericidinės savybės turi turėti priemones grindims valyti. Tai gali būti skysta, miltelių pavidalo arba panaši į gelį. Na, jei tokie valikliai ir plovikliai turi antistatinių savybių - tokiu atveju dulkės kaupsis lėčiau. Geriausias plytelių plovimo pasirinkimas yra kreminis ar skystas produktas, nes milteliai gali subraižyti plytelių paviršių. Galite naudoti purškalus. Baldams valyti naudojamas poliravimas - purškiklis arba skystas agentas, kuris pašalina priemaišas, atkuria medžiagos struktūrą, suteikia blizgesio ir pasižymi antistatinėmis savybėmis. Tačiau rūdims pašalinti gali būti naudojamas neabrazyvinis agentas (gelis, skystis) ir miltelių pavidalo preparatas. Gelis ar skystis negali susidoroti su labai stipriomis korozijos nuosėdomis. Veiksmingesnius miltelius reikia naudoti atsargiai, kad nesubraižytų paviršiaus. Norėdami išvalyti vamzdžius, galite naudoti gelį arba granuliuotą preparatą. Universali priemonė miltelių, skysčio ar gelio pavidalu kai kuriais atvejais veiksmingai susidoros su tarša ir sutaupysite pinigų. Nėra valiklio ir ploviklio, vienodai tinkamo visiems paviršiams ir situacijoms. Geriau įsigyti keletą priemonių, skirtų konkrečioms užduotims atlikti. Tai padidins valymo efektyvumą, taip pat apsaugos valomus daiktus nuo galimos žalos.

Kaip ir indų plovikliai, valymo produktai yra neorganiniai ir organiniai. Kai kurių neorganinius valymo produktus sudarančių medžiagų savybės: natrio laurilsulfatas sudaro gausias putas, bet džiovina gleivinę ir odą; amoniako hidrato dažnai randama stiklų plovikliuose, tačiau jis dirgina gleivinę ir kvėpavimo takus; Nitrobenzenas, kuris yra baldų blizginimo dalis, yra daugelio rimtų ligų priežastis. Todėl verta labai atsakingai rinktis tam tikrus valiklius ir ploviklius.

Atsisakykite virtuvėje naudoti neorganinius produktus, nes ten yra paviršiaus aktyviųjų medžiagų, kvapiųjų medžiagų, chloro galimybės patekti į maistą. Geriau naudoti baldų blizginimo priemones, kurių sudėtyje yra skystų rūgščių druskų monoetanolamido, turinčio vaško savybes; Kadangi tualetas kaupia didžiulį kiekį bakterijų, neorganiniai produktai, kuriuose yra paviršiaus aktyviųjų medžiagų, šarmų, rūgščių ir chloro, dažniausiai naudojami efektyviam jo valymui; Priemonės su chloru padės pašalinti kalkių nuosėdas ir kitus nešvarumus ant plytelių; Vonios valikliuose ir plovikliuose neturėtų būti stiprių rūgščių ir šarmų, amoniako, alkoholio, tirpiklių (acetono, baltojo spirito), chloro - visos šios medžiagos sugadina vonią (ypač akrilo); Stiklo valikliuose ir plovikliuose neturėtų būti chloro - ši medžiaga korozija lango rėmą (plastikinį ir medinį). Gera chloro alternatyva yra acto rūgštis; Grindų valymo gaminiai, kuriuose yra nuodingų medžiagų, yra ypač pavojingi mažiems vaikams ir naminiams gyvūnėliams, ilgą laiką praleidžiantiems ant grindų. Rekomenduojama naudoti grindų valymo priemones, turinčias ne daugiau kaip 5% nejoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų.

Kaip išsirinkti tinkamus valiklius ir ploviklius? Atrodytų, kad tai nėra keblus dalykas, tačiau, susidūręs su šia problema, turite galvoti, kaip tai padaryti teisingai, kokį pasiruošimą daryti, kokias medžiagas pasirinkti.

Kiekvienuose namuose turi būti tinkamai paviršiams parinki plovikliai ir valikliai, be to be galo svarbūs yra ir kiti namų priežiūros komponentai, tokie kaip oro gaivikliai. Kiekvienas iš mūsų įsigyjame daugybę buitinių prietaisų, kurie yra sukurti tam, kad gyvenimas būtų patogesnis ir lengvesnis. Tarp jų yra prietaisai, kurie atnaujina ir aromatina kambario orą, pašalindami nemalonų kvapą. Tokiu atveju galite pasirinkti absoliučiai bet kokį kvapą. Taip pat renkantis oro gaiviklį galime rinktis iš daugybės skirtingų rūšių: automatinis, elektrinis, elektroninis, aerozolinis, gėlinis ir kita. Kiekvienas namas ar butas turi savo aromatą, kuris priklauso nuo daugelio veiksnių. Bet kurių namų tualetas turėtų būti kvapnus, todėl buitinių chemikalų gamintojai sukūrė visą spektrą produktų, kurie gali neutralizuoti nemalonius kvapus. Tualeto oro gaiviklis naudojamas nemaloniems kvapams pašalinti. Kokybiški junginiai akimirksniu užpildo kambarį gaivumu ir maloniu aromatu. Kai kurie gaivikliai taip pat gali atlikti dezinfekavimo funkciją, naikindami ore esančias kenksmingas bakterijas.

Norėdami turėti švarius, gaivius ir išpuoselėtus namus – atsakingai ir tinkamai rinkitės įvairius valiklius ir ploviklius.

Daugiau