Filtrai (1474 prekės)

Kaina

0,00 € - 96,00 €

Pledo Dydis

Rankšluosčio Dydis

Vaikams ir kūdikiams

                Vaiko gimimas yra labai svarbus įvykis tėvų gyvenime. Labiausiai besilaukiančios motinos ir tėvai pasiruošia kūdikio gimimui su visa atsakomybe ir stengiasi paruošti viską, kas reikalinga naujagimiui. Tačiau tiems, kurie kūdikio laukiasi pirmą kartą, artėjant puoselėtam pasimatymui, kyla vis daugiau klausimų: kokie yra pirmieji daiktai, kuriuos reikia įsigyti naujagimiui? Kur nusipirkti visus reikalingus daiktus naujagimiui? Kiek?

Kai kurie būsimi tėvai prietaringi šiuo klausimu ir nieko neperka, kol negimęs kūdikis. Tačiau pagalvokite patys, ar turėsite laiko po gimimo apsipirkti ir veltui nusipirksite viską, kas papuls į rankas. Šiuolaikiniai jauni žmonės dabar nekreipia dėmesio į praeities prietarus ir taupydami laiką bei pinigus, viską daro iš anksto. Iš tiesų, paskutiniais nėštumo mėnesiais turite daug laisvo laiko, kad atsargiai atsisėstumėte ir galvotumėte apie tai, ką reikia nusipirkti kūdikiui. Taip, ir laiką po vaiko gimimo galima praleisti su juo, o ne bėgioti po parduotuves, nes tada galbūt nerasite būtent tų dalykų, iš sąrašo vaikams ir kūdikiams. Kad nepirkti per daug arba, atvirkščiai, nepamirštų nusipirkti ko nors kūdikiui reikalingo, būsimoms motinoms reikės sąrašo, ko reikia vaikams ir kūdikiams - dalykų, kurių kūdikiui prireiks nuo pirmųjų gyvenimo dienų.

Augant vaikams – keičiasi ir jų poreikiai.  Neįmanoma greitai surinkti vaiko į  darželį, nes reikia nusipirkti daug daiktų. Pirmojo susitikimo metu jums gali būti pateiktas sąrašas to, ką reikėtų pristatyti grupei. Geriau pirkti universalius dalykus iš anksto: Patogūs natūralūs sezono  vaikiški drabužiai tikrai pravers. Darželyje vaikas išmoks savarankiškumo, todėl visi drabužiai turi būti lengvai nuvelkami ir užvelkami. Keičiamas drabužių komplektas. Vaikas gali prakaituoti miegodamas ar vaikščiodamas, sušlapti ar nešvarus per pietus, todėl tokioje proga spintelėje turite turėti keičiamus drabužius. Kūno kultūros forma. Kai kuriuose darželiuose vaikai rengiasi sportuoti šortais ir marškinėliais. Jei darželyje yra baseinas, reikės maudymosi kostiumėlio, šlepečių, rankšluosčio. Nepamirškite kanceliarinių prekių vaikams į darželį. Vaikams darželyje tikrai prireiks piešimo albumo, flomasterių pieštukų, akvarelės ir kitų dažų, kreidelių, sąsiuvinių ir užrašinių. Ir nesijaudinkite, kad pilnai nepasiruošėte, svarbiausia kad būtų visko pradžiai, paskui užpirksite papildomų reikmenų vaikams.

Tai be ko neapsieina nei vienas vaikas ar kūdikis – žaislai. Mes gyvename precedento neturinčio vaikų žaislų gausos metu. Niekada žmonijos istorijoje nebuvo tiek daug gamyklų, kurios gamina prekes vaikų ir kūdikių pramogoms. Nepatyrusiam asmeniui vaikiškų žaislų pirkimas gali sukelti stresą ir galvos svaigimą. Suprasti, kokių žaislų reikia vaikui, nėra lengva. Atsakymas į šį klausimą - priklauso nuo amžiaus. Kuo jaunesnis vaikas, tuo mažiau žaislų reikia. Apskritai žaislų reikia mažiau, nei gali pasirodyti mylintiems artimiesiems. Daug vertingesnis yra laikas, kurį galite skirti savo kūdikiui kartu pagražinti ar pažaisti paprastą kamuolį. O jei ką nors perkate parduotuvėje, įsitikinkite, kad tiksliai žinote, kokių žaislų reikia vaikui. Mūsų amžiaus rekomendacijos jums padės.

Mama pakeičia visą pasaulį naujagimiu ar kūdikiui. O dviejų ar trijų mėnesių kūdikis jau pradeda domėtis aplink esančiais daiktais. Tada pats laikas renki mokomųjų žaislų kolekciją vaikams iki vienerių metų. Naudodamiesi šiuo rinkiniu, jūs patys galite lengvai vykdyti vystomąją veiklą. Vaikams nuo septynių mėnesių puikiai žaislai, kurie padeda rinkti informaciją apie aplinkinį pasaulį. Beje nepamirškite nuo pat mažumės mokyti vaiko palaikyti tvarką savo žaislų arsenale.

Kalbant apie žaislų kiekį - žaislų skaičius turi įtakos vaiko charakteriui. Vaikai, kurie gauna viską pagal poreikį, pradeda tikėti, kad taip bus visada, ir užauga savanaudiški. Žaislų skaičius taip pat daro įtaką amžinųjų vertybių sampratos formavimui vaikui. Vaikai, kurių tėvai naudojasi daugybe žaislų, dažniausiai užauga įsitikinę, kad bet kokius norus ir malonumus galima nusipirkti už pinigus. Tokie vaikai virsta suaugusiaisiais, kurie nežino, kaip rasti pasitenkinimą gyvenime, o neišlepinti vaikai mokosi vertinti nematerialius dalykus ir supranta, kad tik santykiai su kitais žmonėmis teikia tikrą malonumą ir džiaugsmą: draugystė, šeima, meilė. Vaikai, kurie nėra sugadinti žaislais, yra labai atsargūs pasirinkdami. Kai vaikas gauna daug žaislų, suaugusiesiems tampa labai sunku kuo nors nustebinti. Ir tikrai: ką galima dovanoti gimtadieniui ar atostogoms vaikui, kuris jau turi viską? Todėl natūralu, kad vietoj nuoširdaus džiaugsmo mama ir tėtis savo vaiko veide išvys tik abejingą išraišką. Taigi nepamirškite, kad per daug žaislų nėra labai gerai, svarbiausia pirkti žaislus vaikams ir kūdikiams saikingai ir tikslingai.

Nepriklausomi nuo vaiko ar kūdikio amžiaus – jam visada reikės apatinio trikotažo. Dauguma tėvų yra įsitikinę, kad apatiniai vaikams ir kūdikiams yra iš to paties medvilninio audinio, todėl nėra prasmės ilgai rinktis. Tiesą sakant, rinkoje yra daugybė žemos kokybės sintetinių apatinių. Tokie drabužiai greitai praranda išvaizdą, susidėvi, o ryškūs dažai gali sukelti net dermatitą. ar tai reiškia, kad apatiniai turi būti tik 100% medvilnės ir be raštų? Visiškai nebūtina. Mažas kiekis aukštos kokybės sintetinių siūlų kompozicijoje suteiks medvilnės audiniui elastingumo, gražią išvaizdą ir atsparumą dilimui. Saugūs vandens pagrindo spaudiniai džiugins vaiką ir nepaliks žymių ant kūdikio odos. Tinkamo apatinių modelio pasirinkimas turi įtakos ne tik patogumui dėvėti, bet ir išlaikyti gimusio vaiko sveikatą. Taigi kelnaitės vaikams ar kūdikiams neturėtų būti ankštos ir per siauros, marškinėliai ar apatinės palaidinės turėtų atitikti sezoną ir būti itin patogios.

Dar viena svarbus dalykas be kuriuo neapsieis ne vienas vaikas ir kūdikis – kojinės ir pėdkelnės. Kiekvienas vaikas paprastai turi mažiausiai penkias pėdkelnes, todėl jas reikia pasirinkti atidžiai. Medvilninės kojinės ir pėdkelnės dabar papildytos nedideliu kiekiu sintetinių siūlų, kad neatsirastų nemalonių ritinių ir išblukusių spalvų. Tokios pėdkelnės ilgą laiką išlieka elastingos, minkštos ir puikiai tinka kūdikių kojoms.  Vaikų pėdkelnės yra drabužiai, kurie tvirtai priglunda prie vaiko kūno. Jų pasirinkimas turi būti  labai atsakingai. Atkreipkite dėmesį į medžiagą, siūles ir pėdkelnių gamintoją. Visi šie parametrai tiesiogiai veikia kūdikio komfortą. Rinkdamiesi pėdkelnes, pirmenybę teikite natūralioms medžiagoms (medvilnei, linui, vilnai), kuriose yra nedaug elastano, likros ir kitų priedų. Tokios pėdkelnės bus dėvimos ilgą laiką, nesisuks, nenusiplėš. Rinkdamiesi drabužius visada atkreipkite dėmesį į siūles. Renkantis vaikų pėdkelnes, tai yra labai svarbus punktas, nekokybiškos siūlės gali stipriai kankinti vaiką. Siūlės nuolat prilips prie daiktų, trins odą, sukels diskomfortą. Kokias pėdkelnes išrinkti jūsų vaikui ar kūdikiui? Visų pirma, saugias ir patogias. Pėdkelnių ir apatinių drabužių pasirinkimą reikia vertinti kruopščiai ir protingai. Pirmiausia nustatykite, kur vaikas dėvės konkrečias pėdkelnes.

Žaislai, apranga, apatinis trikotažas, pėdkelnės ir kojinės ir visos kitos prekės – tai yra prekės vaikams ir kūdikiams, kuriomis turi pasirūpinti tėvai. Pasirinkimas ir asortimentas be galo didelis, todėl svarbu susidaryti jums reikalingų daiktų sąrašą ir keliauti apsipirkti.

Rodyti daugiau