Buities valymo reikmenys

Buities valymo reikmenys.

                Kokybiškai valyti patalpas reikia ne tik žmogaus, atsakingo už savo darbą, bet ir gerų buities valymo reikmenų, padedančių atlikti šį darbą. Paprasti ir nebrangūs prietaisai gali pagreitinti valymą ir suteikti tobulesnį rezultatą. Biuruose, įvairios paskirties patalpose, parduotuvėse valymui naudojami specialūs valymo reikmenys. Jie turi skirtingą dizainą ir įvairius komponentus. Dažniausiai tokį rinkinį sudaro vėžimėlis su kibiru, šluota, šiukšlių konteineriu, nedideliu kibiru, tinklas, kuriame laikomos valymo priemonės. Vežimėlyje yra ratukai ir patogi rankena, leidžianti valymo metu be didelių pastangų judėti patalpoje. Buities valymo reikmenų vėžimėliai gali būti įvairių matmenų, skirti dideliems ir mažiems kambariams. Gamybos medžiaga - plastikas, rankenos pagamintos iš chromuoto ar nerūdijančio metalo. Kai kuriais atvejais patalpoms valyti reikia mažiau įrangos. Tokiu atveju kibiras, šluota ir grindų šepetys yra privalomi. Būtinas patalpų valymo elementas yra specialus rinkinys, kurį sudaro samtelis ir šepetys. Įrankių rankenos gali būti ilgos, trumpos, teleskopinės, pagamintos iš plastiko arba aliuminio.

                Valydami savo namus visi esame suinteresuoti neužgaišti labai daug laiko, todėl mums visiems būtini yra  bent keli buities valymo reikmenys, tokie kaip šluota, kibiras, įvairios šluostės ir kempinės.

                Šiais laikais šluotos yra ekonomiškiausias pasirinkimas šlapiam bet kurio kambario grindų plovimui. Retro stiliaus šluotos jau yra praeitis - mediniai instrumentai, ant kurių virvelės pagamintos iš paprasto audinio. Yra visiškai naujų originalių dizainų, skirtų šlapiam ir sausam valymui, įvairiems paviršiams. Rinkoje galima rasti platų šluotų, skirtų buitiniam ir profesionaliam naudojimui, asortimentą. Šiuolaikiniai grindų plovimo šluotų pavyzdžiai turi vyrių pagrindą, todėl juos patogiau naudoti. Naudojamos specialios valymo medžiagos, kurios padaro šį darbą paprastą ir aukštos kokybės. Į profesionalius valymo rinkinius, skirtus dideliems kambariams, galima įtraukti įvairių dizainų šluostes. Jos gali būti plokščio arba virvelinės. Virvės šluotos yra patogios greitai valyti patalpas intensyvaus eismo vietose: prekybos grindys, salės ir kita. Plokščios šluotos yra naudojamos šlapiam kasdieniam valymui. Šluotos rėmas gali būti nuo 27 iki 80 cm pločio, atsižvelgiant į paskirtį ir grindų plotą. Šiam šluotos tipui naudojami specialūs šluotose įmontuoti purkštukai. Nepaisant daugybės šiuolaikinių valymo įrengimų, šluotos vis tiek išlieka būtinu atributu ir švaros namuose ir bute garantija. Patogi šluota padės plauti ne tik grindis. Grindų šluostė su nuimamais purkštukais bet kokiam paviršiui užtikrins langų, plytelių, baldų ir sienų švarumą šlapio ar sauso valymo metu. Grindų, sienų ir langų šluotos su patogiomis rankenomis ir specialiais verpimo prietaisais padės atsikratyti bet kokio sudėtingumo nešvarumų. Aukštos kokybės medžiagos, keičiamos šluostės padidina kiekvieno šluotos tarnavimo laiką. Buities valymo reikmenys, tokie kaip šiuolaikinė šluota, bus nepakeičiamas jūsų padėjėjas atliekant kasdienius namų ruošos darbus. Patogus dizainas, paprastumas ir paprastas eksploatavimas pavers įprastą ir nuobodų darbą malonia patirtimi. Jūsų grindys spindės švara ir bus gaivios.

                Kiekvienos namuose privalo būti bent minimali dalis buities valymo reikmenų. Vienas tokių pavyzdžių – šiukšlių kibiras. Kurią šiukšliadėžę pasirinkti? Šiandien yra labai įvairių šiukšliadėžių. Kaušai yra apvalūs, kūginiai, kvadratiniai, stačiakampiai. Jie gali būti dedami po kriaukle, pakabinti ant durų iš vidaus arba keliauti bėgiais iš po kriauklės. Šiukšliadėžės gali būti pagamintos iš plastiko arba atsparaus korozijai nerūdijančio metalo, turėti dangtį arba ne, atidaryti rankiniu būdu arba naudojant pedalą, kuris yra pačiame kauše arba pritvirtintas prie spintelės priekio. Šiukšliadėžė gali būti nejudinama arba pakreipta 45 laipsnių kampu, gali būti su šoninėmis rankenomis, kad būtų galima perduoti, arba neturi tokių rankenų. Kaip suprasti šią įvairovę ir ką pasirinkti? Rinkdamiesi šiukšliadėžę turėtumėte atsižvelgti į: Gamybos medžiaga; Techninės specifikacijas; Dydį; Formą; Spalvą. Skirtingai nuo apvalių kibirų, kvadratiniai ar stačiakampiai kibirai leidžia sutaupyti vietos ir po kriaukle įdėkite dar ką nors, o tai, kad šiukšliadėžėje yra dangtis, beveik pašalina kvapą virtuvėje iš šiukšliadėžės. Praktika rodo, kad patogiausi kaušai yra kaušai su dangčiu, kuris atsidaro pats. Rinkdamiesi šiukšliadėžę taip pat turėtumėte atsižvelgti į jos dydį. Jei turite didelę šeimą, jums tikrai reikia erdvios šiukšliadėžės. Šiuolaikiniame pasirinkime yra tokių variantų, kuriuose galima laikyti iki 36 litrų atliekų. Be to, kibire yra maišelių spaustukai, kurie leidžia išvengti pakuotės slydimo iš kibiro ir šiukšlių išmetimo už jos ribų. Be perdėtų pagyrų , virtuvės šiukšliadėžę galima vadinti vienintele tvarkos ir švaros sergėtoja. Tuo pačiu metu kibirui skiriamas minimalus dėmesys. Tai, kad namuose yra šiukšliadėžė, yra viena iš pagrindinių švaros ir tvarkos sąlygų. Tai turi svarbią praktinę vertę, gerai, jei tuo pačiu metu atliekų kibiras atrodo patraukliai. Todėl, jei nenorite kaskart jausti pasibjaurėjimą, išmesdami šiukšles, turėtumėte nusipirkti namui tinkamą geros kokybės šiukšliadėžę, kuri ilgai tarnaus jums, padės sukurti tvarką ir jaukumą.

                Tvarkai namuose palaikyti  - vien tik šluotos ir kibiro neužteks, prireiks ir daugiau kitokių buities valymo reikmenų. Kiekviena namų šeimininkė žino, kaip sunku valyti įvairius paviršius savo namuose. Švarus namas nėra tik gražus namas - tai dar ir ramybė, sveikata, galų gale, tai sėkmė ir sėkmė visais klausimais tiems, kurie gyvena šiame name. Švara namuose anksčiau priklausė nuo šeimininkės įgūdžių, tačiau dabar ji turi daugybę pagalbininkų, ir tai yra ne tik nauja technika, bet ir daugybė prietaisų, medžiagų ir įrankių, bei kitų buities valymo reikmenų, kurie padeda išvalyti ir palaikyti švarą namuose. Namams valyti, indams plauti, dulkėms valyti naudojame įvairias servetėles su impregnavimu, kempines, rankšluosčius, šepetėlius. Kaip iš šių daiktų gausos išsirinkti geriausiai tinkantį variantą? Pirmiausia pakalbėkime apie kempines. Anksčiau kempinė buvo pagaminta iš įprastos putplasčio gumos su storu abrazyviniu sluoksniu, kuris subraižydavo indų tefloninę dangą. Dabar kempinės gaminamos iš specialių prekės ženklų paralelinių, kurių sudėtyje nėra alergenų, sąveikaudamas su vandeniu jis nesuyra, neišblunka ir sukuria stabilias putas. Naujų technologijų dėka, dirbant su kempine, abrazyvinis sluoksnis nenusilupa. Pats abrazyvinis sluoksnis yra pagamintas iš mikropluošto, kuris leidžia naudoti tokią kempinę plaunant ne tik keramikos, metalo, bet ir indus teflono danga. Galima įsigyti įvairių dydžių kempinių, nuo mažų iki didelių, iš kurių kai kurios netgi turi išpjovas, kad apsaugotų nagus. Specialios kempinės yra pagamintos iš plastiko, kurios yra pagamintos iš polipropileno sriegio ir leidžia plauti emaliuotus indus ir indus teflono danga. Parduodamos pintos putplasčio kempinės, pagamintos iš to paties polipropileno sriegio ir leidžiančios išvalyti net stiprius teršalus.

                Patyrusios namų šeimininkės išskiria kai kuriuos, ypatingai darbus lengvinančius, buities valymo reikmenys. Vienas tokių pavyzdžių – melamino kempinė. Melamino kempinė yra skirta paviršiams valyti, nenaudojant buitinių chemikalų, ir ji tikrai susidoroja su šia užduotimi. Tačiau norint gauti geriausius rezultatus naudojant reikia atsižvelgti į kai kurias šio gaminio savybes. Kempinė yra suformuota iš melamino putplasčio gabalėlių. Gaminant derva yra prisotinta oro burbuliukų, įgyja tinklo struktūrą ir abrazyvines savybes. Melamino pluoštai žymiai viršija putų gumos kietumą - tai yra standartinė medžiaga, naudojama gaminant buitines kempines ir valymo servetėles.

                Šiuolaikinės namų šeimininkės gali naudoti daugybę įvairių buities valymo reikmenų ir priemonių, palengvinančių gyvenimą ir padedančių atlikti kasdienes pareigas.

 

Rodyti daugiau