Serviravimo aksesuarai 

Yra 1 prekė.
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko
Serviravimo aksesuarai

Serviravimo aksesuarai.

                Vienas ir tas pats patiekalas sukuria visiškai kitokį įspūdį, jei patiekiamas ant farforo indo arba plastikinėje lėkštėje. Labai dažnai draugiškos ar šeimos šventės atmosfera priklauso nuo apgalvoto serviravimo, todėl išsiaiškinkime, kokie aksesuarai, be prietaisų ir indų, reikalingi gražiai suprojektuoti ...

Serviravimo aksesuarai.

                Vienas ir tas pats patiekalas sukuria visiškai kitokį įspūdį, jei patiekiamas ant farforo indo arba plastikinėje lėkštėje. Labai dažnai draugiškos ar šeimos šventės atmosfera priklauso nuo apgalvoto serviravimo, todėl išsiaiškinkime, kokie aksesuarai, be prietaisų ir indų, reikalingi gražiai suprojektuoti šventinį stalą.

                Tradicinis stalo serviravimo aksesuaras yra kiekvienam svečiui skirtos tekstilinės servetėlės, prie kurių pritvirtinti dekoratyviniai žiedai. Priklausomai nuo patiekimo stiliaus, klasikinėje versijoje galite naudoti blizgančius metalinius žiedus su sniego baltumo krakmolingomis servetėlėmis, medinius žiedus su lininėmis ar languotomis servetėlėmis kaimišku stiliumi, porcelianinius ar keraminius žiedus Provanso stiliumi ar net ryškią plastiką šiuolaikiškame dizaine.

                Puikus pasirinkimas, jei vakarienės metu patiekiamas vynas – tai tradicinis serviravimo aksesuaras skirtas buteliui laikyti. Jei vynas turėtų būti patiekiamas ant stalo, galite jį pastatyti ant specialaus stendo, skirto vienam ar daugiau butelių. Šampanas dažniausiai patiekiamas su ledo kibiru, o klasikiniam stalui tradicinis sprendimas yra poliruoti metaliniai kaušai, o modernesnėje versijoje galima naudoti konteinerį, pagamintą iš balto ar spalvoto plastiko. Ypatingas prašmatnumas vyno žinovams yra supilti jį į specialų vyno dekanterį su siauru kaklu. Dekanteriai dažniausiai gaminami iš skaidraus stiklo ir suteikia jiems gražią, sudėtingą formą. Šis indas yra tiesiog būtinas, jei ant stalo patiekiate brandžius vynus, nes jis skirtas atskirti nuosėdas, susidariusias ilgalaikio saugojimo metu.

Nepakeičiamas stalo serviravimo aksesuaras yra – padėklas. Svetingi šeimininkai organizuojantys šventinę vakarienę labai rūpinasi, kad viskas gyvenime būtų tobula. Tai ypač svarbu serviruojant stalą, kur viskas turėtų būti taip tobula ir patogu, kad nė viena smulkmena negalėjo sugadinti nuotaikos. Pasirinkti patiekalą gali būti nelengva, o serviravimo aksesuarai padeda efektyviai patiekti bet kurį patiekalą, o tai reiškia, kad turėtumėte padėklą pasirinkti atidžiai, atsižvelgiant į jo išvaizdą, stiprumą ir patogumą. Padėklo pagrindinė užduotis yra veiksmingai patiekti maistą ir tuo pačiu nesukelti nepatogumų. Išoriškai padėklas yra lenta, kuri gali būti pagaminta iš įvairių medžiagų, tokių kaip plastikas, stiklas ar metalas. Padėklai yra labai populiarūs tarp viešojo maitinimo įstaigų, tačiau taip pat padeda daugeliui namų, ypač mėgstantiems valgyti prie televizoriaus. Renkantis padėklą, kaip serviravimo aksesuarą, visų pirma, turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kokie yra patogūs padėklai. Taip pat pagalvokite, kodėl jums to reikia, nes yra įvairių modelių, kuriuose telpa pora puodelių arbatos ir maža lėkštė arba kelios lėkštės ir pieno indas. Pastaruoju metu dažnai galite rasti gaminių, pagamintų iš nekokybiško plastiko, ant kurių, sudėję kelias lėkštutes maisto, galite pamatyti, kaip padėklas lankstosi. Tai ne tik neatrodo estetiškai, bet ir gali tiesiog sulūžti netinkamiausiu momentu. Todėl padėklas, be kitų dalykų, turėtų būti gana patvarus. Jei pasirinksite plastiko variantą, įsitikinkite, kad gamyboje buvo naudojamas geros kokybės plastikas. Norėdami tai padaryti, patikrinkite, ar padėkle nėra įbrėžimų, skaldų ar įtrūkimų. Po to jis turėtų būti uostomas ir įsitikinkite, kad nėra aštraus ir nemalonaus plastiko kvapo, kuris, be to, bus žinoma, kad naudojamos ne tik prastos kokybės žaliavos, bet tiesiog pavojingos sveikatai. Renkantis gaminį iš stiklo, reikėtų atsiminti, kad jis bus gana trapus, o nukritęs gali lengvai sulūžti. Puikus pasirinkimas būtų pasirinkti metalinį padėklą, kuris atrodo gerai ir bus patvarus. Kalbant apie išvaizdą, šiandien galite rasti kiekvieno skonio ir bet kokios spalvos padėklų. Pasirinkite vieną, kuris jums patinka.

Stalo serviravimo aksesuarai yra malonūs akiai ir sukuria šventinę atmosferą. Jei nežinote, kokioje situacijoje bus serviravimo aksesuarai, geriau pasirinkti universalų dizainą, pavyzdžiui, baltą porcelianą, natūralų medį, metalą. Vėliau jums bus lengviau juos pritaikyti prie bendros dekoro idėjos, atsižvelgiant į sezoną, progą ir svečių skaičių.

 

Daugiau