Virtuvės tekstilė

Yra 43 prekės.

Rodoma 1-40 iš 43 elem.

Virtuvės tekstilė ir popieriaus gaminiai.

                Aukštos kokybės tekstilė yra atsakinga už namo komfortą ir jaukumą, nesvarbu, ar tai būtų erdvus sodybos kotedžas, ar nedidelio miestelio butas. Namų virtuvės patogumas sukuriamas užuolaidų, staltiesių, virtuvės prijuosčių, rankšluosčių, puodkėlių pagalba. Taip pat interjerą galite papildyti mažomis pagalvėmis ant kėdžių ir kilimėliu. Svarbu atsiminti, kad virtuvės tekstilė, be utilitarinės funkcijos, turi ir kitą ne mažiau svarbų tikslą - estetinę.

Tekstilė gali akimirksniu paversti virtuvės interjerą ir sukurti unikalią namų jaukumo atmosferą. Svarbu laikytis aukso vidurio - neperkrauti virtuvės dekoratyviniais elementais, bet taip pat nesikoncentruoti tik į daiktų praktiškumą.

                Virtuvės tekstilė ir popieriaus gaminiai turi atitikti virtuvės stilių. Tai visiškai nereiškia, kad jei jūsų virtuvė yra pagaminta smaragdo spalvomis, tada joje esančios užuolaidos ir rankšluosčiai turėtų būti tos pačios spalvos. Manoma, kad žmonės, kuriems virtuvė yra poilsio zona, dažniausiai renkasi paprastos pastelinės spalvos tekstilės gaminius, be raštų ir siuvinėjimo, tačiau labai geros kokybės. Tinka ir aktyvūs sultingi, ryškūs tonai - jie suteiks virtuvėje šviesos ir suteiks atgimimo. Visada turėkite bent du skirtingų spalvų virtuvės komplektų rinkinius (staltiesę, servetėles). Pirma, tai leis jums be pastangų pakeisti virtuvės nuotaiką ir stilių. Antra, šeimos šventės ar net staigios svečių invazijos atveju galite suteikti savo namų širdžiai šventinę išvaizdą. Net jei jums tikrai patinka vienspalviai virtuvės tekstilės gaminiai, neturėtumėte pasirinkti tekstilės gaminių identiškų sienų spalva - tai padarys virtuvę niūrią.  Pavyzdžiui - virtuvėje baltais ir pieno tonais puikiai atrodo žalios, oranžinės ar rausvos spalvos tekstilės gaminiai; raudonos arba geltonos užuolaidos, staltiesės puikiai atrodys mėlynų baldų ar sienų fone.

                Pirštinė ir puodkelė reikalinga kiekvienoje virtuvėje ir labai palengvina gaminimo procesą. Dažniausiai ši virtuvės tekstilė  gaminama iš patvarios medvilnės - tokį audinį galima lengvai skalbti ir lyginti, o spalvos sodrumas išlieka ilgą laiką. Rekomenduojame naudoti pirštines ir rankšluosčius pagal tą pačią spalvų schemą, tik nepamirškite, kad pirštinės nusidėvi greičiau ir kiekvienam rankšluosčiui reikia mažiausiai 4 pirštinių. Rankšluosčiai - visiškai nepakeičiamas virtuvės elementas. Net jei jums labiau patinka vienkartiniai popieriniai rankšluosčiai, apsieiti virtuvėje  bus sunku be kelių audinių rankšluosčių. Pasirinkite rankšluosčius iš medvilnės, lino ar bambuko - jie lengvai sugeria drėgmę ir greitai išdžiūsta. Natūralios spalvos vafliniai rankšluosčiai laikomi universaliais ir taip pat puikiai tinka naudoti virtuvėje. Kilpiniai audiniai čia visiškai netinka - jie palieka žymes ant paviršių ir, be to, išdžiūsta daug lėčiau nei lygūs audiniai, ir gali tapti drėgmės, grybelio ir patogeninių bakterijų židiniu.

                Staltiesė - bet koks stalo serviravimas prasideda nuo jos - ar tai būtų šventinė vakarienė, ar šeimos pusryčiai. Staltiesių gamybai naudojamos medžiagos gali būti tankios ir skaidrios. Praktinės natūralios medžiagos, tokios kaip linas ar medvilnė, gerai tinkamos naudoti kasdien. Ir jūs galite išbandyti impregnuotus audinius - naujovė, kuri akimirksniu laimėjo namų šeimininkių širdis. Modelių populiarumas grindžiamas tuo, kad gaminiui naudojamas bet koks natūralus audinys, kuris yra apdorotas teflonu arba akrilu. Virtuvės atveju staltiesės su impregnavimu yra pats optimaliausias pasirinkimas, nes, išoriškai panašus į įprastą medžiagą, daiktas pasižymi vandeniui atstumiančiomis savybėmis ir nebijo riebalų. Šventinės staltiesės gali būti pagamintos iš nėrinių, šilko, su rankų darbo siuvinėjimais ir sodriu dekoru. Beje, virtuvei nebūtina naudoti tokios pačios formos staltiesės kaip staliukas. Eksperimentuokite! Pavyzdžiui, kvadratinė drobė atrodys originali ant apvalaus stalviršio. Paprastai dviejų staltiesių - šventinės ir kasdieninės - niekada neužtenka. Savo arsenale geriau turėti porą šventinių ir nuo trijų iki keturių paprastų nebrangių staltiesių.

                Prijuostė - visada aktualus virtuvė tekstilės gaminys. Rekomenduojama teikti pirmenybę lygaus paviršiaus prijuostėms iš audinių, įmirkytų impregnacijomis - plaunant indus jie mažiau šlampa ir purvinasi. Pagrindinis tokios prijuostės tikslas yra apsaugoti drabužius nuo taršos ir tuo pačiu papuošti šeimininkę, todėl audinys turi atlaikyti dažną skalbimą. Vienspalvės prijuostės atrodo pranašesnės, tačiau dėmės ant jų yra labiau pastebimos, todėl ši prijuostė turi būti nepriekaištingai švari. Tai bus naudinga, jei turite keletą identiškų prijuosčių arba išlaikysite tą patį stilių - tuo atveju, jei kas nors nuspręs pasidalyti su jumis maloniais virtuvės darbais.

                Kad tekstilė harmoningai derėtų prie bendro interjero, būtina laikytis derinių, pirmiausia spalvos derinių virtuvės tekstilės ir popieriaus gaminiuose. Virtuvės tekstilė atlieka svarbią funkcinę užduotį, dažniausiai naudojama virtuvėje. Todėl pirmasis kriterijus – tai jo kokybė yra praktiškumas. Sintetinė medžiaga šiuo atveju nėra geriausias pasirinkimas, ypač puodkelėms ar kumštinėms pirštinėms. Esant temperatūros poveikiui, audinys tirpsta ir jūs galite lengvai nusideginti. Daug maloniau naudoti natūralius audinius, jie yra praktiški ir patvarūs. Na, kartu su praktiškumu, virtuvės tekstilė taip pat atlieka estetinę funkciją. Virtuvės tekstilės ir popieriaus gaminių elementai turėtų būti harmonijoje ne tik su bendrąja virtuvės spalva, bet ir tarpusavyje.

        

Rodyti daugiau