Katalogas

Termo rūbai 

Šioje kategorijoje prekių nėra.
Termo rūbai

Termo, išvertus iš graikų kalbos, reiškia šilumą ir sąsają su šiluma ir karščiu.
Artėjant vėsiam orui, nepakeičiama aprangos dalimi tampa termo rūbai. Pasiūti iš ypatingo audinio pluošto, kuris veikia dvejopu proncipu. Išvienos pusės termo rūbai neleidžia sušalti ir “neįleidžia” šalčio. Iš kitos pusės leidžia odai kvėpuoti ir palaiko optimalią t...

Termo, išvertus iš graikų kalbos, reiškia šilumą ir sąsają su šiluma ir karščiu.
Artėjant vėsiam orui, nepakeičiama aprangos dalimi tampa termo rūbai. Pasiūti iš ypatingo audinio pluošto, kuris veikia dvejopu proncipu. Išvienos pusės termo rūbai neleidžia sušalti ir “neįleidžia” šalčio. Iš kitos pusės leidžia odai kvėpuoti ir palaiko optimalią temperatūrą. Tuo pačiu apsaugodami nuo nemalonaus prakaito kvapo. Tad vilkėdami  termo drabužius jausites komfortiškai, nesukaisite, tačiau ir nesušalsite.
Jei dar niekada nedėvėjote termo drabužiais, renkantis būtinai atkreipkite dėmesį į dydį. Termo drabužiai turi lengvai priglusti, nevaržyti jūsų judesių, tačiau tuo pačiu ir neturi būti laisvi. Kadangi termo rūbai gaminami iš išlengvinto audinio pluošto, jie nevaržys jūsų judesių ir patogiai jausitės su bet kokia apranga.
Termo rūbai nepamainomi, jei mėgstate laiką leisti lauke. Pasivilkus termo drabužius iškyla gamtoje bus maloni ištisus metus. Daugybė vietų ir progų apsivilkti termo drabužiais: žvejojant, keliaujant, kopiant, medžioklėje, vaikštinėjant, sportuojant, slidinėjant ar darbuojantis sode. Termo drabužiai taip pat nepamainomi dirbant lauke ar sandėlyje.
Parduotuvėje komoda kokybiški termo rūbai už itin palankią kainą.

Daugiau