Kategorijos

Parduok per www.komoda.lt

Įkėlė:
www.komoda.lt - tai internetinės parduotuvės platforma kurioje gali parduotuti kiekvienas!

Aromaterapija - kūnui ir sielai

Įkėlė:
Dabar beveik kiekvienas savo namus dekoruoja įvairiais namų kvapais arba kvepiančiomis žvakėmis. Tai namams suteikia ne tik grožio, bet ir jaukumo, žvakių šviesa šildo ir ramina. Tačiau, pasirinkus tinkamo kvapo žvakę galima pagerinti emocinę būseną ar net lengviau įveikti peršalimą ir kitas ligas.

Pižama - saldaus miego priežastis!

Įkėlė:
Trumpai apie geriausią moters draugę - jaukią ir šiltą pižamą. Trys puikūs ir praktiški patarimai moterims renkantis miego drabužius, kad jie būtų gražūs ir patogūs.

PĖDKELNĖS IR ETIKETAS

Įkėlė:
Saulėtą vasaros dieną pietaudama kavinėje ir stebėdama pro šalį bėgančias, papietauti darbo pertraukos metu skubančias, moteris – pagalvojau – o kas gali būti blogiau nei nubėgusi pėdkelnių „akis“?
Apsipirkimas internetu. Greita, patogu, jokių eilių, grynųjų, sugaišto laiko. Ir nesvarbu kas tai bebūtų: apatinis trikotažas, chalatas, maudymosi kostiumėlis, suknelė, kvepalai …

APATINIS TRIKOTAŽAS?

Įkėlė:
Apatinis trikotažas – jį rasite visur: mažose parduotuvėlėse ir didžiausiuose prekybos centruose, internetinės svetainėse, mugėse, parodose ir pristatymuose.

LIEMENĖLIŲ TIPAI

Įkėlė:
Kad tinkamai išsirinktumėte liemenėlę, visų pirma nuspręskite, kokiam tikslui ji bus skirta ir ko iš jos tikitės. Tai supaprastins ir tikrai palengvins Jūsų pasirinkimą. Taigi, kokios liemenėlės ieškote?