Kategorijos

Pižama!

Įkėlė:
Trumpai apie geriausią moters draugę - jaukią ir šiltą pižamą. Trys puikūs ir praktiški patarimai moterims renkantis miego drabužius, kad jie būtų gražūs ir patogūs.

PĖDKELNĖS IR ETIKETAS

Įkėlė:
Saulėtą vasaros dieną pietaudama kavinėje ir stebėdama pro šalį bėgančias, papietauti darbo pertraukos metu skubančias, moteris – pagalvojau – o kas gali būti blogiau nei nubėgusi pėdkelnių „akis“?

DOVANŲ ĮPAKAVIMAS

Įkėlė:
Palik dovanų pakavimą mums. Pirk kalėdinę dovaną, o gavęs dėk iš karto po eglute...

2017 TENDENCIJOS

Įkėlė:
Maudymosi kostiumėliu tendencijos 2017 - Balti ir nėriniuoti maudymosi kostiumėliai. Nors balta spalva ir nėriniai labiau tiktų medaus mėnesiui nei paplūdimiui, akivaizdu, kad šiemet tai bus tikrai populiaru.

VISKAS INTERNETU

Įkėlė:
Apsipirkimas internetu. Greita, patogu, jokių eilių, grynųjų, sugaišto laiko. Ir nesvarbu kas tai bebūtų: apatinis trikotažas, chalatas, maudymosi kostiumėlis, suknelė, kvepalai …

APATINIS TRIKOTAŽAS?

Įkėlė:
Apatinis trikotažas – jį rasite visur: mažose parduotuvėlėse ir didžiausiuose prekybos centruose, internetinės svetainėse, mugėse, parodose ir pristatymuose.

LIEMENĖLIŲ TIPAI

Įkėlė:
Kad tinkamai išsirinktumėte liemenėlę, visų pirma nuspręskite, kokiam tikslui ji bus skirta ir ko iš jos tikitės. Tai supaprastins ir tikrai palengvins Jūsų pasirinkimą. Taigi, kokios liemenėlės ieškote?