Priedai makiažui

Priedai makiažui

Šiandien gražų makiažą gali pasidaryti ne tik profesionalus makiažo meistras, bet ir eilinė mergina. Taip yra dėl to, kad šiuolaikinėje dekoratyvinės kosmetikos rinkoje karaliauja nepaprasta įvairovė įvairių produktų, įskaitant tuos, kuriuos prieš keliolika metų buvo galima rasti tik profesionaliais atvejais, tačiau dabar jų yra daugiau nei reikia. Ir teorijos galima lengvai išmokti naudojant įvairius straipsnius ir mokymo vaizdo įrašus. Reikėtų nepamiršti, kad šiuo atveju svarbu ne tik praktika ir ne tik tinkamai parinkta dekoratyvinė kosmetika. Priedai makiažui ir makiažo priemonės yra vienodai svarbūs. Šiandien galite rasti  didžiulį įvairių šepetėlių ir kempinių pasirinkimą. Bet kas yra geriau?

Tiesą sakant, tiek kempinės, tiek šepetėliai turi savo pliusų ir trūkumų. Į šį klausimą vienareikšmiškai galite atsakyti tik išbandę abi galimybes. Tuo pat metu atminkite, kad toli gražu ne visos kosmetikos priemonės yra tinkamos visiems priedams makiažui.

Makiažo kempinės: pagrindiniai privalumai ir trūkumai

Kempinė pagaminta iš sintetinių komponentų, tačiau neturi latekso, yra hipoalergeninė ir neturi jokių kvapų. Tekstūra panaši į zomšą ir yra tinkama naudoti įvairių faktūrų kosmetikai. Kempinė turi tris darbinius paviršius, o su jų pagalba galite tepti ir lengvą, ir tankesnį kremą. Kaip rekomenduoja makiažo meistrai, tokios kempinės turi būti sudrėkintos vandenyje, kad padidėtų jos tūris, ir iš jos išspausti skystį, atsimindamos, kad kuo daugiau jos lieka kempinėje, tuo plonesnis tepamo produkto sluoksnis. Dėl to jūs gaunate idealiai lygų toną. Tokiu būdu išleidžiama daug mažiau kosmetikos, be to, tonai tepami mažiau tankiai ir tolygiau. Priedai makiažui -kempinės puikiai tinka permatomam, natūraliam makiažui. Kempinių trūkumai: šiek tiek daugiau skystos kosmetikos vartojimo. Jei taikysite tonavimą pirštais, tada išlaidos bus žymiai mažesnės, būtinybė nuplauti kempinę užtepus gaminį. Ne visada tam yra laiko.

Priedai makiažui – šepetėliai - yra skirtingi. Šepetėliai yra gana brangus produktas, tačiau šis minusas atsiperka ilgaamžiškumu;

Apskritai, tiek kempinės, tiek šepetėliai yra tikrai geri tonavimui pritaikyti. Bet tik tais atvejais, jei šie priedai yra aukštos kokybės.

Kiekviena moteris nori atrodyti gerai, todėl turi kosmetikos, kuri pabrėžia jos orumą ir daro veidą dar gražesnį. Svarbiausia yra pasirinkti tinkamą kosmetiką ir priedus makiažui. Taip pat turite galvoti apie tai, kaip laikyti ar gabenti asmens priežiūros produktus. Kokius aksesuarus verta pirkti?

Sąrašas dalykų, kurie bus naudingi kiekvienai moteriai: Šepetėlių rinkinys. Jie yra būtini tolygiai ir patogiai tepti makiažą; Aplikatorius - su juo galite lengvai pritaikyti šešėlius ir padaryti tai tolygiai; Pasirinkimas yra variantas, kuris tinka biriems ir prispaustiems šešėliams; Pagrindo šepetys. Būtina nepersistengti su sluoksniu. Šepetėlis leidžia tolygiai paskirstyti kremą plonu sluoksniu; Šepetėliai skaistalams. Išbandykite variantą su nuožulniu kraštu, jis yra daug patogesnis; Lūpų šepetėlis sudaro lygius kontūrus ir neišlįs iš jų; Antakių ir blakstienų aksesuarai. Tai gali būti šepetėliai šukų pavidalu, kurie padeda pašalinti tušo perteklių ir tolygiai paskirstyti kosmetikos gaminį;

Kaip saugoti ir transportuoti priedus makiažui?

Saugoti visus priedus makiažui – idealiai tiks vidutinio dydžio kosmetinė. Yra įvairių tipų dydžiai. Dideli tinka laikyti kosmetiką namuose, o maži tinka kelionėms. Verta stebėti, ar kosmetinėje  yra papildomų kišenių ir skyrių, kad patogiai sudėti visus priedus makiažui. Būtina visus šepetėlius laikyti kartu. Netvarkingu šepetėliu nėra taip patogu tepti lygų makiažą. Pirkdami sau kosmetiką, būtinai iš karto pagalvokite apie priedus makiažui, ir kosmetines, kuriuose juos laikysite.

Visos šiuolaikinės moterys nori būti patrauklios visada, visur ir nuolat. Pasąmonės lygmenyje to siekia net tie, kurių gyvenimo šūkis yra posakis „išvaizda nėra pagrindinis dalykas“. Kaip sumaniai paslėpti trūkumus ir sutelkti dėmesį į privalumus? Kaip išsirinkti harmoningą makiažo spalvų paletę? Kaip pabrėžti individualumą ir susikurti asmeninį stilių? Viskas priklauso nuo spalvų ir atspalvių.

Daugelis netinkamai atsižvelgia į tinkamų spalvų pasirinkimą makiaže. Neužtenka pasirūpinti tik tuo, kad kosmetika būtų aukštos kokybės, prekės ženklai yra gerai žinomi, o kosmetikos pritaikymas yra tvarkingas. Štai kodėl didelis nusivylimas tampa pačios atspindžiu veidrodyje, kai mergina, dažyta šešėliais ir lūpų dažais naujais atspalviais, staiga sužino, kad mėlynės po akimis dėl tam tikrų priežasčių tapo ypač pastebimi, o jos veido oda atrodo nesveika. Makiažo spalvų paletė yra pagrindinis jūsų išvaizdos komponentas.

Pasirinkę sau tinkamas kosmetines priemones – nepamirškite nieko doro nepasieksite be kiekvienam atvejui pritaikytų ir reikalingų priedų makiažui.

 

Rodyti daugiau