Intymios higienos prekės moterims

Yra 17 prekės.

Rodoma 1-17 iš 17 elem.

Intymios higienos prekės moterims.

                Moterys visada atsakingai žiūrėjo savo švaros ir tvarkingumo link, todėl nenuostabu, kad rūpesčiai, kad viskas buvo švaru ir sklandu, yra įsišakniję nuo senovės. Kleopatra grožio ir higienos palaikymui naudojo, pavyzdžiui, pieno vonias ir įvairių žolelių nuovirus. Todėl nenuostabu, kad asmeninės higienos samprata yra labai tvirtai įsitvirtinusi moters gyvenime, o intymios higienos priemonių naudojimas tapo privalomas kiekvienai moteriai. Specialios intymios higienos priemonės, atsižvelgiant į moters kūno ypatumus, pradėtos gaminti tik XX a. Po to, kai muilas tapo prieinamas kiekvienai šeimai, jis buvo pradėtas aktyviai naudoti švarumui palaikyti intymiose vietose. Tačiau XIX amžiuje gydytojai atkreipė dėmesį į tai, kad tokia kasdienė priežiūra gali sunaikinti visas apsaugines kūno funkcijas, nes muilas turi gana agresyvią aplinką. Dabar galite lengvai rasti bet kokias intymios higienos priemones. Tačiau padaryti vienintelį teisingą pasirinkimą yra labai sunku. Galų gale reikia pasirinkti kokybišką priežiūros produktą, kuris ne tik nesukels dirglumo, bet ir sustiprins moterų sveikatą. Pirkdami intymios higienos prekes moterims, turite atidžiai ištirti jų sudėtį. Preparatą turėtų sudaryti fiziologinė organizmo rūgštis (pavyzdžiui, pieno rūgštis), kuri palaikys natūralų intymiosios zonos pH lygį, taip pat aktyvioji medžiaga, turinti profilaktinį priešuždegiminį poveikį. Ir jei padidėja infekcijos rizika (menstruacinis ciklas, nėštumas, dažnas partnerio keitimas ir kita), Tuomet reikia pasirinkti intymios higienos prekes moterims, pasižyminčias ryškiomis antibakterinėmis savybėmis. Laimei, šiuolaikinė moteris turi didžiulį įvairių intymios higienos priemonių pasirinkimą - tai ir geliai, ir putos, ir gaivikliai, ir servetėlės, ir talko milteliai, ir net dezodorantai.

Kritinėmis dienomis galite naudoti specialias intymios higienos priemones. Baktericidinis poveikis dažniausiai pasiekiamas dėl timolio ir čiobrelių ekstrakto. Timolis neleidžia patogenams prisitvirtinti prie gleivinės, o čiobreliai padeda sunaikinti kenksmingas bakterijas. Makšties mikroflora normalizuojama dėl pieno rūgšties ir pH 3,5, o tai atitinka natūralų rodiklį vaisingo amžiaus moterims. Atlikite kasdienę priežiūrą ir sukurkite reikiamą jaukumą intymioje srityje.  Jei nerimaujate dėl lytinių organų gleivinės sausumo, tuomet turėtumėte atkreipti dėmesį į intymios higienos prekes moterims, skirtas kasdienei priežiūrai su padidėjusiu makšties sausumu. Preparatą taip pat būtina naudoti menopauzės metu, siekiant sumažinti vietinius simptomus, tokius kaip deginimas, niežėjimas, diskomfortas intymioje srityje. Tokio prausiklio sudėtyje yra natūralių ingredientų, veiklioji medžiaga - ramunėlių ekstraktas suteikia antibakterinį ir priešuždegiminį poveikį. PH vertė 7 atitinka moterų fiziologinį lygį menopauzės metu ir suaugus. Muilo sudėtyje taip pat yra kokosų aliejaus, kuris turi reikiamą drėkinamąjį poveikį, o pieno rūgštis palaiko apsaugines gleivinės funkcijas. Tarp intymios higienos prekių moterims galite rasti ir gaivinamuosius prausiklius, turinčius apsauginį prevencinį poveikį, kurį rekomenduojama naudoti, kai yra rizika, kad intymioje vietoje gali atsirasti nepageidaujamas kvapas, taip pat padidėjus infekcijai (mėnesinės, sportas, prieš ir po jo). po lytinių santykių). Naudojant tokį prausiklį  gaivumo ir grynumo poveikis atsiranda greitai ir išlieka ilgam. Dėl augalinių ekstraktų muilas daro sudėtingą poveikį intymiai sričiai. Čiobrelių ekstraktas suteikia priešgrybelinę ir antibakterinę apsaugą, kalendra minkština ir ramina odą, o mentolis ir eteriniai aliejai suteikia gaivumo pojūtį. Natūralią apsauginę funkciją palaiko pieno rūgštis ir fiziologinis pH 3,5. Prausiklis tinkamas vaisingo amžiaus moterims, taip pat mergaitėms, vedančioms aktyvų gyvenimo būdą.

                Pagrindiniai intymios higienos priemonių pasirinkimo kriterijai:

• Produktas turėtų būti skirtas naudoti kasdien;

• Jo pH turi būti neutralus;

• Jums turėtų patikti jo kvapas ir tekstūra asmeniškai;

• Gaminio naudojimas neturėtų sukelti diskomforto nei prieš, nei po jo.

Moterų lytinių organų flora yra labai įvairi, ji apima didžiulį skaičių mikrobų, kurie nedaro jokios žalos ir netgi atvirkščiai, apsaugo ją nuo „kenksmingų elementų“. Naudinguose mikrobuose yra laktobakterijų, kurios palaiko aplinką, būtiną moterų sveikatai. Jei moterų intymi higiena palaikoma agresyviomis priemonėmis, sutrinka makšties mikroorganizmų pusiausvyra, susilpnėja apsauginis barjeras ir padidėja įvairių uždegimų rizika.

Kaip išsirinkti tinkamą produktą intymiai higienai?

Moterų intymios higienos prekių pasirinkimo taisyklės:

-Prieš rinkdamiesi intymios higienos produktą, būtinai pasidomėkite jo sudėtimi, jei yra pieno rūgšties, galite js vartoti be baimės. Pieno rūgštis padeda palaikyti tinkamą moters intymios srities mikroflorą.

-O alavijo ir ramunėlių ekstraktas, kaip intymios higienos priemonės dalis, turės papildomą drėkinamąjį poveikį ir apsaugo nuo infekcijų.

Intymios higienos prekių moterims svarbi dalis – higieniniai paketai, įklotai, taurelės, įvairūs prausikliai. Kasdieniniai įklotai padeda palaikyti higieną. Juos reikia keisti kas 4–6 valandas, kitaip padidės uždegimo išsivystymo rizika. Nenaudokite jų naktį. Venkite kvapnių gaminių - jie gali sukelti alergines reakcijas.

Įprastas muilas ir dušo želė, kuriuos naudojame plaudami rankas ir kūną, visai netinka intymiai higienai. Jie sutrikdo rūgščių ir šarmų pusiausvyrą jautriose vietose dėl aukšto pH lygio, dėl kurio atsiranda sausumas, dirginimas ir dėl to vystosi bakterinės infekcijos. Intymios higienos priemonės moterims turi išlaikyti natūralų pH balansą intymioje srityje. Jų sudėtyje būtinai ieškokite natūralių ingredientų ir pieno rūgšties. Neleidžiama naudoti agresyvių šarminių komponentų, dažiklių ar kvapiųjų medžiagų, nes jie palengvina bakterijų įsiskverbimą, įskaitant mielių infekcijos (pienligės) išsivystymą ir dirginimą.

Nereikėtų per daug uoliai nusiprausti po dušu - švara ne visada yra sveikatos garantija. Kruopščiai „išplovus“ intymiąją zoną, rūgštinė aplinka gali tapti šarminė, o tai gali sukelti disbiozės ar pienligės vystymąsi.

Intymios higienos prekes moterims turėtumėte rinktis atsakingai, nes kiekviena pasirinkta priemonę įtakoja jūsų sveikatą bei savijautą.

Rodyti daugiau