Plaukų priežiūra

Yra 11 prekės.

Rodoma 1-11 iš 11 elem.

Plaukų priežiūra.

                Gražūs ir sveiki plaukai visada pritraukia dėmesį ir leidžia moteriai jaustis gundančiai ir nenugalimai. Dažnai prašmatnūs plaukai išvis nėra gamtos dovana, o tinkamos ir reguliarios plaukų priežiūros namuose rezultatas. Net patys nuostabiausi plaukai gali atrodyti nualinti ir negyvi, jei nebus tinkamai prižiūrimi.

Vienas iš paprasčiausių būdų yra plauti plaukus. Atrodytų, ar čia sudėtinga? Plaukus išplaunu šampūnu, nuplaunu vandeniu ir pabaiga. Tiesą sakant, čia taip pat yra keletas ypatingų punktų. Pirmiausia svarbu pasirinkti tinkamą šampūną, tinkantį jūsų plaukų tipui. Kartais galite pastebėto, kad po plovimo plaukai atrodo ploni, susiglamžę arba pradeda elektrifikuoti, kai liečiasi su drabužiais. Dažniausiai kaltas yra neteisingas šampūnas. Belieka tik pakeisti šampūną į tinkamą, o plaukai vėl tampa žvilgantys ir pilni apimties. Antra, po šampūno naudojimo plaukus užtepate balzamu arba kondicionieriumi, kad plaukai būtų glotnūs ir gerai šukuojami. Plaukų priežiūros priemonės - kondicionierius turi būti naudojamas teisingai. Jokiu būdu netaikykite visiems plaukams nuo šaknų, tokiu atveju plaukai bus riebūs. Nuo plaukų vidurio tepkite kondicionierių ar balzamą. Trečia, viena pagrindinių taisyklių yra ta, kad neturėtumėte plauti plaukų per karštu vandeniu, tai labai sugadina plaukus ir netgi gali sukelti jų slinkimą. Galvos plovimui geriau naudoti šiek tiek šiltą vandenį, o pabaigoje gerai nuplaukite plaukus vėsiu vandeniu. Tai išlygins vidines plaukų skales ir suteiks plaukams sveiką blizgesį.

Pabandykite atsisakyti terminių plaukų suktukų, plokštelių, tiesintuvų naudojimo arba bent jau sumažinkite jų naudojimą. Jei neįsivaizduojate savo gyvenimo nenaudodami plaukų džiovintuvo, pakeiskite karštą orą šaltu - tai mažiau sugadins jūsų plaukus. Dauguma šiuolaikinių plaukų džiovintuvų turi šalto oro funkciją. Pirkdami atkreipkite dėmesį į tai. Šiluminius suktukus galima pakeisti papilotais. Tai yra ilgos minkštos elastingos medžiagos juostelės, kurių viduje yra viela. Papilotų skersmuo skiriasi. Kuo didesnių garbanų norite, tuo didesnį skersmenį pasirinksite.  Jei vis dėlto nuspręsite tiesinti naudodamiesi garbanojimo geležte ar žnyplėmis, pirmiausia plaukus purkškite nuo karščiu saugančiu purškikliu. Ši priemonė plaukų priežiūros priemonė apsaugo plaukus nuo aukštos temperatūros poveikio. Paprastai šie produktai apima aminorūgštis, kurios prižiūri plaukus iš vidaus ir palengvina šukavimą.

                Prieš pasirinkdami plaukų priežiūrą, nustatykite plaukų tipą ir atlikite galvos odos diagnozę. Tai galima padaryti daugelyje didelių grožio salonų. Mes patys toli gražu ne visada teisingai įvertiname savo plaukų būklę, nors yra keletas požymių, leidžiančių priskirti plaukus vienokiam ar kitokiam tipui. Jei jaučiate, kad jūsų plaukai pasidaro purvini jau kitą dieną po plovimo, rinkitės riebių plaukų priežiūros priemones: šampūnai, kurių sudėtyje yra sausinimo ingredientų, ypač mėtų, eukalipto, citrinos ekstraktų. Retkarčiais galite tepti kaukes galvos odai su moliu. Tačiau vis tiek patariama maitinti plaukus drėkinamuoju serumu ir kondicionieriumi. Svarbiausia netepti plaukų priežiūros priemonių per arti šaknų. Venkite produktų su silikonu - dėl jų jūsų plaukai bus purvini dar greičiau. Plaukai, kurių pakanka plauti du tris kartus per savaitę, laikomi normaliais. Tokiems plaukams yra tinkami drėkikliai, tarp kurių yra provitamino B5, chitozano, keratino, beržo lapų ir dilgėlių ekstraktų. Tokiuose šampūnuose svarbiausia yra neutralus pH. Jei plaunate plaukus kartą per savaitę ir nejaučiate jokio diskomforto dėl riebių plaukų, greičiausiai jūsų plaukai yra sausi. Jiems reikia papildomos mitybos ir hidratacijos. Ieškokite maistingų šampūnų ir kondicionierių su natūraliais aliejais, pantenoliu, lanolinu ir glicerinu. Ant sausų plaukų taip pat patartina naudoti tokias plaukų priežiūros priemones - balzamus, aliejus ir serumus. Minkšti ir sulfatų neturintys šampūnai, taip pat kondicionieriai, praturtinti aliejais ir kaukėmis su baltymais ir pantenoliu, tinka dažytiems ir stipriai pažeistiems plaukams.

                Nepaisant visko, ką mes darome su plaukais, plaukai gali atrodyti spindintys ir sveiki. Mes kalbame apie dažną plovimą, dažymą, džiovinimą pūtimu, garbanojimą, tiesinimą ir panašiai. Čia pridėkite aukštą temperatūrą ir sausą orą. Mums labai pasisekė, kad plaukai yra tokie atsparūs! Nepaisant to, jiems reikalinga kruopštesnė priežiūra, jei jie patiria didelę apkrovą.

                Kiekvieno žmogaus plaukai turi savo ypatybes. Šiek tiek pastangų, jūs lengvai išmoksite parodyti geriausias savo savybes. Net jei yra laikinų problemų, yra patikimų, patikrintų metodų, kaip jas išspręsti. Tokios problemos yra nualinti ar negyvi plaukai, apimties trūkumas, suskaidyti galai. Tinkama priežiūra ir specialūs produktai greitai atkurs natūralų jų spindesį. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas jūsų plaukų ypatybėms. Ilgi reikalauja kruopštesnės priežiūros nei trumpi. Sausumas, nuolatinio stiliaus padariniai ir suskaidyti galai būdingi daugiausia ilgiems plaukams. Nualinti plaukai tampa daugelio moterų problema. Paslėpti juos po skrybėlaite nėra vienintelė išeitis. Tinkama priežiūra gali atkurti spindulingą jūsų šukuosenos grožį. Dažniausia nualinimo priežastis yra perkrova. Naudodami tiesintuvą, plaukų džiovintuvą ar kitas stiliaus priemones galite pažeisti plaukus. Kasdienis stilius ir sausas, šiltas oras daro tą patį neigiamą poveikį. Be tinkamų plaukų priežiūros metodų ir priemonių naudojimo, būtina vengti trauminių procedūrų ir stiliaus priemonių.

Natūralus džiovinimas po plaukų plovimo padės atkurti natūralų sveiką spindesį. Bet jūs ne visada turite laiko ar noro laukti, kol galva išdžius, net jei žinote. Optimali apsauga prieš karšto stiliaus formavimą ir tinkama priežiūra po stiliaus formavimo turėtų būti privalomi nuolatinės priežiūros etapai. Šiluminiai apsauginiai plaukų priežiūros produktai padeda išvengti žalos dėl aukštos temperatūros.

Kiekvienas sezonas sukuria tam tikrą apkrovą plaukams. Atsižvelgiant į klimatą, jie gali nukentėti nuo didelio karščio ar šalčio. Laimei, modernios plaukų priežiūros priemonės ir švelni priežiūra padės pašalinti žalingą poveikį. Karštais mėnesiais saulė blukina plaukus. Dažnai tai lemia, kad jie tampa nualinti ir negyvi. Nuolatinis buvimas šildomoje patalpoje šaltuoju metų laiku jiems sukuria dar vieną problemą. Sausas šildomas oras daro juos sausus ir trapius. Šiuo metu stipri drėkinamoji plaukų priežiūros priemonė padės palaikyti sveikus plaukus ir galvos odą.

Labai svarbu suprasti, kad plaukų priežiūra, kaip ir rūpinimasis bet kuria kita kūno dalimi, yra visą gyvenimą trunkanti veikla. Jūs negalite rūpintis savo plaukais mėnesį ar du, o paskui apie tai pamiršti, tikėdamiesi, kad dabar jie bus sveiki iki gyvenimo pabaigos. Būkite nuoseklūs ir nepalikite plaukų ne prižiūrėtų.

 

Rodyti daugiau