Kvepalai Jai ESCADA Celebrate N.O.W. EDP 50 ml

48,99 €

Pridėti prie pageidavimų

1 Vienetas

Gimę iš mados ir drąsos – dviejų skiriamųjų prekių ženklo „Escada“ savybių – kvepalai „Celebrate N.O.W“ yra daugiau nei kvepalai. Tai požiūris. Tai mąstysena. Tai įkvėpimas.

N.O.W – „Nature of Women“ (liet. moters prigimtis) akronimas. Tai aromatu išreikšta pagarbos duoklė moters dvasiai. Moterų drąsos, moterų gebėjimo atsigauti, moterų įsitikinimų tvirtumo išaukštinimas. Kvepalai „Celebrate N.O.W“ spinduliuoja tokį pat tikrumą ir autentiškumą, kaip ir moterys, žinančios, kad pozityvumas yra perspektyva.

Kvepalai „Celebrate N.O.W“ skirti patyrusiai, rafinuotai ir visada smalsiai moteriai, gebančiai džiaugtis kiekviena diena ir kiekviena akimirka. Naujųjų kvepalų reklamos veidas Sofi Fahrman, švedų mados apžvalgininkė, rašytoja ir socialinių tinklų žvaigždė, nuolat primena sau, kad reikia džiaugtis šia akimirka. Tiek būdama pasinėrusi į savo veiklą, tiek tyrinėdama naują egzotišką pasaulio kampelį ar tiesiog leisdama laiką su savo dukra Sofi švyti ir spinduliuoja pozityvumą kiekvienam, esančiam šalia jos. Jai patinka ieškoti džiaugsmo bei grožio ir dalytis juo su visu pasauliu, ir jos energija, gyvenimo džiaugsmas ir, žinoma, jos spinduliuojanti šypsena yra užkrečiami.

Šypsotis pasauliui ir kiekvieną dieną priimti kaip dovaną – natūrali moters prigimtis, įkvėpusi sukurti kvepalus „Celebrate N.O.W“. Jų aromatas – tai natūralių kvapų kompozicija, kurios pagrindą sudaro šiltas cinamono ir tongapupių kvapas – maloniai nostalgiškas ir žemiškas. Žydinčių magnolijų – nesenstančio kilnumo ir ištvermingumo simbolio – kvapas suteikia aromatui ryškų akcentą. Pikantiškas imbierų dvelksmas akimirksniu pažadina jausmus ir sielą. Visiškai naują perspektyvą atveriantis kvepalų „Celebrate N.O.W“ aromatas suteikia nepaprastą galimybę pažvelgti į pasaulį šiuolaikiškos moters akimis ir atspindi jos pozityvią mąstyseną. Netikėtas, žadinantis optimizmą ir nepakartojamai moteriškas, jis teikia energijos ir tikėjimo, kad galite viską įveikti. Pasitelkusi malonę ir santaiką.

Kvepalų flakonas – tikras meno kūrinys – taip pat šloviną moters prigimtį. Kurdama flakoną puošiantį subtilaus grožio keraminį žibintą talentinga brazilų keramikė Valeria Nascimento įkvėpimo sėmėsi iš jos sukurtų skulptūriškų žiedų formų. Valerijos sukurtas žibintas – pakylėjantis dvasią tiesiogine ir perkeltine prasme – simbolizuoja pozityvumą ir moteriškumą. Žibintai taip pat panaudoti ir reklamos kampanijoje, jie ramiai sklendžia palei horizontą, kurio fone išryškėja Sofi bei jos spinduliuojanti šypsena. Kiekviena, net ir menkiausia, kvepalų „Celebrate N.O.W“ detalė yra išskirtinė, nes pakylėja moters dvasią, perteikia jos stiprybę, jos kūrybingumą ir jos pozityvią mąstyseną.

Dėl galimų Jūsų kompiuterio ekrano raiškos nustatymų gali nežymiai skirtis reali prekių spalva nuo esančios nuotraukoje.

lippincott-logo-design-GeoPost-DPDgroup. DPD kurjeriu

PRISTATYMAS NEMOKAMAS
Pristatymas per 1-2d.d. po apmokėjimo patvirtinimo.
Atsiskaitymas:  banko pavedimu / paysera.lt / grynaisias kurjeriui

Pickup (1).jpg   DPD kurjeriu

PRISTATYMAS NEMOKAMAS
Pristatymas per 1d.d. po apmokėjimo patvirtinimo.
Atsiskaitymas:  banko pavedimu / paysera.lt 

lp_big.jpg  Paštu registruota pirmenybine siunta

PRISTATYMAS NEMOKAMAS
Pristatymas per 1-3d.d. po apmokėjimo patvirtinimo. Į kaimo vietoves ar šventiniu laikotarpiu pristatymas gali užstrukti iki 5-7d.d.
Atsiskaitymas: banko pavedimu / paysera.lt 

GRĄŽINIMAS

Nusprendus grąžinti prekę, Jums tereikia užpildyti kartu su prekėmis gautą formą.
Grąžinamas prekes, kartu su užpildyta forma, siųsti adresu: UAB "Komoda" Mainų g. 6-305kab. LT-94101 Klaipėda
Prekes rekomenduojame siųsti Lietuvos Paštu registruota siunta, kad siunta nepasimestų. Už siuntimo paslaugas moka klientas.
Jei prekę grąžinate, nes gavote: išpurvintą, brokuotą ar kaip kitaip pažeistą, tuomet informuokite mus Tel. +37065100101 arba 
El.paštu info@komoda.lt  DPD kurjeris atvyks siuntos atsiimti, ir Jums tai nieko nekainuos.

KEITIMAS

Nusprendus keisti prekę, Jums pirmiausia reikia mus informuoti
Tel. +37065100101 arba El.paštu info@komoda.lt 
(kad norimą prekę mes atidėtume Jums) tuomet užpildyti keitimo formą ir kartu su prekėmis išsiųsti adresu: 
UAB "Komoda" Mainų g. 6-305kab. LT-94101 Klaipėda

GRĄŽINAMA AR KEIČIAMA PREKĖ TURI BŪTI:

Nepakeitusi savo prekinės išvaizdos, nesugadinta ir nedėvėta.
Su visomis prie prekės pritvirtintomis etiketėms.
Maišelių, dėžučių, reklaminių bukletų grąžinti nereikia.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Kvepalai Jai ESCADA Celebrate N.O.W. EDP 50 ml

Kvepalai Jai ESCADA Celebrate N.O.W. EDP 50 ml

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: