Skalbimo ir buities prekės

Aktyvūs filtrai

Žmonės mėgsta tikinti, kad netvarka namuose tai išskirtinai tinginystės rezultatas, tačiau psichologai jau senai sugriovė šį mitą. Žmonės dalinasi į kelis tipus, ir skirtingi asmenybės tipai skirtingai vertina savo aplinkos organizavimą, tvarkymą bei buities prekių pirkimą.

Yra žmonių kuriems tvarka namuose ar kitoje aplinkoje – tai visiškai paprastas ir lengvas darbas, netvarkoje jie jaučiasi nekomfortiškai, o tvarkymasis yra jų charakterio savybė. Yra žmonių, kuriems labiau komfortiška tvarkoje, tačiau jie neturi didelio noro ar nevisai moka palaikyti nuolatinę tvarką savo buityje, tokiems žmonės sunkiau sekasi tvarkymosi procesas, o netvarkos masė kartais kritiškai didėja, tačiau paskui tokie žmonės susitvarko. Yra tokių asmenybės tipų, kurie aplamai nesugeba palaikyti tvarką buityje ir dėl to jie visai nepergyvena. Jeigu nepriklausote pirmam žmonių tipui – galima pasistengi ugdyti kelias tvarkos palaikymo taisykles. Vos dešimt tokių taisyklių padės palaikyti tvarką buityje bei teisingai rinktis skalbimo bei buities priemones.

Pirma taisyklės – tai švari ir tvarkinga patalynė. Vizualiai netvarkos namams suteikia nepaklota ir netvarkinga lova. Pakloti lova užtrunka vos dešimt sekundžių, o patalynę vertėtų skalbti bent kartą per savaitę naudojant jums labiausiai tinkančias ir patinkančias skalbimo priemones.

Antra taisyklė – visada iškart šalinti muilo dėmes nuo dušo kabinos sienelių ar vonios. Pasinaudoję dušu ar vonia iškart nuvalykite sieneles. Tai lengvai galima atlikti specialiais voleliais, servetėlėmis, valikliais. Šiais laikais tikrai galima išsirinkti kažką labiausiai tinkančio jums iš begalinio buities prekių pasirinkimo.

Trečia taisyklė – kiekvieną vakarą išvalykite kriauklę vonioje. Išsivalėte dantis – susitvarkykite kriauklę, tam kad joje nesikauptų muilo likučiai ir dantų pastos pėdsakai. Bus paprasčiau jei tinkamas kriauklės valymui buities prekes laikysite netoli.

Ketvirta taisyklė –kiekvieną vakarą palikti virtuvę sutvarkytą. Svarbiausi aspektai virtuvėje: išplauti indai, kriauklė padengta specialia valymo priemone ir išplauta, švarus visi paviršiai. Svarbiausia po visų šių veiksmų – sutvarkykite ir į vietas sudėkite visas naudotas buities prekes.

Penkta taisyklė – plauti indus maisto ruošimo metu. Greitai priprasite nekaupti kalnų indų kol pasigaminate maistą. Geriau naudokite specialias plovimo ir skalbimo priemonės maisto ruošimo proceso metu.

Šešta taisyklė – prieš eidami miegoti patikrinkite ar viskas savo vietose. Jei po skalbimo palikote krūvelę išskalbtų rūbų netinkamoje vietoje – susidėkite ten kur tie daiktai turi būti. Susidėkite visas skalbimo ir buities priemones į joms skirtas vietas.

Septinta taisyklė – nereikia dauginti ne į vietą sudėtų drabužių savo aplinkoje. Nešvarius drabužius dėkite iškart skalbti, švarius susidėkite į spintą. Ši taisyklė padeda atprasti laikyti drabužius ant kėdžių, sofų ar kitų tam neskirtų baldų.

Aštunta taisyklė – vėdinkite patalpas. Šviežias ir švarus oras namuose padės jums jaustis geriau, jūsų namai įgaus šviežumo ir švaros įspūdį.

Devinta taisyklė – šluostykite dulkes kiekvieną dieną nuo tų vietų, kur jos linkusios kauptis labiausiai. Veidrodžiai, stikliniai paviršiai, monitoriai ir kita turi polinkį kaupti dulkes labiausiai. Šluostykite juos kiekvieną dieną, naudokite specialias šluostes ar šepetėlius, juk dabar toks didelis buities prekių pasirinkimas, tikrai rasite sau tinkamiausia variantą.

Dešimta taisyklė – sutarkite su savo namiškiais, kad jie jums padėtų su kasdienine buities priežiūra. Investuokite į specialias jums reikalingas skalbimo ir buities prekes.

Gerų skalbimo ir buities prekių pasirinkimas – tikrai gali jums palengvinti kasdieninį buities tvarkymo procesą.

Graži ir prižiūrėta buitis gali padėti jaustis mus laimingesniais. Ne paslaptis, kad švarūs namai padeda palaikyti gerą sveikatą. Kaip namų tvarkymas gali paversti jus pozityvesniu? Už to slypi galingas psichologinis poveikis. Jos esmė ta, kad daiktų kaupimas, netvarka ir nešvarumai daro tiesioginę įtaką jūsų nuotaikai. Netvarkingas namas visada yra nepatogus, o žmogus intuityviai žino, kad kažkas negerai. Švara ir tvarka grąžins šypseną jūsų veidui. Valymas padeda atsikratyti streso, be to, fizinis aktyvumas buities tvarkymo metu padės laimės hormonams veikti pilnu pajėgumu.

Tam kad jūsų namų tvarkymas klostytųsi lengviau verta įsigyti tinkamas ir kokybiškas skalbimo ir buities prekes. Skirtingos buities prekės turi savo specialią paskirtį: visiems kambariams galite naudoti universalias plovimo ir skalbimo priemones. Universalios buities prekės tiks beveik visų paviršių valymui. Virtuvėje rinkitės buities prekes, kuriuos skirtos riebių dėmių valymui, tam yra skirtos įvairios purškiamos ar pienelio pavidalo buities prekės. Vonioje puikiai susitvarkys buities prekės skirtos šalinti apnašas ir rudis.

Valymo ir skalbimo priemonės tai tikrai ne viskas kas reikalinga tvarkai namuose palaikyti. Skalbimo ir buities prekių sąrašas, kuris reikalingas kiekvienam, kuris nori susitvarkyti savo buitį: skalbimo ir valymo priemonės – indų plovikliai, orkaitės, mikrobangų krosnelės valikliai, plytelių valikliai, veidrodžių ir stiklų valikliai, dezinfekuojančios buities prekės, guminės pirštinės, kibirai, kempinės, šluostės, servetėlės, skalbimo priemonės, šluota, samtelis su šluotele ir kita.

Buto valymas vyks daug greičiau, o rezultatas bus geresnis, jei naudosite modernias buitines valymo priemones. Atvykus į buitinės chemijos parduotuvę, akys tiesiog raibsta nuo didžiulio įvairių skalbimo ir buities prekių asortimento. Valymui skirtos servetėlės ar šluostės - svarbus daiktas, nesvarbu, ar tai kasdienis valymas, ar bendras valymas. Tinka bet kokiems paviršiams, greitai sugeria vandenį, puikiai pašalina dulkes, nepalieka pluošto ir dėmių. Ritinio užtenka visam mėnesiui, net jei kasdien po naudojimą išmesite servetėlę. Tačiau šluostės yra daugkartinio naudojimo ir lengvai nuplaunamos po tekančiu vandeniu. Jei paviršių iš anksto apdorojate specialiu universaliu valymo skysčiu, purvas ir riebalai yra žymiai lengviau nuplaunami, be to, tokie produktai, kaip taisyklė, taip pat rūpinasi ir paviršiais. Be to, jų nereikia skalauti, tiesiog tepkite ir nuvalykite švaria drėgna šluoste. Dabar parduodama daugybė buities valymo prekių, kurios tinka šiems tikslams ir palieka malonų lengvą aromatą. Dar viena svarbi buities prekė – melamino kempinė. Ji išvalys tamsius dryžius, kuriuos dažnai palieka dulkių siurblys ar stumdomi baldai, pieštukų ir rašiklio pėdsakus ir kita. Būtent toks buities prekių pasirinkimas kaip melamino kempinė labiausiai tinka paviršiams kurių negalima stipriai trinti.

Skalbimo ir buities prekės – tai nepakeičiami pagalbininkai. Sunku įsivaizduoti savo kasdienius darbus be įvairiausių šluosčių, kempinių, šluotų ir kita. Šiandieninė rinkos pasiūla – tai labai didelis skalbimo ir buities prekių pasirinkimas. Skalbimo ir buities prekės – padeda atsikratyti netvarkos buityje daug lengviau ir greičiau.

 

Rodyti daugiau